tutaj z illinois

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Damian c » 13 maja 2006, o 07:55

Kto tutaj jest actualnie z tomaszowa
Na górę

Postautor: wues » 13 maja 2006, o 13:18

A możnaby konkretniej sprecyzować pytanie?? To nie do końca jest zrozumiałe
Na górę

Postautor: Kazik » 13 maja 2006, o 14:57

wues pisze:A możnaby konkretniej sprecyzować pytanie?? To nie do końca jest zrozumiałe


a czego tutaj nie rozumiesz? koles sie pyta czy w stanie Illinois (USA), gdzie aktualnie przebywa, jest jakis tomaszowiak.
Na górę

Postautor: wues » 13 maja 2006, o 15:09

Kazik pisze:
wues pisze:A możnaby konkretniej sprecyzować pytanie?? To nie do końca jest zrozumiałe


a czego tutaj nie rozumiesz? koles sie pyta czy w stanie Illinois (USA), gdzie aktualnie przebywa, jest jakis tomaszowiak.



Cytat: "Kto tutaj jest actualnie z tomaszowa" koniec cytatu

SORRY ALE PO MOJEMU MASŁO MAŚLANE
Na górę

Postautor: ASF » 13 maja 2006, o 17:07

[

SORRY ALE PO MOJEMU MASŁO MAŚLANE
JA ZROZUMIALEM
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2006, o 17:51

Kazik pisze:
wues pisze:A możnaby konkretniej sprecyzować pytanie?? To nie do końca jest zrozumiałe


a czego tutaj nie rozumiesz? koles sie pyta czy w stanie Illinois (USA), gdzie aktualnie przebywa, jest jakis tomaszowiak.
a może kto przebywający w tomaszowie jest z illinois :)
Na górę

Postautor: Rumok » 13 maja 2006, o 17:55

Actualnie to wszyscy jesteśmy w TOMASZOWIE w stanie niewskazującym na Illinois

:lol:
Na górę

Postautor: Gość » 13 maja 2006, o 18:28

Ja jestem z Chicago i mieszkam w Tomaszowie , co chcesz???
Na górę

Postautor: Kazik » 14 maja 2006, o 04:10

z tego co zauwazylem to dalszy watek zupełnie odbiega od tematu postu. takze moze dajmy sobie spokój z docieaniem co autor mial na mysli. najlepiej bedzie jak Danian c sam sprecyzuje czego chcial sie dowiedziec piszac ten post. bo z tego co widze dalsza polemika doprowadzi tylko i wylacznie do kłótni.
Na górę

Postautor: ANI » 14 maja 2006, o 10:15

MOZE JA ZADAM PYTANIE KTO Z TOMASZOWA OBECNIE PRZEBYWA W DUBLINIE (IRLANDIA DLA NIEWTAJEMNICZONYCH) ? ;)
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2006, o 13:49

WUES ty idioto naucz sie myślec pacanie jeden przecierz koles napisał kródko i na temat pacanie jeden tak trudno wywnioskowac kilka żeczy z jednego znania? Pacan i bezmózg durny WUES cioto jedna
Na górę

Postautor: Gość » 14 maja 2006, o 14:52

Spadaj gościu ,dostałeś kompa na komunię to się naucz pisać.Niewiem czy zdasz do trzeciej klasy??
Na górę

Postautor: wues » 15 maja 2006, o 06:55

Anonymous pisze:WUES ty idioto naucz sie myślec pacanie jeden przecierz koles napisał kródko i na temat pacanie jeden tak trudno wywnioskowac kilka żeczy z jednego znania? Pacan i bezmózg durny WUES cioto jedna


Mnie w szkole uczono, by pisać, jasno, krótko i co najważniejsze NA TEMAT. Co do wnioskowania kilku rzeczy z jednego zdania - trudno w tym przypadku jest cokolwiek wywnioskować.
Bezmózgiem i pacanem jesteś niestety ty. Powód?? Weź do ręki słownik ortograficzny i zobacz ile błędów zrobiłeś w tym co napisałeś. Mówi to samo za siebie, kto tutaj powinien wrócić do przedszkola w celu nauki podstawowych rzeczy.

I dziwić się, że nasz kraj jest taki popierd.... Taki jak ty potem trafia na wysokie stanowisko, załatwione przez mamusie, tatusia albo kogos z rodziny, nie mając ku temu predyspozycji.... Dobrze ci dziecko radze. Ucz się!!!
Na górę

Postautor: Gość » 15 maja 2006, o 09:08

wilku zamknij jape co wogule domnie mówisz koniobijco ty zryty
Na górę

Postautor: sisi » 15 maja 2006, o 12:42

o ile mi wiadomo to forum nie jest miejscem do wyzywania innych ludzi. wydaje mi sie (zwracam się tu do "przedmówcy" o ile to do mowy można zaliczyć), że masz jakiś kompleks.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”