NALEPA BURMISTRZEM, NALEPA PRZEWODNICZĄCYM RADY

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: GOŚĆ » 26 lip 2006, o 18:09

Czas już chyba rozpocząć kampanię wyborczą do Samorządu Miejskiego. Proponuję aby kandydatem na Burmistrza Miasta był Stanisław Nalepa, a na Przewodniczacego Rady Miasta Walery Nalepa.
UZASADNIENIE:
1. bliźniaki jednojajowe
2. duży staż pracy w administracji państwowej i sektorze usług prywatnych, a więc doskonała znajomość procedur obowiązujących w tych jakże różnych sektorach.
3. zrozumienie problemów miasta, wszak obaj znają jego dobre i złe strony.
4. patrz pkt. 1.

Proponuję, aby utworzyć Komitet Wyborczy, ogłosić zbiórkę kasy, wydrukować ulotki, itp., a potem pójść i zagłosować. Może udałoby się zaprosić Tadeusza Nalepę z koncertem ? Wszystko przed nami !!!
Czas zabrać sie do pracy.[/img]
Na górę

Postautor: Gość » 26 lip 2006, o 23:33

Gdy byłem młodszy to mówiło się" Nalepa chcesz z trepa",ale już wyrosłem z tego i tak nie mówię.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lip 2006, o 00:04

Kiedyś rządzili Nalepy w TDK-u ,czy to Ci sami ??
Na górę

Postautor: ryho » 27 lip 2006, o 08:50

ja jestem za ...wladza blizniakow sie sprawdza...pewnie na szczeblu lokalnym tez sie uda... :D
Na górę

Postautor: gość » 27 lip 2006, o 11:59

i jeszcze ma takie wąsy, że wyglada jakby sie nadawał
Na górę

Postautor: Przemo » 27 lip 2006, o 17:12

gość pisze:i jeszcze ma takie wąsy, że wyglada jakby sie nadawał


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: HAHAHAHAHHA !!!!! Również popieram !!! :D
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2006, o 21:38

:shock:
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2006, o 21:40

jak byście byli mądrzy przedmówcy to takich pierdoł nie pisali emanuuje z was czysta głupot :D
Na górę

Postautor: Gość » 3 sie 2006, o 21:46

a ten gość który pisze nalepa chcesz z trepa ma chory umysł :P
Na górę

Postautor: boberek » 12 sie 2006, o 12:39

GOŚĆ pisze:Czas już chyba rozpocząć kampanię wyborczą do Samorządu Miejskiego. Proponuję aby kandydatem na Burmistrza Miasta był Stanisław Nalepa, a na Przewodniczacego Rady Miasta Walery Nalepa.
UZASADNIENIE:
1. bliźniaki jednojajowe
2. duży staż pracy w administracji państwowej i sektorze usług prywatnych, a więc doskonała znajomość procedur obowiązujących w tych jakże różnych sektorach.
3. zrozumienie problemów miasta, wszak obaj znają jego dobre i złe strony.
4. patrz pkt. 1.

Proponuję, aby utworzyć Komitet Wyborczy, ogłosić zbiórkę kasy, wydrukować ulotki, itp., a potem pójść i zagłosować. Może udałoby się zaprosić Tadeusza Nalepę z koncertem ? Wszystko przed nami !!!
Czas zabrać sie do pracy.[/img]


Szkoda, że nie możemy wybierać również jakiegoś mini ministra rolnictwa - idealnie pasowałby mi Pan Rybak od busów...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”