Pseudo liceum z klasa w TL:> :|

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Spy » 19 cze 2006, o 16:20

o jakim elektryku mowisz?
a po za tym to co to za przyjemnosc pracowac w zawodzie ktorego sie nie lubi?
Na górę

Postautor: Ewka » 20 cze 2006, o 18:35

Spy niby jesteś taki mądry i masz wielkie ego. Moim zdaniem powinieneś popracować nad czytaniem ze zrozumieniem. Monika napisała, że gdyby miała wybierać między "ogólniakiem" i doznać poniżeń, a "mechanikiem" i nie być poniżanym, wybrałaby chodzenie do "mechanika", niezależnie od tego na jaki zawód by się zdecydowała. Zawód elektryka był tutaj tylko przykładem. Heh... To nie ona siebie tak nisko ceni, tylko ty cenisz się zbyt wysoko.

Popieram Mathmu Tenthur. Nawet jakby chciała iść na elektryka, mieć zawód to wcale źle o niej nie świadczy. Dużo osób jest po studiach, nie mogą znaleźć pracy i wyjeżdżają za granicę. Lepiej zarabiać te marne pare groszy niż nic nie zarabiać. Sam się kiedyś przekonasz.

Myślisz, że jak uczysz się dobrze w gimnazjum to będziesz się dobrze uczył w "ogólniaku"? Weś pod uwagę, że w tej szkole jest mało wolnych klas, więcej imprez, wyższy poziom. Heh... Marlena Nowosad (przepraszam, że piszę prosto z mostu imię i nazwisko) była przewodniczącą samorządu uczniowskiego w gimnazjum nr 2, dobrze się uczyła (na samych 6), nikt jej praktycznie ze złej strony nie znał. Zobacz co się z nią stało. Chodzi do "ogólniaka", ma słabe stopnie (jest zagrożona "bibaniem" w tej samej klasie), cieszy się złą reputacją uwiększości dzieciaków xD No i wniosek powinieneś sam sobie wyciągnąć. "Ogólniak" zrobił swoje. Dlatego "mechanik" jest w pewnym sensie lepszy niż "ogólniak". No, ale każdy ma własne zdanie...

Co do Olki Krawczyk. Znam ją i nieraz mijam na ulicy. Moim zdaniem ona tylko udaje taką cwaniarę, która może wszystko, ale wcale taka nie jest! Moim zdaniem gdyby się z nią zaprzyjaźnić byłaby super przyjaciółką. Ma taką a nie inną opinię przez Paulinę Senejko, o której nie mogę powiedzieć tego samego co o Olce.

Paulina Senejko niech najpierw popracuje nad swoim wyglądem, bo pozostawia wiele do życzenia. Zresztą człowiek nie musi nosić drogich ciuchów, żeby być modnym. Paulina nie jest wcale taka bogata. Te ubrania kupuje z ciuchlandów, które znajdują się we Włoszech. Więc, niech lepiej popatrzy na siebie!

Pozdrawiam :)
Ewka









Poziom tego liceum okropnie spadł i to nie jest tylko wina dyrektorki. Dyrektorka przyjmuje do tego liceum osoby, które kiedyś w życiu by się tam nie dostały. Chodzi mi o takie osoby, które nie wyrabiały normy w gimnazjum. Nie chodzi mi o wszystkie osoby, bo chodzą tam również bardzo ambitne osoby, więc nie zrozumcie mnie źle. Dyrektorka tego liceum to bardzo fajna babka, byłaby świetnym pedagogiem. Miałam okazję z nią porozmawiać, z tąd mój wniosek.
Na górę

Postautor: Gość » 20 cze 2006, o 18:58

To kto wygrał dziś konkurs na dyrektora?
Na górę

Postautor: Rumok » 20 cze 2006, o 19:03

NO NO==
Ewka ale" przywalilaś" ze az komp zadrzał

może i racja ale po co tak zaraz po nazwisku .........
Na górę

Postautor: tolek » 20 cze 2006, o 20:58

Konkurs na dyr.lic. na górce wygrała ta jedyna, niezastąpiona,słodka.He, he. Zamość już się cieszy i właściciele busów też. A na górce nic nowego .Będzie coraz bardziej w dół. I co wy na to? :lol: :oops: :roll:
Na górę

Postautor: Zyczliwy obserwator » 20 cze 2006, o 21:45

OK, dobrze, że nie wygrał jakiś kolejny karierowicz, któremu by cała kadencja zeszła na uczeniu się kierowania szkołą średnią. Ala P. przynajmniej juz wie, jakich błedów nie należy popełniać. Na pewno wie, że nie moze ufać bezgranicznie wszystkim ludziom. A niektórych powinna surowo rozliczać. I nie ulegać wszystkim sugestiom władz. Jak to zrozumie, to teraz to moze juz byc tylko lepiej. Życzę powodzenia.
Na górę

Postautor: sisi » 20 cze 2006, o 22:04

Spy pisze:
Sisi pisze:ogólniak na górce ma wady i zalety

a jakie ma zalety? :lol:


gdzieś wcześniej już to pisałam...atmosfera ;) no i paru dabrych nauczycieli
Na górę

Postautor: sisi » 20 cze 2006, o 22:11

Ewka pisze:Heh... Marlena Nowosad (przepraszam, że piszę prosto z mostu imię i nazwisko) była przewodniczącą samorządu uczniowskiego w gimnazjum nr 2, dobrze się uczyła (na samych 6), nikt jej praktycznie ze złej strony nie znał.

no tego powiedzieć nie można...według mnie Marlenka nigdy nie była zbytnio lubianą osobą w szkole...no i pare razy podpadła, nawet dyrekcji.
Na górę

Postautor: tolek » 20 cze 2006, o 23:29

Zyczliwy obserwator pisze:OK, dobrze, że nie wygrał jakiś kolejny karierowicz, któremu by cała kadencja zeszła na uczeniu się kierowania szkołą średnią. Ala P. przynajmniej juz wie, jakich błedów nie należy popełniać. Na pewno wie, że nie moze ufać bezgranicznie wszystkim ludziom. A niektórych powinna surowo rozliczać. I nie ulegać wszystkim sugestiom władz. Jak to zrozumie, to teraz to moze juz byc tylko lepiej. Ż yczę powodzenia.
[quote][b] Optymista! Przez 5 lat uczyła się jak robić "karierę" i pieniądze.He.he.
Na górę

Postautor: Atest » 21 cze 2006, o 17:35

vasyl pisze:Nazwałem idiotami tych, którzy kiedują się opiniami właśnie takich osobników. Co gorsze, ci 'idioci' całą swoją zebraną wiedze przekazują dalej. I koło się zamyka.


Pamiętam, co powiedziałeś, jak ci w swoim czasie odradzałem pójście do Bartosza. Główny argument był taki, że budynek ci się podoba i dlatego pójdziesz :lol:

Poza tym z tego miejsca chciałem poinformować, że Hieronim Zet to [***], Marianna Jot się puszcza, a Bożydar De nie jest cwaniakiem, tylko Gienek z czwartej "a" rozpuszcza o nim takie plotki :]
Na górę

Postautor: email » 21 cze 2006, o 18:14

Slyszalem ze w konkursie startowal rowniez dyrektor z gimnazjum nr 2 w TL i wcale nie uwazam go za karierowicza tylko za goscia ktory dokladnie wie co ma ze soba zrobic no i jest to osoba konkretna ze stazem na stanowisku dyrektorskim w placowce takiej jak szkola. Coz szkoda ze nie wygral on, ale moze bedzie lepiej jak kazdy zajmie sie swoim ogrodkiem. Wiec zycze powodzenia w nowej kadencji zarowno kadrze jak i uczniom wszystkich szkol w TL.CZESC
Na górę

Postautor: s » 21 cze 2006, o 19:21

koszmar. kolejne 5 lat blond cwaniary. naprawdę się dziwię, że ją wybrano po tym, jak zniszczoną ma już opinię :/ za 5 lat ogólniak może być już zrównany z ziemią ;] już tam nie chodzę, ale szkoda na to patrzeć.

tacy ludzie jak ona NIE ZASŁUGUJĄ na takie odpowiedzialne stanowiska. słyszałam o niej dużo rzeczy, a o niektórych sama miałam okazję się przekonać, więc wiem, co mówię.

szkoda, że nie R.Puźniak.
Na górę

Postautor: TOLEK » 21 cze 2006, o 21:08

Władzom powiatu bardzo zależy na tym aby lic.na górce sięgnęło dna.I zrobią to za pomocą p.Ali.Widocznie dla nich poziom nauki był za wysoki i nie mogli swoim rozumem nadążać za współczesnością.Dobrze się czują w warunkach dawnych PGR do których tak bardzo tęsknią.Myślę,że Tomaszów to nie PGR i w końcu społeczność i dawni absolwenci wystawią tej władzy rachunek na jaki zasłużyła.He!he!hi!hu!ho.
Na górę

Postautor: Bezstronny » 21 cze 2006, o 21:08

Zyczliwy obserwator pisze:OK, dobrze, że nie wygrał jakiś kolejny karierowicz, któremu by cała kadencja zeszła na uczeniu się kierowania szkołą średnią. Ala P. przynajmniej juz wie, jakich błedów nie należy popełniać. Na pewno wie, że nie moze ufać bezgranicznie wszystkim ludziom. A niektórych powinna surowo rozliczać. I nie ulegać wszystkim sugestiom władz. Jak to zrozumie, to teraz to moze juz byc tylko lepiej. Życzę powodzenia.
Pani Alicjo!Gratulujemy,prosze wyciagnac wnioski z dot pracy.Psy szczekaja ,a karawana idzie dalej.Zyczczymy powodzenia.Wkrotce to wszystko ucichnie!
Na górę

Postautor: TOLEK » 21 cze 2006, o 21:11

Władzom powiatu bardzo zależy na tym aby lic.na górce sięgnęło dna.I zrobią to za pomocą p.Ali.Widocznie dla nich poziom nauki był za wysoki i nie mogli swoim rozumem nadążać za współczesnością.Dobrze się czują w warunkach dawnych PGR do których tak bardzo tęsknią.Myślę,że Tomaszów to nie PGR i w końcu społeczność i dawni absolwenci wystawią tej władzy rachunek na jaki zasłużyła.He!he!hi!hu!ho.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”