znikł temat LO

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: roman giertych » 26 cze 2006, o 23:31

znikł temat LO?! Czyzby komus to nie pasowało? Może kogoś to boli? ciekawe kogo.........
Na górę

Postautor: Gość » 27 cze 2006, o 12:58

bardzo ciekawe i to własnie swiadczy jak goracy to temat i kogoś parzy nie wiem dlaczego nie pozwola mu sie rozwinąc ?
Na górę

Postautor: Gość1 » 27 cze 2006, o 15:58

temat juz się rozwinął i to za bardzo bo odpowiedzi zaczęły sie powtarzać.
Ale dziwi mnie to że został usunięty a nie jedynie zamknięty, tak jak w takich przypadkach zawsze się robi, chyba rzeczywiście komuś nie pasował.
Na górę

Postautor: Syn Edwarda » 27 cze 2006, o 23:32

Gość1 pisze:temat juz się rozwinął i to za bardzo bo odpowiedzi zaczęły sie powtarzać.
Ale dziwi mnie to że został usunięty a nie jedynie zamknięty, tak jak w takich przypadkach zawsze się robi, chyba rzeczywiście komuś nie pasował.


Ja chyba nawet wiem komu... Prawda Wues? :o Dziennikarzu, hehe... TZ rulez !!! Wszakże to bardzo poważna gazeta, ha ha ha ...
Na górę

Postautor: wues » 28 cze 2006, o 08:07

Syn Edwarda pisze:
Gość1 pisze:temat juz się rozwinął i to za bardzo bo odpowiedzi zaczęły sie powtarzać.
Ale dziwi mnie to że został usunięty a nie jedynie zamknięty, tak jak w takich przypadkach zawsze się robi, chyba rzeczywiście komuś nie pasował.


Ja chyba nawet wiem komu... Prawda Wues? :o Dziennikarzu, hehe... TZ rulez !!! Wszakże to bardzo poważna gazeta, ha ha ha ...



To sie cholernie grubo mylisz, sadząc, że ja usunąłem temat. Sam się zdziwilem.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”