Sąd za aborcje

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: versera » 27 lip 2006, o 14:12

a post na górze jest oczywiście mój jakby miał ktoś jeszcze jakieś wątpliwości
Na górę

Postautor: assa » 27 lip 2006, o 14:34

forumer pisze:
geri pisze:
forumer, to ustal wiek czlowieka ktorego mi wolno z premedytacja zamordowac. Ohyda!!!


Geri, dla Ciebie kilkucentymetrowy płód jest Ci rówieśnikiem, rozumiem, ale są też inne osoby, które uważają inaczej.
Teraz wyobraź sobie jak byś się czuła gdybyś w wieku np 17 lat urodziła dziecko


A TY WYOBRAŹ SOBIE ŻE JESTEŚ TYM DZIECKIEM. JEMU TEŻ BY SIĘ MOŻE PODOBAŁO NA TYM ŚWIECIE
Na górę

Postautor: motakini » 27 lip 2006, o 16:30

gwałt to inna bajka, ale dziewczyny ktore zachodza w ciaze w wieku 17 lat powinny byc swiadome co robia z facetem wczesniej, stworzyc nowe zycie to nie sztuka sztuka jest byc odpowiedzialnym za swoje czyny, aborcja jest dopuszczalna wedlug mnie w przypadkach gwałtu badz zagrozenia zycia matki ale z powodu braku odpowiedzialnosci lub strachu przed rodzicami(w przypadku gowniarzy)
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2006, o 12:07

ZABIJ SIE SAM'a!!!
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2006, o 21:17

czasami taki jeden głupi krok komplikuje zycie i nie dziwie sie dziewczynom które decydują sie na aborcję jest to dobra lekcja na przyszłość żyją potem o wiele mądrzej, nie rozumiem tych głupich ustaw podejmowanych przez facetów. G.. im do tego oni i tak umywają ze wszystkiego ręce to problem dziewczyn, odwalcie sie od ich sumienia one właśnie nie maja sumienia krzywdzić tych nienarodzonych dzieci
Na górę

Postautor: Gość » 28 lip 2006, o 21:35

tez uwazam ze tabletki 72h po powinne być dostepne, bez recepty, po co przepłacać, załatwić i zawracać d. lekarzom bo z tego co wiem to chyba są na recepte choc nie jestem pewna
Na górę

Postautor: quez » 30 lip 2006, o 01:03

versera pisze:
quez pisze:
versera pisze:to jest jej sprawa co ona robi z dzieckim (...)

żartujesz, prawda? czy tak Ci się tylko wypsnęło.?


Nie nie żartuje, bo nikt nie wie dlaczego chciała to dziecko usąnąć(...)

no ja pi.e.r.d.z.i.e.le.
versera właśnie stałeś się dla mnie idiotą numer jeden na tym forum.
Abstrac.h.u.j.ąc [btw. muszę zakropkować] od tego, o czym jest ten topic, przeczytaj uważnie, co jest powyżej zacytowane. A kiedy już zrozumiesz, idź do mamy i zapytaj jej dlaczego do tej pory Cię nie zabiła.

a jeżeli będziesz chciał odpowiedzieć, to bądz tak miły(a) i spróbuj ustosunkować się do tego co sam napisałem, albo zacytowałem, a nie do tematu (aborcji).


added:
chyba trochę przesadziłem wyżej. Nie miej mi za złe. Po prostu cholernie mnie wkurza, kiedy ktoś pisze, że ma prawo do decydowania o czyimkolwiek losie.
Na górę

Postautor: Tubylec » 30 lip 2006, o 11:41

Polemika toczy się wokół tematu, który jest trudny z wielu powodów - naszej polskiej mentalności, podwójnej moralności, okazywanej inaczej na zewnątrz i tej faktycznej , praktykowanej . Cała sprawa ma aspekt publiczny i kryminalny z powodów typowych rozgrywek personalnych . Pan doktor - ordynator wpadł robiąc nielegalne zabiegi aborcji w publicznym szpitalu i poniesie za to konsekwencje . Dziwi tylko tak surowe podejście Wysokiego Sądu do tego przypadku i utrzymywanie w dalszym ciągu wobec tego lekarza sankcji aresztu , podczas gdy np. w W-wie wysokiej klasy hosztaplerów z domu maklerskiego ,którzy okradli klientów na kilkanaście mln zł wypuszcza się szybko za kaucją . Lekarz za te zabiegi poniesie stosowne konsekwencje , ale dziwi tylko fakt,że najbardziej potępiony został tylko on i załatwiający ten zabieg . Zmowa milczenia zapadła wobec tej kobiety.Sądzę,że na ten zabieg nikt jej nie zawiózł siłą ,wbrew jej woli. W mediach zrobiono z niej ofiarę . A czy tak faktycznie jest ? Przecież to dziecko mogła urodzić . No ale...
Na górę

Postautor: gość » 10 sie 2006, o 20:46

Ordynator oddziału ginekologiczno–położniczego w Hrubieszowie wyszedł z aresztu za kaucją
Ginekolog Jerzy B. z Hrubieszowa, oskarżony o dokonanie dwóch nielegalnych aborcji, jest już na wolności. Wyszedł za poręczeniem majątkowym w wysokości 30 tys. zł. W areszcie przebywał od 2 marca.
Prokuratura Okręgowa w Zamościu skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko czterem osobom zamieszanym w sprawę nielegalnej aborcji dokonanej w hrubieszowskim szpitalu. Śledczy ustalili, że 2 marca Jerzy B., ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego wykonał dwa zabiegi nielegalnego usunięcia ciąży. Akt oskarżenia trafił do Sądu Okręgowego w Zamościu 24 lipca. Jerzy B. za usunięcie ciąży miał przyjąć 1,5 tys. zł i 2 tys. zł.
Na górę

Postautor: Forumer » 11 sie 2006, o 12:17

Ludzie! aborcja nie jest obowiązkowa, jeśli jesteście przeciw to OK, nie musicie z niej korzystać, ale są osoby króre powinni mieć możliwość przerpowadzenia w/w zabiegu. Dlaczego w tym kraju inni mają o Nas decydować To jest sprawa prywatatna!!!. W innych krajach aborcja jest dozwolona i luddziom to zbytnio nie przeszkadza, jestem pewny że gdyby osoba która jest przeciw, zmieniłaby by zdanie gdyby w młodym wieku zaszła w ciążę, i nie oszukujmy się, wczesna ciąża w dzisiejszych czasach to ciężar. :oops: :oops: :oops: :oops:
Na górę

Postautor: boberek » 12 sie 2006, o 12:20

versera pisze:
motakini pisze:powinni osądzić surowo kobiete która pozwoliła na zabicie dziecka w jej łonie...


to jest jej sprawa co ona robi z dzieckim jej moralność sumienie i religia i światopogląd na zycie. Dlaczego każdy ją osądza nie znając jej sytuacji???


jakkolwiek zgadzam się z Tobą w 100% to pamiętaj, że nie wszyscy są na odpowiednim poziomie intelektualnym, żeby samemu zadecydować w tak ważnej kwestii... pomijając już fakt, że gdyby mężczyźni mogli zajść w ciążę - aborcja byłaby sakramentem ;p

PS. Versera - sprzedałaś już to profesjonalne tamburyno ?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”