ginekolog

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lis 2013, o 10:59

Na WYspianskiego [Liceum ogólnokształcące] w nowym bloku obok szpitala .
Na górę

Postautor: aldona » 26 lis 2013, o 19:05

Dzięki za informacje o dr Hawryło. Proszę napiszcie jeszcze jak wygląda gabinet i wizyta? Jest miejsce do rozebrania się w gabinecie itp.? Pierwszy raz wybieram się edo ginekologa i dlatego pytam.
Na górę

Postautor: emma212 » 6 gru 2013, o 14:32

Gabinet hawryły jest bardzo nowoczesny ale zraziło mnie to że fotel ma tak ustawiony że podczas badania na fotelu jakby ktoś wszedł niezapowiedzianie do gabinetu zobaczyłby moje krocze, strasznie to było stresujące podczas badania. nie ma jakiejś rozbierali, jest tylko wieszak na ścianie aby tam zawiesić ubrania.
A nie wiecie ile bierze za usg 3d?
Na górę

Postautor: ania12 » 31 gru 2013, o 14:18

W jakie dni przyjmuje prywatnie pani Dolanowska? i czy muszę się wcześniej rejestrować?
Na górę

Postautor: aaaGosc » 21 sty 2014, o 16:00

Witam,
z Pania Dolanowska mozna umówić się na wizytę telefonicznie,obecnie jest na urlopie.
Prosze mi powiedziec od ktorej godz nalezy sie rejestrowac do lekarza gin.w osrodku.
dziękuje za informacje
Na górę

Postautor: migotka » 22 sty 2014, o 16:22

Kiedy i w jakich godzinach przyjmuje dr Harwyło? I ile kosztuje wizyta? i czy za USG dolicza się jakies pieniądze czy USG jest w cenie wizyty?
Na górę

Postautor: migotka » 22 sty 2014, o 16:23

migotka pisze:Kiedy i w jakich godzinach przyjmuje dr Harwyło? I ile kosztuje wizyta? i czy za USG dolicza się jakies pieniądze czy USG jest w cenie wizyty?


i czy jest lepszym specjalistą niż dr Michalak?
Na górę

Postautor: Donkia » 1 kwie 2014, o 12:00

Witam. W jakie dni i o których godz. przyjmuje dr Hawryło prywatnie? Proszę o odp. bo to pilne.
Na górę

Postautor: iksi » 1 kwie 2014, o 21:23

wtorki i czwartki od 16, ale można go zastać także w inne dni trzeba się umówić telefonicznie 608 306 160, wizyta 60 zł wszystkie pozostałe badania dodatkowo płatne
Na górę

Postautor: mig90 » 1 kwie 2014, o 22:21

iksi pisze:wtorki i czwartki od 16, ale można go zastać także w inne dni trzeba się umówić telefonicznie 608 306 160, wizyta 60 zł wszystkie pozostałe badania dodatkowo płatne
tylko 60 zł, na pewno? razem z badaniem piersi itp. ? bo słyszałam że takowa usługa wchodzi też w skład czynności wizytowych.
Na górę

Postautor: iksi » 2 kwie 2014, o 07:29

Tyle płaciłam ostatnio a badanie piersi to sama możesz sobie zrobić i chyba dokładniej to wyjdzie hehe..... Też miałam nadzieję, że lekarz robi to inaczej i bardziej dokładnie ale jakoś nie zauważyłam. Jeżeli coś cię niepokoi to najlepiej zrobić USG ale za nie niestety trzeba dopłacić :( Robiłam też cytologie i wtedy kosztowało mnie to 80 zł, ale za kolejnym razem miałam ją juz gratis. Nie wiem czy teraz coś się zmieniło....
Na górę

Postautor: mig90 » 2 kwie 2014, o 19:58

iksi pisze:Tyle płaciłam ostatnio a badanie piersi to sama możesz sobie zrobić i chyba dokładniej to wyjdzie hehe..... Też miałam nadzieję, że lekarz robi to inaczej i bardziej dokładnie ale jakoś nie zauważyłam. Jeżeli coś cię niepokoi to najlepiej zrobić USG ale za nie niestety trzeba dopłacić :( Robiłam też cytologie i wtedy kosztowało mnie to 80 zł, ale za kolejnym razem miałam ją juz gratis. Nie wiem czy teraz coś się zmieniło....


a kiedy ostatnio u niego byłaś? mnie koleżanka nastraszyła, żebym 200zł (!) przygotowała... i nie wiem czy nie odwołać wizyty... :| mi trzeba tylko USG i zwyczajne badanie, nic więcej.
Na górę

Postautor: iksi » 2 kwie 2014, o 20:33

W grudniu gdzieś tak przed świętami ale ja chodze do niego już od jakiegoś czasu. Nie sądzę jednak, że teraz jest coś drożej. Co prawda nie robił mi USG więc nie wiem ile sobie "liczy", ale za wizytę z cytologią zapłaciłam właśnie 80 zł.
Na górę

Postautor: mig90 » 2 kwie 2014, o 20:36

iksi pisze:W grudniu gdzieś tak przed świętami ale ja chodze do niego już od jakiegoś czasu. Nie sądzę jednak, że teraz jest coś drożej. Co prawda nie robił mi USG więc nie wiem ile sobie "liczy", ale za wizytę z cytologią zapłaciłam właśnie 80 zł.

uff to super ;) może ze mnie nie zedrze. dzięki wielkie !
Na górę

Postautor: lesia » 29 maja 2014, o 19:30

Mam pytanie dotyczące doktora Dzikiego z Zamościa. Kiedy przyjmuje prywatnie i czy trzeba się wcześniej rejstrować???? Któraś może wie???
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”