Pediatra. Spostrzeżenia. Sugestie.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: K. Wielosz » 20 gru 2009, o 19:52

Gość pisze:
Gość pisze:Oczywiście że Pan doktor Wielosz naprawdę bardzo kulturalny i znajacy sie ja korzystam tylko z jego usług

O! rodzina W.SZ.Pana Doktora odwiedza forum! Co za zaszczyt!


to pomówienie..
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2009, o 21:43

Kto to jest Wielosz? Ten co ma wiele? :lol:
Na górę

Postautor: gosc123 » 20 gru 2009, o 22:04

nie jestem rodzina ani znajoma Wielosza...ale gdy nasz syn byl u niego na oddziale.....wielkie dzieki ...ten facet ma cos w sobie :)
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2009, o 23:34

Gość pisze:Moje dzieci mają już 14 i 16 lat. zawsze korzystałam z wizyt u Kostykiewiczowej. Jest konkretna, kompetentna, nie odmawia dodatkowych badań i skierowań. Nigdy nie faszerowała dzieci bez potrzeby antybiotykami.

ja tez jestem zadowolona! antybiotyk to u niej ostatecznosc, a nie jak u innych lekarzy srodek homeopatyczny!
Na górę

Postautor: kielzu » 5 lis 2010, o 08:32

W której przychodni przyjmuje Pani Śmiech?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2011, o 18:15

NAJLEPSZA JEST PANI ŚMIECH ,ZNA SIĘ NA RZECZY BARDZO DOBRY PEDIATRA
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2011, o 18:57

Polecam panią doktor Gozdek
Na górę

Postautor: mama postępowa » 24 sty 2011, o 10:57

a mnie najbardziej przypadł do gustu pan dr Nieckarz. gość jest konkretny i wie o co chodzi w przypadku mojego synka. POLECAM!
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2011, o 12:35

Wielkie HALO!!!! Każdy lekarz jest dobry! Ale jak się lata z byle kichnięciem czy smarkiem do lekarza i antybiotyki w dziecko wlewa to w końcu nic nie będzie pomagało.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2011, o 13:08

A co sądzicie o pani dr Romaszko
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2011, o 18:18

Polecam Panią dr Romaszko, kompetentna i odpowiedzialna. Ostrzegam natomiast przed Panią dr Korpysz. Bardzo miła, fajna Pani ale w naszym przypadku ciagle dawala skierowania do szpitala, kiedy po konsultacjach z innymi lekarzami okazywało sie ze nie było to konieczne - może to nadmierna ostrożność albo po prostu brak możliwości zrobienia badań laboratoryjnych ale to inny temat. Moim zdaniem powinna dac skierowanie do przywatnego laboratorium albo coś takiego, a nie odrazu do szpitala.
Pozdrawiam i zdrowia życze ;)
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2011, o 19:01

a gdzie dr. Nieckarz przyjmuje?
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2011, o 19:27

a kto to taki
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2011, o 19:31

[quote="Gość"]a gdzie dr. Nieckarz przyjmuje?[/quote]

przyjmuje on na Izbie Przyjęć , ale trzeba trafić. Jest to prawdziwy lekarz z powołania, nie ma prywatnego gabinetu. (nic mi przynajmniej nie wiadomo o takim) a przy wizycie nie wyciąga ręki po pieniądze.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2011, o 10:00

JA CHODZĘ DO PANI ŚMIECH ALBO DO KOSTYKIEWICZ
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”