ginekolog

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 lut 2017, o 07:38

Cabanek robił operację wypadającej macicy mojej mamie- to nazywa się plastyka macicy.
Na górę

Postautor: Moska90 » 27 mar 2017, o 10:08

Tak naprawdę jak dobrzy są lekarze u nas w mieście? Też szukam ginekologa, ale zależy mi na jak najlepszym leczeniu. Wiem, że wiele osób chwali poradnie takie jak http://macromedica.pl/ginekolog-poloznik-warszawa/ i zastanawiam sie, czy nie lepiej będzie wybrać właśnie takie miejsce. Co o tym myślicie?
Na górę

Postautor: Bodzia » 27 kwie 2017, o 00:31

Lek Hawryło prowadził moje 3 ciąże.Zawsze mogłam zadzwonić nawet z blachy problemem.To bardzo ważne dla kobiety w ciąży.W gabinecie bywały tzw piślizgi, ale to dlatego że było dużo pacjentek.Miły i delikatny.Czasami ciężko się dodzwonić.Zawsze oddzwaniał.Polecam
Na górę

Postautor: Gość » 24 sie 2017, o 11:53

Jeśli szukacie ginekologa w Zamościu to polecam Waldemara Dzikiego. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej www.medycynakobieca.pl
Na górę

Postautor: Marina1 » 9 maja 2018, o 19:28

Jakiego ginekologa polecacie w Tomaszowie na pierwszą wizytę i jak to jest z ginekologiem na izbie przyjęć trzeba się rejestrować czy jak ?? Pilnie muszę do ginekologa w terminy i prywaciarza strasznie długie
Na górę

Postautor: gosci » 9 maja 2018, o 21:37

Dokror Tadeusz Koziełło 8)
To prawda ,ze jak Kozieło wymaca ,wybada to kobieta od razu w ciążę zajdzie .... :lol: :shock:
Na górę

Postautor: pytajaca » 25 lip 2018, o 09:38

Czy do doktora Michalaka trzeba się wcześniej umawiać czy można iść bez umawiania i czekać w kolejce?
Na górę

Postautor: zaqw » 25 lip 2018, o 09:51

Nie trzeba się umawiać tylko zajmuje się kolejkę po przyjściu do gabinetu, Chyba,że coś zmieniło się od mojej ostatniej wizyty.
Na górę

Postautor: OnAa » 8 sie 2018, o 15:11

Bardzo polecam Panią doktor Dolanowska😉
Na górę

Postautor: lumitta » 13 wrz 2018, o 08:02

Czy każda z Was wykonywała badania prenatalne po 30 stce?

Nie ma takiego obowiązku, ale moim zdaniem warto jest takie badania wykonać. Po 30stce wzrasta ryzyko wad płodu i dzięki badaniom można stwierdzić czy jest jakiś problem czy nie.W razie czego można powziąć odpowiednie działania. Dziecko można leczyć nie tylko po urodzeniu ale równeiż i w brzuchu mamy.

Polecam zajrzeć sobie tutaj:
http://badanieprenatalne.com/ - na stronie jest opisane jakie badania warto jest wykonać.
Na górę

Postautor: gosci » 15 wrz 2018, o 00:11

Bardzo polecam Panią doktor Dolanowska😉
Najlepszy jest dr Koziełło ,w kazdym calu.
Na górę

Postautor: MisiaAsi » 10 paź 2018, o 10:47

Witam, czy do dr Tura trzeba sie zarejestrowac wczesniej czy raczej mozna w dniu wizyty? Ciezko sie do nich dodzwonic...
Na górę

Postautor: Gość » 10 paź 2018, o 18:03

To on jeszcze przyjmuje?
Na górę

Postautor: MisiaAsi » 11 paź 2018, o 08:46

Tak, przyjmuje..
Na górę

Postautor: KaM » 15 paź 2018, o 13:09

Witam,
czy moze ktos zamiescic informacje o cenniku uslug u Dr Dolanowskiej?
z gory dziekuje!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”