Piec CO gdzie kupic

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 wrz 2010, o 19:21

gdzie kupię w Tomaszowie dobry i tani eko-groszek?
Na górę

Postautor: Gość » 14 wrz 2010, o 21:56

kocioł od Bednarza pisze:Właśnie zamierzam skierować sprawę kotła co kupionego od Bednarza do rzecznika praw konsumentów. Kupiony 3 lata temu piec przecieka i nie chcą go naprawiać. Wspomniano na tym poście o wielu takich sprawach - jeśli macie szczegółowe wiadomości proszę - napiszcie.


http://www.bat-gaz.pl/index.php?page=parametry
Na górę

Postautor: Heating » 15 wrz 2010, o 09:32

Zapraszamy na mobilną prezentację wyrobów firmy ELEKTROMET , która odbywa się przy ul .Łaszczowieckiej 16.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2010, o 14:55

w tym roku piec nie potrzebny !
nie będzie zimy ! :D
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2010, o 15:08

Gość pisze:prosze o namiary gdzie warto kupic piec CO na wegiel, nie wiem gdzie w Tomaszowie sa takie sklepy

Jedź do Zamościa albo kup przez internet!
Na górę

Postautor: Gość » 15 lis 2010, o 18:12

Gość pisze:
Gość pisze:prosze o namiary gdzie warto kupic piec CO na wegiel, nie wiem gdzie w Tomaszowie sa takie sklepy

Jedź do Zamościa albo kup przez internet!


A niby dlaczego do Zamościa !?
Co to w Tomaszowie nie ma sklepów i hydraulików ?
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2010, o 12:05

Polecam SUKCES w Zamościu ul Przemysłowa 4.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2010, o 13:20

a japolecam internet..
Na górę

Postautor: Gość » 3 lut 2011, o 08:28

Gość pisze:
kocioł od Bednarza pisze:Właśnie zamierzam skierować sprawę kotła co kupionego od Bednarza do rzecznika praw konsumentów. Kupiony 3 lata temu piec przecieka i nie chcą go naprawiać. Wspomniano na tym poście o wielu takich sprawach - jeśli macie szczegółowe wiadomości proszę - napiszcie.


Rozmawiałem kiedyś z pracownikiem tego zakładu i mówił mi że teraz robią piece z blachy 6 mm. i piece ledwo wytrzymują 10 lat. Kiedyś były z blachy 10 mm. i mogły wytrzymać 20 i więcej lat. Te blachy co teraz kupują to są z Importu chyba chińskie i kupują te z "PRZECENY" bo tańsze, ale to że się ROZWARSTWIAJĄ to o tym klienta nie informują.

Koledzy wszystkie piece były robione i są robione z 6 blachy tylko jest jeden problem z jakością blachy ,napisałeś ze kiedyś były robione z 10 mm to absolutna nie prawda spawam piece już ponad 20 lat i nigdy nie były robione małe piece z 10 blachy .PO pierwsze ile byś musiał spalić żeby go rozgrzać ,po drugie jaka by była jego cena.Na te pytania sam sobie odpowiedz.Jeszcze jedno jeśli ktoś chce środek z grubszej blachy myśle że w Sławexie zrobią oczywiście za większą kase.Pozdrawiam
Na górę

Postautor: szalewa » 3 lut 2011, o 12:16

Gość pisze:Kup w Sławexsie montarz gratis


no racja, MONTARZ ;D gratis ;D, dobrze, że nie napisałeś MONTASZ :D
szkoda że korepetycji z polskiego nie ma gratis :D
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 21:20

witam mam od dwóch lat piec sasa miałem przed nim od Tomaszowskiego producenta i niema co porównywać z jakości miałem go kupić od w fabryce ale było drożej niż w sklepie wyszedł mi taniej z zamontowaniem niż w fabryce kupiłem go w Tomaszowie na ul Kościelnej o Koperwasa oni same montują
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 22:23

mam pompę ciepła z wiatrakiem na dachu, wiatrak napędza za darmo pompę a pompa nagrzewa wodę w zasobniku, za darmo ogrzewanie ale tylko do - 20 na zewnątrz.
Na górę

Postautor: Gość » 4 lut 2011, o 22:29

Dobre to , a można prosić o adres lub kontakt ? Też bym sobie zamontował to ogrzewanie za friko.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2011, o 14:30

Zakład Kotlarsko-Ślusarski Bat-Gaz w Janowie Lubelskim ( to jest filia Bat-Gazu w Tomaszowie Lub.)
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2011, o 14:54

Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”