Piec CO gdzie kupic

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: marku » 14 sie 2009, o 13:16

CO DO BAT-GAZU W ZESZLYM ROKU KUPILEM PIEC I WSZYSTKO DZIAŁA JAK NALEZY.A WŁAŚCICIELE JAK NAJBARDZIEJ W PORZADKU.
Na górę

Postautor: max » 15 sie 2009, o 17:53

To miałeś szczęście, że nie zgłaszałeś reklamacji. Usłyszałbyś wtedy... Kilka spraw jest już u rzecznika praw konsumenta. Pozdrawiam i życzę długiego użytkowania pieca.
Na górę

Postautor: ;D » 17 sie 2009, o 00:37

W sklepie
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2009, o 21:28

Ty widział piec
Na górę

Postautor: Instalator » 19 sie 2009, o 17:12

Hmmm wg. mnie to wszystkie ktoły na paliwo stałe naszych ukochanych rzemieślników nie są dobre uwierzcie... Zamontowałem sporo kotłów tomaszowskich i faktycznie nie są one dobre... Zacząłem montowac kotły te lepsze fakt faktem jest różnica w cenie, ale praca kotła na paliwo stałe od SŁAWIŃSKIEGO, BUCIORA, BAŁKI czy BEDNARZA to wogóle nie ma porównania do SASa, ELEKTROMETa czy nawet ZĘBCA. Sama estetyka wykonania kotła w Tomaszowie czy Łaszczowie nie widzi mi się wogóle w nowej kotłowni.

Wypiszę kilka zalet tych droższych kotłów:
- Wysoka sprawność spalania
- Niski koszt eksploatacji
- Prosta obsługa i konserwacja
- Niska strata ciepła po przez zawirowanie płomienia (duże oszczędności na paliwie)
- Estetyczny wygląd kotła

Minusy:
- Wyska cena


I taki mały apel: Za nim kupicie kocioł przejdźcie na początku do instalatorów oni mają większą wiedzę na ten temat, zawsze doradzą i wytłumaczą konkretnie. Przecież każdy producent będzie zachwalał swój kocioł że jest bardzo dobry i wkońcu decudujemu się kupic tam gdzie taniej. Ale chyba nie chodzi o to by kupic tanio i później wydac to co się zaoszczędzi na paliwo. I trzeba pamiętac, że najpierw inwestycja a dopiero później czekamy liczymy zyski... :D

Pozdrawiam Instalator :)
Na górę

Postautor: typ 456 » 28 sie 2009, o 21:49

instalator napisałeś ten post napewno nie bezinteresowne,<wiesz o czy mówie>
Na górę

Postautor: uzytkownik sasa » 28 sie 2009, o 23:01

ja bije brawo INSTALATOROWI... wie co dobre.. ja tutaj jestem akurat uzytkownikiem pieca firmy SAS pamiętacie powiedzenie odzwierciedlające jak było dobrze za czasów SASÓW : " ZA SASA JEDZ PIJ I POPUSZCZAJ PASA" jestem uzytkownikiem pieca SAS od 3 lat i spisuje sie świetnie... tak samo jak przed wiekami dobrze było życ w epoce SASÓW tak teraz odnajdziesz inną rzeczywistość podczas palenia:) w SASIE:) dlatego ja polecam piece firmy SAS
Na górę

Postautor: gość 1256 » 5 wrz 2009, o 00:13

Witam. Widać że wiedza pana INSTALATORA na temat kotłów grzewczych jest silnie ograniczona. Potrafi wymienić raptem kilka stanowczo przereklamowanych marek które nie mają w swojej ofercie ani wyjątkowo sprawnych ani jakoś szczególnie "pięknych" urządzeń (może z wyjątkiem Elektrometu ale tam jest tylko ładna obudowa i nic poza tym)
Wszystkim zainteresowanym informacjami na temat właściwego wyboru kotła zapraszam pod ten adres :wink: http://zawijan.wordpress.com/
Na górę

Postautor: Instalator » 8 wrz 2009, o 10:53

typ 456 pisze:instalator napisałeś ten post napewno nie bezinteresowne,<wiesz o czy mówie>


więc jaki miałem w tym interes :lol:

gość 1256 pisze:Witam. Widać że wiedza pana INSTALATORA na temat kotłów grzewczych jest silnie ograniczona. Potrafi wymienić raptem kilka stanowczo przereklamowanych marek które nie mają w swojej ofercie ani wyjątkowo sprawnych ani jakoś szczególnie "pięknych" urządzeń (może z wyjątkiem Elektrometu ale tam jest tylko ładna obudowa i nic poza tym)
Wszystkim zainteresowanym informacjami na temat właściwego wyboru kotła zapraszam pod ten adres :wink: http://zawijan.wordpress.com/


napisz szanowny kolego coś więcej na ten temat sam od siebie. Napisałem wyraźnie że odsyłam do firm instalujące kotły gdzie można zaczerpnąc wiecej informacji...
Na górę

Postautor: Gość » 8 wrz 2009, o 12:59

na pewno masz prowizję za sprzedaż w swoim rewirze
Na górę

Postautor: Gość » 9 wrz 2009, o 09:58

Ja ze swej strony mogę polecić firmę SAS, mam od dwóch lat kocioł tej firmy i sprawuje się wyśmienicie. Do tego polecam bojler dwupłaszczowy albo zbiornik kombinowany i mamy w okresie grzewczym gorącą wodę za darmo! :D
Na górę

Postautor: Instalator » 17 wrz 2009, o 20:33

Gość pisze:na pewno masz prowizję za sprzedaż w swoim rewirze

Mam prowizję bo prowadzę również sklep... ale niech mi ktoś pokaże gdzie reklamuję swoją firmę w którym miejscu... Piszę wszystko ogółem...
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2009, o 19:38

a co sądzicie o kotłach firmy BUCIOR?
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2009, o 19:54

a może przejść na ogrzewanie gazem?
dużo drożej wychodzi?
ogrzanie domu 90m2 węglem i drzewem to od października do marca
jakieś 3000 zł czyli 500zł miesięcznie a ile wyjdzie gazem?
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2009, o 18:23

do montażu i konsultacji polecam Pana Kazia... na mieście go znają ;)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”