Co zbudowac w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 4 sty 2009, o 12:16

No tam czytając wychodzi że zysków mamy 44 mln zł a wydatków 52 mln zł... A taki Biłgoraj ma ponad 100 mln zł w budżecie...
Na górę

Postautor: To ja anonim Gall :) » 4 sty 2009, o 12:22

Koval, Biłgoraj jest mniejszym miasteczkiem ? Hmmm, a to ciekawe :roll: :roll: :roll:

Może się zmniejszył, a ja nic nie wiem, a może mój największy fan Palikot zabrał kawałek miasta ze sobą? ... :o :o :o

Pozdro :)
Na górę

Postautor: kOvAl » 4 sty 2009, o 12:30

Jest niewiele mniejszy (biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców), ale jednak. Do tego nie leży przy międzynarodowej drodze, nie ma pod nosem przejścia granicznego, itd, itp...
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2009, o 12:37

Czuję, że już od jutra połowa mieszkańców przeniesie się do Biłgoraja, a może nawet do Hrubieszowa.
Na górę

Postautor: kOvAl » 4 sty 2009, o 12:42

Sprawdziłem- nie miałem racji, Biłgoraj ma więcej mieszkańców niż Tomaszów.
Na górę

Postautor: to ja anonim Gall :) » 4 sty 2009, o 12:44

Koval, a na jakiej postawie tak twierdzisz, bo chyba nie na oko ;)
Na górę

Postautor: kOvAl » 4 sty 2009, o 13:36

Właśnie przeczytałem "Limity wydatków na zadania inwestycyjne na rok 2009" i uwaga... Miasto zarezerwowało 85 tysięcy złotych na budowę Skate Parku. No to się chyba cieszymy?

Edit: w budżecie jest mowa o jakimś stawie kąpielowym, czy ktoś wie, o co chodzi?
Na górę

Postautor: carlos » 4 sty 2009, o 13:54

kOvAl pisze:
Edit: w budżecie jest mowa o jakimś stawie kąpielowym, czy ktoś wie, o co chodzi?
wiem, ale nie chcę się wypowiadać póki nie poznam konretów. Jak coś to napiszę.
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2009, o 14:07

e :roll:
moze stawie kolanowym?
na pewno bo za tyle to tylko taki :D
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2009, o 14:11

Cóż ciekawi mnie gdzie oni ten Skate Park zamiar mają zrobić.... niech się zajmą dosponsorowaniem budowy boisk na górce....
Na górę

Postautor: Gość » 4 sty 2009, o 14:27

no wiecie nastał rok 2009 będą musieli kostkę brukową wymienić jak co roku na którejś z ulic a najprawdopodobniej pod urzędem miasta
Na górę

Postautor: Gutek » 4 sty 2009, o 15:17

Koval znasz moze wiecej szczegółów co do Skate Parku.
a miejsce by sie znalazło na bank :)
Na górę

Postautor: kOvAl » 5 sty 2009, o 12:22

@ Gutek: nie, szczegółów nie znam żadnych, zobaczyłem tylko w limitach pozycję "Budowa Skate Parku". Jest tam jeszcze I etap budowy basenu (1 800 000 zł), wspomniany staw kąpielowy, zachodnia trybuna TKS-u, nowy tor rolkarski (tak to się odmienia?), budowa ulicy Na Skarpie i parę innych inwestycji. Zainteresowanych odsyłam na http://www.tomaszow-lubelski.pl
Na górę

Postautor: Wiesiek » 5 sty 2009, o 14:10

W Tomaszowie powinny byc Kregle xD
Przynajmniej jakas atrakcja
Na górę

Postautor: Gość » 5 sty 2009, o 15:05

niech budują co chcą byle stadion poskładali
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”