Pediatra. Spostrzeżenia. Sugestie.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: bbb » 9 gru 2016, o 13:00

Mam dokładnie te same spostrzeżenia. Panią Krystyniecką cenię za to, żw pyta jak czegoś nie wie albo prosi o konsultacje (sama byłam świadkiem tego będąc na wizycie u dr Smiech. Co do pani dr Śmiech jest jeden podstawowy problem. Ma juz tylu pacjentów że nie wyrabia na zakrętach i trudno się do niej dostac. Jeśli nie moge sie zarejestrowac - chodzę do dr Krystynieckiej
Na górę

Postautor: mm4365 » 22 lis 2017, o 12:12

Podtrzymuję negatywne zdanie o doktor Kostykiewicz. Nie jestem lekarzem, nie zamierzam oceniać jej kompetencji, jednakże podejście do małych pacjentów oraz rodziców woła o pomstę do nieba!! Pani Doktor z takim doświadczeniem odzywa się do mojej dwuletniej córeczki jak niegrzeczny kolega na boisku! Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim i wybaczcie nie zamierzam tolerować niecenzuralnych odzywek w gabinetach lekarskich ani w stosunku do siebie ani tym bardziej do mojego dziecka.
Nie wiem jak osoba kompletnie nie mająca podejścia do dzieci mogła wybrać specjalizację pediatryczną.
Szczerze odradzam spotkania z tą Panią, pomimo jej niewątpliwie dużego doświadczenia i wiedzy medycznej.
Bardzo mi przykro, że moje dziecko musiało jej słuchać, na przyszłość na pewno jej tego oszczędzę.
Na górę

Postautor: Hoper » 24 lis 2017, o 06:18

Dr wielosz.on jest bardzo dobry
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”