Gdzie znajde plan obwodnicy?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 1 cze 2006, o 21:31

Coś słyszałem że w internecie jest dostepna mapka przyszłej obwodnicy Tomaszowa.
Czy ktos z was wie gdzie ją znajdę?
Na górę

Postautor: Tomaszowianin » 1 cze 2006, o 23:30

Projekt urbanistyczny planowanej obwodnicy jest na pewno dostępny w Urzędzie Gminy Tomaszów Lubelski, bo przez tereny tej Gminy będzie ona przebiegała.Może być również dostępna w Urzędzie Miasta. Ale nie jest to wersja ostateczna przebiegu trasy tej inwestycji . Nie ma jeszcze jak dotąd dokumentacji tej obowodnicy,bo przedstawiciele DDP robili ostatnio tylko spotkanie z mieszkańcami i prowadzili rozmowy na temat terenów przez które planuje się jej przebieg.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2006, o 08:44

Cos obiło mi się o uszy że na Zamojskiej nie będzie wyjazdu z Tomaszowa - zrobią tak jak w Piaskach. Prawda to czy fałsz?
Na górę

Postautor: Tomaszowianin » 3 cze 2006, o 00:02

Ul.Zamojska nie będzie blokowana .Obwodnica mija miasto po stronie wschodniej. Wjazd na obwodnicę od strony północnej/ z kierunku Zamościa / jest planowany w kol.Dąbrowa ,a wyjazd z obwodnicy za Tomaszowem w rejonie Kol. Łaszczówka /przed Jeziernią /. Na całym odcinku obwodnicy zjazd z niej i wjazd na nią będzie mozliwy tylko jeszcze w jednym miejscu - w Sabaudii .Na pozostałym odcinku przebiegać będzie nad lub pod drogami
/ ul.Szopena, Ściegiennego /. Jak faktycznie będzie zależy jeszcze od wniosków / jeśli takie będą / ze strony władz samorządowych M.Tomaszowa i Gminy Tomaszów . Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Wawa » 3 cze 2006, o 21:39

Zwracam się z prośbą do Tomaszowianina , gdzie mogę otrzymać informacje o obwodnicy które posiadasz? Zależy mi na dokładnej lokalizacji. Z góry dziękuję.
Na górę

Postautor: Tomaszowianin » 3 cze 2006, o 22:23

Obwodnicę drogi krajowej nr 17 realizuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych w W-wie, lub jej Oddział w Lublinie. Prace są w tej chwili jak mi
się wydaje na etapie wstępnym - dokumentacji.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2006, o 18:00

mapa była wystawiona do wglądu jakieś dwa tygodnie temu w starostwie ale czy tam nadal jest nie wiem. :roll:
Na górę

Postautor: Tomaszowianin » 22 cze 2006, o 19:35

Projektowany przebieg trasy obwodnicy tomaszowskiej był prezentowany na spotkaniu zorganizowanym w sali konferencyjnej w Starostwie przez przedstawiecieli Generalnej Dyreckji Dróg Publicznych .Nikt tej mapy nie zostawiał do dalszej prezentacji zainteresowanym .
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2022, o 13:13

Ach jak te latka lecą. Tak jak by to było wczoraj.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2022, o 14:05

zamiast w tych urzędach pisać na forum zajmijcie się robotą.
Na górę

Postautor: gosc 777 » 26 wrz 2022, o 18:48

Czy to prawda, że wyjazd - wjazd z Tomaszowa zostanie w obecnej chorej formie, czy wręcz zmierza do zostawienia jedynego przez ulicę Łaszczowiecką ?
Na górę

Postautor: julian » 26 wrz 2022, o 21:11

Jeśli zostanie tak jak na wizualizacji odcinka Zamość Południe-Tomaszów to węzeł na Łaszczowieckiej będzie jedynym zjazdowym do i z Tomaszowa, nie licząc Jezierni oczywiście.
Na górę

Postautor: gosc 111 » 27 wrz 2022, o 18:43

Czy wjazd od strony Zamościa - / stara droga/ zostanie w końcu zrobiony.? Czy Tomaszowianom pozostanie jedynie chora droga przez Łaszczowiecką ?

Proszę osoby zorientowane o odpowiedź lub wskazanie gdzie takie informacje są ukryte.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2022, o 06:44

gosc 111 pisze:
> Czy wjazd od strony Zamościa - / stara droga/ zostanie w końcu
> zrobiony.? Czy Tomaszowianom pozostanie jedynie chora droga przez
> Łaszczowiecką ?
>
> Proszę osoby zorientowane o odpowiedź lub wskazanie gdzie takie informacje
> są ukryte.

Nie nie zostanie zrobiony, ten wjazd jest tylko tymczasowy do czasu wybudowania kolejnych odcinków S-ki, a później będzie to tylko wylot na serwisówkę. Informacje o planach nowej Ski są na stronie GDDKiA np tu https://www.gov.pl/web/gddkia-lublin/blizej-do-budowy-trzech-odcinkow-drogi-s17-w-woj-lubelskim. Albo tu https://www.youtube.com/watch?v=2td3Nt3ULd8 jest wizualizacja nowej drogi.
Wiec docelowo pozostaje tylko wjazd przez Łaszczowiecką, z drugiej strony Tomaszów nie jest jakąś wielką metropolią aby potrzebował na S-ce więcej, Dużo większe miasta też mają po 2 węzły wjazdowe i dają radę. U nas problemem jest że Łaszczowiecka nie została przerobiona do obsługi tego węzła. I jakoś nie słychać aby władze planowały coś z tym zrobić.
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2022, o 09:56

Tu są wizualizacje:

https://www.youtube.com/watch?v=2td3Nt3ULd8

https://www.youtube.com/watch?v=Nkw5UWGkKyI
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”