ZDAŁ ! :) NIE ZDAŁ!:(

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 13 lip 2006, o 09:26

podobno co piaty nie zdał matury czy to prawda? np w Tomaszowie? :lol:
Na górę

Postautor: sisi » 13 lip 2006, o 10:37

a może ktoś wie ile osób w LO na górce nie zdało?
Na górę

Postautor: Mathmi Thenthur » 13 lip 2006, o 11:18

W "Dzienniku Wschodnim" podali, że na 312 maturzystów na górce nie zdało 9 osób.
Na górę

Postautor: Frodo » 13 lip 2006, o 12:00

A jak cały Tomaszów?
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2006, o 15:29

Mathmi Thenthur pisze:W "Dzienniku Wschodnim" podali, że na 312 maturzystów na górce nie zdało 9 osób.

Ja słyszałem, że 40.[/quote]
Na górę

Postautor: Tubylec » 13 lip 2006, o 17:46

W Ogólniaku na "górce " matura wypadła ponoć bardzo dobrze, bo na 312 tegorocznych absolwentów nie zdało tylko 4 , a z 50 zdających ten egzamin po raz drugi z całego rejonu /egzamin odbył się w tej szkole/ to nie zdało chyba 5 . Łącznie nie zdało 9 osób .
Te informacje na temat wyników są tylko z 2 szkół tomaszowskich /również z Ekonomika/ i zamieścił je wczorajszy Tygodnik Zamojski .Są tam też opublikowane dane o wynikach matury ze szkół zamojskich i z Biłgoraja .
Może w najbliszym czasie ukaże się nieco więcej szczegółów o wynikach matury w pozostałych tomaszowskich szkołach w kolejnych publikacjach prasowych .
Na górę

Postautor: quez » 13 lip 2006, o 18:58

nierozómię jak morzna niezdać matóry ))


//wiem, wiem, prymitywny żarcioch, ale i tak nie rozumiem. Nigdy wcześniej ani później nie pisałem łatwiejszych egzaminów.
Na górę

Postautor: Gość » 13 lip 2006, o 20:36

jesli to prawda to gratulujemy tomaszowskiim LO
Na górę

Postautor: motakini » 14 lip 2006, o 11:19

a jakie np. mieliscie pytania?z polaka...pamietacie jakies?
Na górę

Postautor: Mathmi Thenthur » 14 lip 2006, o 17:53

Tutaj masz wszystkie arkusze z tegorocznej matury wraz z odpowiedziami.
Na górę


Postautor: Tubylec » 23 lip 2006, o 21:17

Nowym pomysłem ministra od edukacji narodowej jest wprowadzenie mundurków szkolnych .Każda szkoła będzie mogła mogła sobie wybrać wzór Jednym słowem wracaja dawne czasy !
Na górę

Postautor: quez » 23 lip 2006, o 21:29

Mimo ogromnej niechęci i antypatii dla ministra Giertycha i całego jego ugrupowania, podoba mi się ten pomysł. Napisałbym dlaczego, ale rozleniwiłem się od tej wódki.
Na górę

Postautor: Mathmi Thenthur » 24 lip 2006, o 07:42

Ja trochę nie rozumiem tego "rewolucyjnego" pomysłu. (zbiorowej historii połowy internautów tym bardziej) Giertych niby ma sprawić żeby "każda szkoła mogła wprowadzić obowiązek noszenia jednolitych strojów, decyzję podejmowałby dyrektor szkoły lub rada rodziców." Więc czym się tak wszyscy martwią? W szkole będzie chęć noszenia mundurków to będą, chyba mi nie powiecie, że rodzice wbrew swoim dzieciom by to wprowadzili albo dyrektor na przekór wszystkim by się później męczył z pilnowaniem wszystkich. Na siłę i tak nikogo to nie spotka. Poza tym, przecież już teraz jest wiele szkół, w których mundurki są, do tego (o zgrozo!) z woli uczniów. Więc niech wszyscy "fani" ministra Giertycha przestaną z łaski swojej przy jakimkolwiek jego działaniu się uaktywniać wyzywając go od wszystkiego nawet bez patrzenia co proponuje.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”