biskup

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: qwwer » 6 sie 2006, o 21:37

ciekawe co to za tajemnicaz tym odejsciem biskupa?nie na emeryture tylko rezygnacja.
Na górę

Postautor: FU » 7 sie 2006, o 09:39

Mi się wydaje,że miał coś wspólnego z SB.Może jakaś współpraca...ale kto wie.Może po prostu zwątpił w korporację
Na górę

Postautor: gosc » 7 sie 2006, o 21:29

qwwer pisze:ciekawe co to za tajemnicaz tym odejsciem biskupa?nie na emeryture tylko rezygnacja.
Prawdopodobnie zachorowal
Na górę

Postautor: Gość » 8 sie 2006, o 18:44

był przekręt, to musiał złożyć dymisję, jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase...
Na górę

Postautor: jakoś » 8 sie 2006, o 19:02

on był postrzegany jako czarny beton czyli stronnik zamordyzmu bezdyskusyjnego.może ten nowy będzie bardziej otwarty a nie nawołujący do słuchania "jedynego głosu katolickiego w plskim domu"
Na górę

Postautor: quez » 9 sie 2006, o 01:58

kombinujcie dalej wielbiciele "spiskowych teorii dziejów", a gosc (nie Gość) pewnie i tak ma rację.
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2006, o 18:27

wcale stary nie jest az tak mocno...
Na górę

Postautor: Gość » 9 sie 2006, o 21:47

quez pisze:kombinujcie dalej wielbiciele "spiskowych teorii dziejów", a gosc (nie Gość) pewnie i tak ma rację.


tak słyszałem (oczywiście nie mam na to potwierdzenia), ze chodziło o jakąś aferę związaną ze sprzedaża PGRów czy czegoś tam.

z tą chorobą to nie sądzę, bo by powiedzieli ze złożył dymisję z powodu choroby, a tu cicho, nie podano powodu.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sie 2006, o 14:13

tak słyszałem (oczywiście nie mam na to potwierdzenia), ze chodziło o jakąś aferę związaną ze sprzedaża PGRów czy czegoś tam.

z tą chorobą to nie sądzę, bo by powiedzieli ze złożył dymisję z powodu choroby, a tu cicho, nie podano powodu.[/quote]

Nie PGRy a całą Ordynację Zamojską, nie czegoś tam tylko Stare Miasto w Zamościu.
Ludzie opamiętajcie się, nie plotkujcie, fakty dawajcie a nie domysły. Plotami mozna skrzywdzić nie tylko biskupa, ale każdego człowieka, kto te ploty później odkręci.
Na górę

Postautor: jan » 11 sie 2006, o 18:20

jasne.najlepszy jest ten metropolita z krakówka.chroni swoich esbeckich agentów jak tylko może.do czego tacy ludzie doprowadzą.
Na górę

Postautor: oko » 14 sie 2006, o 22:01

nowy nie znaczy lepszy ale dziwne ze tak nagle odszedł
Na górę

Postautor: rys » 15 sie 2006, o 01:43

a niby jak mozna odejsc nie nagle?
Na górę

Postautor: oko » 15 sie 2006, o 13:07

można odejsc" powoli"
:P
Na górę

Postautor: Gość » 16 sie 2006, o 20:39

po prostu chronił księzy pedałów
Na górę

Postautor: Mathmi Thenthur » 16 sie 2006, o 22:06

A może po prostu przechodzi na zasłużoną emeryturę z racji swojego wieku i stanu zdrowia? Zapewne poświęci jeszcze trochę czasu pracy naukowej. Nie, to by było za proste, na pewno wiąże się to z jakąś aferą.

Poza tym, wcale nie odchodzi tak "nagle". Dla mnie przynamniej nie było to żadną niespodzianką i wiedziałem o tym, że ma taki zamiar już od jakiegoś czasu.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”