ginekolog

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: gosc » 6 lut 2008, o 23:41

Czy ktos moze polecic mi dobrego ginekologo w tomaszowie??
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 14:36

doktor Andrzej Hawryło polecam
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 14:55

Dokror Tadeusz Koziełło 8)
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 15:18

nie polecam żadnego ginekologa z tomaszowa !!!!!!! :twisted: jeżeli jesteś w ciąży to raczej polecam zamość
Na górę

Postautor: tomaszow » 7 lut 2008, o 15:28

dr fedorowicz 501966744 w zamosciu.bral 50 zl.to wiceordynator z jp II starszy pan .kolejki straszne.ja korzystalam 2 lata temu polecam
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 17:34

dr cabanek - polecam z całego serca
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 17:42

A ja polecam dr Michalaka - bardzo dobry i sympatyczny specjalista
Nie polecam natomiast Cabanka, Kaużyńskiego i całej reszty :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 18:04

Z tomaszowskich to tylko lek. Michalak. Odnośnie słynnego Kałużyńskiego to mam nieciekewa zdanie, stawia mało budujące i nieprawdziwe diagnozy. Cabanek może i fachowiec ale gbur i niestety w tym fachu troszkę kultury i uprzejmości by się wymagało. Z kobiet mogę polecić lek Dolanowską, miła i delikatna i w miarę fachowa. O reszcie nie będę się wypowiadać bo nie doświadczyłam na własnej skórze, ale opinie są różne. Do sedna jak byłam w ciąży to niestety musiałam jechać do Zamościa po opinię wg tomaszowskich lek. moja 6 tygodniowa ciąża była skazana na niepowodzenie. Natomiast lekarz w Zamośiu uśmiechną się tylko czytając kartę inf z naszego szpitala i powiedział że wszystko będzie ok. Donosiłam, urodziam bez problemów i naprawdę szpitał JP II, porodówkę i oddział noworodków wspominam bardzo sympatycznie choć nie było łatwo.
I jeszcze jedno ceny: prywatnie płacę za wizytę w Zamościu 60 zł (pełna obsługa, badanie, usg, cyt - drogo? A nasi super lekarze ile biorą? Słyszałam że więcej. I przyjeżdżam wtedy kiedy mi odpowiada i na ogół nie czekam zbyt długo. Bo mój lekarz prowadzi tylko prywatną praktykę lekarską.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 21:44

bo u nas pracuja???................a wlasciwie zatrudnieni sa lekarze a nie doktorzy......
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 21:45

Gość pisze:dr cabanek - polecam z całego serca

Nie wiem nawet jak on wygląda ale słyszałam wiele negatywnych opinii na jego temat np. podobno jak zszywa pacjentki po cesarce to dziewczyny mają takie szpetne blizny że do końca życia nie chcą pokazywać brzucha bo się wstydzą, a można to zrobić starannie no ale on wychodzi z założenia że po co.
Na górę

Postautor: Gość » 7 lut 2008, o 22:00

Ja polecam też Pana Michalaka . naprawdę dobry specjalista
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2008, o 10:38

Gość pisze:
Gość pisze:dr cabanek - polecam z całego serca

Nie wiem nawet jak on wygląda ale słyszałam wiele negatywnych opinii na jego temat np. podobno jak zszywa pacjentki po cesarce to dziewczyny mają takie szpetne blizny że do końca życia nie chcą pokazywać brzucha bo się wstydzą, a można to zrobić starannie no ale on wychodzi z założenia że po co.


pierwsze słysze ze ginekolog zszywa po cesarce. myslałam ze od tego są obecni przy porodzie chirurdzy
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2008, o 15:53

W 100% tyko i wyłącznie dr Kałużyński i Michalak.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2008, o 15:55

Gość pisze:W 100% tyko i wyłącznie dr Kałużyński i Michalak.


POTWIERDZAM W 200 %.
Na górę

Postautor: Gość » 8 lut 2008, o 16:49

Gość pisze:W 100% tyko i wyłącznie dr Kleska i Michalak.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”