Pediatra. Spostrzeżenia. Sugestie.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: GOSC » 16 mar 2011, o 20:39

TEGO PANA W. TO POWINNO DAWNO JUŻ NIE BYĆ!!!!!!!!!!!!!!
Na górę

Postautor: ANNA » 16 mar 2011, o 21:19

gosc pisze:
gosc1 pisze:Dr,Wielosz czasem sie poprostu jąka i ciezko go zrozumiec ,dlatego mozna to odebrac za dziwactwo albo ze gbur i cos tam gada niezrozumiale. naprawde zawsze ma dobre intencje i chce pomoc.Czesto powtarza ze matki sa nadopiekuncze i przesadzaja...dlatego zawsze pyta dziecko co mu dolega.. a nie matke.no chyba ze w gre chodzi jakis maluszek to wiadomo...a w kwestii kasy..NIE

BZDURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JĄKAŁA WREDNA!!!!!!!!!!!!!!!

zły dzień to sobie moze miec ślusarz a nie lekarz do DZIECI!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2011, o 10:04

NIE ROZUMIE WAS - W CZASACH TAKIEGO BEZROBOCIA BEZCZELNE REJESTRATORKI NIEUPRZEJMI LEKARZE ITP- a wy pokorni - TO nie oni tu decyduja tylko swiadcza uslugi . kiedy w koncu zrozumieja , ze to oni sa zalezni od pacjentow a nie odwrotnie . Kazdy pacjent daje im prace. TRZEBA ZAPEWNE PRZY KAZDEJ WIZYCIE TO PODKRESLAC:
Na górę

Postautor: eni » 28 mar 2011, o 22:12

ja jeszcze dodam panią doktor Soluch. jest pediatrą ale przyjmuje jako lekarz ogólny teraz(może jako pediatra też-nie wiem). sporo sie do niej nachodziłam i nie mam zastrzeżeń.
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2011, o 10:41

A ja mam pytanie, czy ktoś wie, w jakich godzinach przyjmuje w CZ pani doktor Gozdek?, poniedziałek?wtorek?środa? czwartek? piątek? dzwoniłam do rejestracji, ale nie chciano mi udzielic takiej odpowiedzi... nie mieszkam w tomaszowie i nie mogę tego osobiście sprawdzić w CZ, a chciałabym przyjechać z dzieckiem, proszę o pomoc w tej sprawie
Na górę

Postautor: Gość » 13 kwie 2011, o 16:53

Gość pisze:A ja mam pytanie, czy ktoś wie, w jakich godzinach przyjmuje w CZ pani doktor Gozdek?, poniedziałek?wtorek?środa? czwartek? piątek? dzwoniłam do rejestracji, ale nie chciano mi udzielic takiej odpowiedzi... nie mieszkam w tomaszowie i nie mogę tego osobiście sprawdzić w CZ, a chciałabym przyjechać z dzieckiem, proszę o pomoc w tej sprawie



w czwartek od 8:00 ale nie wiem czy do 12:00 czy 14:00

Polecam p. dr Gozdek !
Na górę

Postautor: KILO » 13 kwie 2011, o 17:19

TOMASZOWIACY TO CHOLERNI ZAWISTNI ZAZDROSNICY
Na górę

Postautor: Gość » 14 kwie 2011, o 13:50

POLECAM
PANIĄ DOKTOR EWĘ KAPTUR - wspaniała osoba , miła , przeprowadza odpowiednio wywiad na temat chorego POLECAM KAŻDEMU !!!
Na górę

Postautor: ent » 10 lut 2014, o 22:47

Gość pisze:A co sądzicie o pani dr Romaszko


Romaszko - zdecydowanie nie polecam !!! Niekompetentna, a jej wiedza zatrzymała się 20 lat temu !!! W ogóle nie

ma podejścia do dzieci, nie wiem dlaczego została pediatrą ?
Na górę

Postautor: ania » 10 lut 2014, o 23:13

doktor gozdek w poniedzialki chyba do 14, we wtorki 12-18 sroda napewno zdrowe dzieci a czy chore tez to nie wiem. w piatki nie przyjmuje
Na górę

Postautor: GOSC654 » 17 mar 2015, o 12:41

Gość pisze:Dr dr Kostykiewicz, Korpysz i Krystyniecka (kolejność alfabetyczna :)) Zawsze miłe panie, doswiadczenia dużo. Warto. Do innych mam mniej zaufania (Pani Śmiech nie znam), a najmniej do Pana W.



Nigdy w zyciu Kostykiewicz! Moje 2miesieczne dziecko z zaczynajacym sie kaszlem kazala leczyc mokra pielucha polozona na kaloryferze! Na drugi dzien dziecko dusilo sie okropnym kaszlem i zawalone bylo katarem. Musialam isc do pani Korpysz, ktora byla bardzo mila. Mala dostala antybiotyk. Pani doktor powiedziala, ze na szczescie udalo sie obyc bez szpitala.
Pani Kostykiewicz nie chciala w ogole prowadzic rozmowy-sama opowiadala jakies niestworzone rzeczy. Dala wyklad ze mamy za cieplo i za sucho w mieszkaniu(skad ona to wiedziala?! ), powiedziala, ze dziecku do 12miesiaca zycia sie nie zaglada do gardla! A, i jeszcze mi sie dostalo, ze dzxiecku smoczek daje!! Cale szczescie, ze poszlam do innego lekarza bo niewiadomo co by bylo, gdybym jej posluchala....
Na górę

Postautor: gosc6543 » 17 mar 2015, o 12:45

Gość pisze:Moje dzieci mają już 14 i 16 lat. zawsze korzystałam z wizyt u Kostykiewiczowej. Jest konkretna, kompetentna, nie odmawia dodatkowych badań i skierowań. Nigdy nie faszerowała dzieci bez potrzeby antybiotykami.

Nigdy w zyciu Kostykiewicz! Moje 2miesieczne dziecko z zaczynajacym sie kaszlem kazala leczyc mokra pielucha polozona na kaloryferze! Na drugi dzien dziecko dusilo sie okropnym kaszlem i zawalone bylo katarem. Musialam isc do pani Korpysz, ktora byla bardzo mila. Mala dostala antybiotyk. Pani doktor powiedziala, ze na szczescie udalo sie obyc bez szpitala.
Pani Kostykiewicz nie chciala w ogole prowadzic rozmowy-sama opowiadala jakies niestworzone rzeczy. Dala wyklad ze mamy za cieplo i za sucho w mieszkaniu(skad ona to wiedziala?! ), powiedziala, ze dziecku do 12miesiaca zycia sie nie zaglada do gardla! A, i jeszcze mi sie dostalo, ze dzxiecku smoczek daje!! Cale szczescie, ze poszlam do innego lekarza bo niewiadomo co by bylo, gdybym jej posluchala....
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2015, o 15:26

gosc6543 pisze:
Gość pisze:Moje dzieci mają już 14 i 16 lat. zawsze korzystałam z wizyt u Kostykiewiczowej. Jest konkretna, kompetentna, nie odmawia dodatkowych badań i skierowań. Nigdy nie faszerowała dzieci bez potrzeby antybiotykami.

Nigdy w zyciu Kostykiewicz! Moje 2miesieczne dziecko z zaczynajacym sie kaszlem kazala leczyc mokra pielucha polozona na kaloryferze! Na drugi dzien dziecko dusilo sie okropnym kaszlem i zawalone bylo katarem. Musialam isc do pani Korpysz, ktora byla bardzo mila. Mala dostala antybiotyk. Pani doktor powiedziala, ze na szczescie udalo sie obyc bez szpitala.
Pani Kostykiewicz nie chciala w ogole prowadzic rozmowy-sama opowiadala jakies niestworzone rzeczy. Dala wyklad ze mamy za cieplo i za sucho w mieszkaniu(skad ona to wiedziala?! ), powiedziala, ze dziecku do 12miesiaca zycia sie nie zaglada do gardla! A, i jeszcze mi sie dostalo, ze dzxiecku smoczek daje!! Cale szczescie, ze poszlam do innego lekarza bo niewiadomo co by bylo, gdybym jej posluchala....


Jak masz zerową wiedzę medyczną kobieto to jak możesz oceniać zalecenia lekarza - bezmyślność tych wpisów aż boli ...
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2015, o 16:26

niestety masz rację, dzisiejsze mamuśki są naj, naj najmundrzejsze. Tylko po co chodzą do lekarzy skoro wszystko lepiej wiedza , niech same leczą swoje dzieci przegrzewane albo karmione ,,cudami''ze słoiczków.No i z byle powodu niech dają antybiotyk, po wielu latach to już tylko gentamycyna będzie skuteczna
Na górę

Postautor: Gość » 17 mar 2015, o 19:24

Gość pisze:niestety masz rację, dzisiejsze mamuśki są naj, naj najmundrzejsze. Tylko po co chodzą do lekarzy skoro wszystko lepiej wiedza , niech same leczą swoje dzieci przegrzewane albo karmione ,,cudami''ze słoiczków.No i z byle powodu niech dają antybiotyk, po wielu latach to już tylko gentamycyna będzie skuteczna

a jak dziecko ma przez kilka dni wysoka goraczke to pewnie przez matczyna nadczopiekunczosc bo ja to uslyszalam od tej dr.KOS.... cz az wkoncu zrobilam prywatnie badania i szybciutko na izbe to jeszcze mi sie oberwalo ze dziecko przetrzymalam
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”