tutaj z illinois

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 maja 2006, o 14:06

Odbiegnę od tematu i powiem, że szanowny pan "gość" wyszedł na tchórza, skoro nawet nie chce się przyznać do ksywki, tylko pisze anonimowo. Jak jesteś pan taki twardziel to miej się odwagę podpisać, ażebyś mógł dostać zasłużonego bana, ot co.
Na górę

Postautor: Komahr » 15 maja 2006, o 14:09

Anonymous pisze:Odbiegnę od tematu i powiem, że szanowny pan "gość" wyszedł na tchórza, skoro nawet nie chce się przyznać do ksywki, tylko pisze anonimowo. Jak jesteś pan taki twardziel to miej się odwagę podpisać, ażebyś mógł dostać zasłużonego bana, ot co.


Sorry, zapomniałem się zalogować. Ażebym nie wyszedł na tchórza, to autorem powyższej wypowiedzi jestem ja :)
Na górę

Postautor: Kot B » 15 maja 2006, o 15:28

Anonymous pisze:WUES ty idioto naucz sie myślec pacanie jeden przecierz koles napisał kródko i na temat pacanie jeden tak trudno wywnioskowac kilka żeczy z jednego znania? Pacan i bezmózg durny WUES cioto jedna
Co tu dużo mowić. Niech strona odpowie.
http://dziecineostrady.prv.pl/
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2006, o 19:12

Wues frajerze hehehe jedyne co moge to cie zapiąc w dupala w moim BMW jak coś to wpadaj do rest. Cezara moja czarna 5. tam czesto stoi zapytaj o właściciela to pojedziemy na bełżec i cie wyjebie w dupe frajerze a puźniej odwioze do mamy

Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Spy » 15 maja 2006, o 19:47

drogi Gosciu
widze, ze piszac swoje slowa jarasz sie jak dziecko. ciekaw jestem czy bys powiedzial to prosto w twarz. proponuje ogolic sobie **** i powrocic do przedszkola. dzieciaki z mojego osiedla potrafia lepiej dojechac. a te bmw komu zajeb****?
mialem stycznosc z wieloma osobami - z roznych miast i wsi (m.in. z podtomaszowskich) ale takiego poj* jeszcze nie widzialem
a sodzac po ostatnim poscie - lubisz chlopcow :roll: - jezeli chodzi o tego typu osoby to nie jestem tolerancyjny (wybaczcie mi...)

rowniez pozdrawiam
Na górę

Postautor: email » 15 maja 2006, o 20:48

Widze ze niektorzy robia wielki problem z prostego zapytania ktos zapytal ktos odpowiedzial i fajnie ale nie mysle ze nalezy od razu kogos wyzywac totalne nieporozumienie ze strony niejakiego 'goscia' (oczywiscie ie ujmujac innym niezalogowanym).A tak wogole to sam nie rozumiem tego pytania Kto jest z Illinois?ale mozemy sie w duchu posmiac z takich to pytan, trzymajcie sie ludzie
Na górę

Postautor: wues » 15 maja 2006, o 21:17

Wiecie jak zrobić sałatke z buraka??

wrzucić granata do BMW :)
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2006, o 09:21

ohhooo dobre na wsi ucza takich kawałów? takie dowcipy są do [***]
Na górę

Postautor: Komahr » 16 maja 2006, o 14:14

Anonymous pisze:Wues frajerze hehehe jedyne co moge to cie zapiąc w dupala w moim BMW jak coś to wpadaj do rest. Cezara moja czarna 5. tam czesto stoi zapytaj o właściciela to pojedziemy na bełżec i cie wyjebie w dupe frajerze a puźniej odwioze do mamy

Pozdrawiam


Rotfl totalny, takiego bełkotu to jescze nie widziałem :twisted:
Na górę

Postautor: Komahr » 16 maja 2006, o 14:20

Anonymous pisze:ohhooo dobre na wsi ucza takich kawałów? takie dowcipy są do [***]


A żebyś wiedział, że dobre! Kto jest rozumny, niech pierwszy wrzuci granat ignorantom :P
Na górę

Postautor: Tfu » 16 maja 2006, o 16:08

Dyskusja w tym temacie sięgnęła rynsztoka. Wues, skasuj te plugastwa, bo to wstyd czytać, nie mówiąc już o tym, że dotykają Twojej osoby. A gość, który Cie obraża to prawdziwa kanalia, aż wstyd, że tacy w TL żyją. Takich to by nawet Bantustan nie chciał. Normalnie to nimi należy sie brzydzić, jeżeli nie można ich wyeliminować. To są bydlaki w ludzkiej skórze, nawet gorzej niż bydło, bo moja krowa by sie obraziła. Jego BMW to Bydlęcy Młodzieżowy Wagon. Tfu, tfu, tfu.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2020, o 22:24

Gość pisze:
> Ja jestem z Chicago i mieszkam w Tomaszowie , co chcesz???
Kiedy wracasz do Stanów? poszukuję towarzysza podróży. Jestem z Detroit.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2020, o 22:28

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Ja jestem z Chicago i mieszkam w Tomaszowie , co chcesz???
> Kiedy wracasz do Stanów? poszukuję towarzysza podróży. Jestem z Detroit.


Chyba forumowy dostał miejsce w Radecznicy:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2020, o 22:33

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Ja jestem z Chicago i mieszkam w Tomaszowie , co chcesz???
> > Kiedy wracasz do Stanów? poszukuję towarzysza podróży. Jestem z Detroit.
>
>
> Chyba forumowy dostał miejsce w Radecznicy:):):)


Zacytował post sprzed 14 lat:):):)
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2020, o 22:33

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Ja jestem z Chicago i mieszkam w Tomaszowie , co chcesz???
> > Kiedy wracasz do Stanów? poszukuję towarzysza podróży. Jestem z Detroit.
>
>
> Chyba forumowy dostał miejsce w Radecznicy:):):)

Może. Bo odpowiedział na posta sprzed 14 lat.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”