Pediatra. Spostrzeżenia. Sugestie.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Mada Faka » 15 gru 2009, o 09:09

Zgodzę się że Dr.Smiech POLECAM :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2009, o 10:37

U dr.Śmiech leczę swojego synka od urodzenie,i innych nie uwazam!!!!!! Ona ponoć jeszcze do tej pory się krztałci w pediatri....Polecammmm
Na górę

Postautor: Marta K. » 15 gru 2009, o 13:34

Popieram Dr. Śmiech tylko i wyłącznie
Na górę

Postautor: Marta K. » 15 gru 2009, o 13:36

Marta K. pisze:Popieram Dr. Śmiech tylko i wyłącznie

Ewentualnie jeszcze Dr. Krystyniecka
Na górę

Postautor: Gość » 15 gru 2009, o 18:44

Panią dr Śmiech pamiętam z czasów, kiedy mój 5-letni obecnie synek był mały. Muszę przyznać, że wywarła na mnie dobre wrażenie. Dr Wielosz jest był miły za pieniądze, ale w przychodni jest bardzo nieprzyjemny. Nie polecam go.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2009, o 20:54

Pani Doktor Kaptur Bardzo Dobra.Wspaniała Kobieta .Polecam.
Na górę

Postautor: Gość » 16 gru 2009, o 20:59

Gość pisze:mamy na zmywaku a babciom jakoś nie wypada obgadywać lekarzy pa za placem kościelnym.



daruj sobie te słowa bo nie wiesz co gadasz bredzisz człowieku mama cię chyba w dzieciństwie z rąk wypuściła na podłoge !!
Na górę

Postautor: Gość » 18 gru 2009, o 13:56

Doktor Śmiech a wieki wieków . Amen
Na górę

Postautor: młoda mama » 18 gru 2009, o 22:49

[quote="Gość"]Pani Doktor Kaptur Bardzo Dobra.Wspaniała Kobieta .Polecam.[/quote

Ja jej nie polecam!!! Gorszej od niej to chyba nie ma!!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2009, o 11:16

Gość pisze:Doktora W. nie polecam. Za pieniadze w domu rozmawia z rodzicami bardzo grzecznie, ale w szpitalu lub przychodki - kawał ... . Jest niegrzeczny, niesympatyczny, nie pozwoli dojść do słowa. Jednym słowem niegodny polecenia lekarz.

to chyba za mało powiedziane.unikać jak ognia
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2009, o 15:58

Gość pisze:Dr dr Kostykiewicz, Korpysz i Krystyniecka (kolejność alfabetyczna :)) Zawsze miłe panie, doswiadczenia dużo. Warto. Do innych mam mniej zaufania (Pani Śmiech nie znam), a najmniej do Pana W.



żadne z nich dr, a już na pewno nie dr. (z kropką) - jak już to lek. med. - potocznie można powiedzieć pani doktor, ale bez wypisywania skrótów dr przed nazwiskiem, do dr każdej z nich daleko [śmiech]
Na górę

Postautor: Gość » 19 gru 2009, o 16:37

Gość pisze:
Gość pisze:Dr dr Kostykiewicz, Korpysz i Krystyniecka (kolejność alfabetyczna :)) Zawsze miłe panie, doswiadczenia dużo. Warto. Do innych mam mniej zaufania (Pani Śmiech nie znam), a najmniej do Pana W.



żadne z nich dr, a już na pewno nie dr. (z kropką) - jak już to lek. med. - potocznie można powiedzieć pani doktor, ale bez wypisywania skrótów dr przed nazwiskiem, do dr każdej z nich daleko [śmiech]

przed Kostykiewiczowa nawet podwójne DR
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2009, o 14:58

Oczywiście że Pan doktor Wielosz naprawdę bardzo kulturalny i znajacy sie ja korzystam tylko z jego usług
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2009, o 17:33

Moje dzieci mają już 14 i 16 lat. zawsze korzystałam z wizyt u Kostykiewiczowej. Jest konkretna, kompetentna, nie odmawia dodatkowych badań i skierowań. Nigdy nie faszerowała dzieci bez potrzeby antybiotykami.
Na górę

Postautor: Gość » 20 gru 2009, o 19:46

Gość pisze:Oczywiście że Pan doktor Wielosz naprawdę bardzo kulturalny i znajacy sie ja korzystam tylko z jego usług

O! rodzina W.SZ.Pana Doktora odwiedza forum! Co za zaszczyt!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”