Pseudo liceum z klasa w TL:> :|

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 24 mar 2006, o 16:26

Co powiecie na temat moim zdaniem beznadziejnej szkoly i bez organizacji w TL? zsnr1.... no i o dyrekcji...;] pzodro
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2006, o 17:21

jacy uczniowie, taka szkoła.....
Na górę

Postautor: sisi » 24 mar 2006, o 18:06

jaka dyrekcja taka szkoła powiedziałabym raczej...kiedyś to była dobra szkoła ale jak sie zmieniła dyrekcja, to wszystko spaprała...a szkoda...
Na górę

Postautor: ariadna_111 » 24 mar 2006, o 18:15

czyli chodzi tutaj o LO im. Bartosza Głowackiego ?
Na górę

Postautor: zy LO » 24 mar 2006, o 18:45

That's right.
Na górę

Postautor: J » 24 mar 2006, o 20:48

Jestem absolwentem tego liceum z 99' i musze powiedzieć ze kiedyś tam było czuć atmosferę prawdziwego L.O Wszelakie imprezy czy inne "buble" były organizowane z wielkim zapałem , niemal jak w rodzinie.Jasne były problemy z alkoholem,weed'em i amfą ,ale jakoś sobie radziliśmy.Wydaje mi sie że teraz to te problemy przerosły samych uczniów...i narzekają na "władze,system itp"
Weźcie się w garść i ruszcie swoje dupska a będzie lepiej.a nie tylko płacz i trzymanie sie rąbka u spódnicy swoich mamusiek.Jesteście dorośli do cholery.
I nie piszcie że się nie da....bo da tylko trzeba chcieć.
Pozdrawiam STARĄ GWARDIĘ.
Na górę

Postautor: V » 25 mar 2006, o 02:07

Tez konczylem w 99 roku i powiem jedno.Za naszych czasow bylo inaczej.Moze teraz dzieci glupsze?hehe.Niech tylko sie nikt nie obrazi.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2006, o 12:40

potrzebna niewątpliwie zmiana dyrekcji... pozdrawiam...
Na górę

Postautor: FANTOMAS » 25 mar 2006, o 18:18

Ciekawa teoria jednego z autorów postu. Wszystkim przeszkadza obecna dyrektorka .Poziom nauki niski, kadra zła,itp. Nic się nie dzieje w tym zakresie bez udziału młodzieży i rodziców tej młodzieży . Jest duży problem z ambicjami rodziców i niespełnionymi nadziejami ich pupilków /niestety/.Czy dyrektorka i nauczyciele przeszkadzają im w nauce ? Bardzo w to wątpię !
Zdobycie odpowiedniej wiedzy by otrzymać dużą ilość punktów na maturze gwarantującą dostanie się na trudne kierunki studiów zależy przede wszystkim od młodzieży,od ciężkiej jej pracy -czyli nauki.
Faktem jest też,że część młodzieży z Tomaszowa i okolic która miała dobre wyniki po gimnazjum uczy się w zamojskich szkołach ,nawet tych społecznych . Ale taka była wola ich rodziców by zapewnić lepszy start w przyszłość swoim pociechom. Przecież wiadomo,że większość z nich po ukończeniu studiów nie wróci do Tomaszówka, bo tu nie ma dla nich pracy nawet jak by mieli ukończone ciekawe i atrakcyjne kierunki po studiach .
Pozdrawiam.
Na górę

Postautor: absolwent » 25 mar 2006, o 19:06

sisi pisze:jaka dyrekcja taka szkoła powiedziałabym raczej...kiedyś to była dobra szkoła ale jak sie zmieniła dyrekcja, to wszystko spaprała...a szkoda...

Tak?moze ci Pani Dyrektor zabrania sie uczyc co?jacy uczniowie taki poziom.Z bandy takich co mieli kilka PUNKTOW na gimnazjalnym nikt nie stworzy geniuszy .trzeba sie bylo uczyc!Dyrekcja ma mnostwo spraw o ktorych nie masz pojecia.ruszcie sie i sami zadbajcie o wizerunek szkoly.Strona internetowa. bartoszowe wiesci to tez ma Dyrekcja robic?
to jest dalej fajna szkola.pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2006, o 22:45

absolwent pisze:
sisi pisze:jaka dyrekcja taka szkoła powiedziałabym raczej...kiedyś to była dobra szkoła ale jak sie zmieniła dyrekcja, to wszystko spaprała...a szkoda...

Tak?moze ci Pani Dyrektor zabrania sie uczyc co?jacy uczniowie taki poziom.Z bandy takich co mieli kilka PUNKTOW na gimnazjalnym nikt nie stworzy geniuszy .trzeba sie bylo uczyc!Dyrekcja ma mnostwo spraw o ktorych nie masz pojecia.ruszcie sie i sami zadbajcie o wizerunek szkoly.Strona internetowa. bartoszowe wiesci to tez ma Dyrekcja robic?
to jest dalej fajna szkola.pozdro


SPOKO TYLKO ZE NIE CHODZI TU O POZIOM... A TO TEZ ZRESZTA...ALE OGóLNIE O OBECNY BRAK ORGANIZACJI CZEGO KOLWIEK I W OGóLE....SORY ABSOLWENCI Z DAWNYCH CZASOW....ALE TERAZ JEST TRAGICZNIE...;] POZDRO I żYCZMY SOBIE ZMIANY DYREKCJI I TROCHE KADRY;] 8) I BADźCIE WRESZCIE SZCZERZY A NIE SCIEMA ZE JEST DOBRZE JAK JEST ZLE;]
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2006, o 09:35

POZDRO I żYCZMY SOBIE ZMIANY DYREKCJI I TROCHE KADRY;
Musze odpowiedziec.a moze wam sie w d... poprzewracalo.kadre to bedzies zzmieniac jak skonczysz studia jakies dobre teraz to odbieram Twohja wypowiedz jako zart.kiedys to by Cie moze nie przyjeli do tej Szkoly bo polowa kandydatow odpadala i na pewno bys nie zmienial kadry.dobre sobie.a byles u Pani Dyr zeby porozmawiac wypowiedziec sie popytac ,wspolpracowac?czy tylko moc w gebie?
Na górę

Postautor: Rumok » 26 mar 2006, o 11:01

Powiem wam dlaczego?
brak jest dyscypliny!
tak tak
kiedyś szkoła miała renomę bo:
dostawali się naprawde dobrzy uczniowie( tj zdolni)
nauczyciele mieli ogromną "władzę" nad uczniami
i żadnej demokracji !
wytarczył jeden taki nauczyciel od" wojny"i wszyscy maszerowali ..........tak jak grała im " nauczycielska kapela""
a teraz wolnosc i rowność i..................nic z karier naukowych.
Ale jak kto się uprze to i w tym LO się nauczy
powodzenia
Na górę

Postautor: sisi » 26 mar 2006, o 18:42

FANTOMAS pisze:Ciekawa teoria jednego z autorów postu. Wszystkim przeszkadza obecna dyrektorka .Poziom nauki niski, kadra zła,itp. Nic się nie dzieje w tym zakresie bez udziału młodzieży i rodziców tej młodzieży . Jest duży problem z ambicjami rodziców i niespełnionymi nadziejami ich pupilków /niestety/.Czy dyrektorka i nauczyciele przeszkadzają im w nauce ? Bardzo w to wątpię !
Zdobycie odpowiedniej wiedzy by otrzymać dużą ilość punktów na maturze gwarantującą dostanie się na trudne kierunki studiów zależy przede wszystkim od młodzieży,od ciężkiej jej pracy -czyli nauki.
Faktem jest też,że część młodzieży z Tomaszowa i okolic która miała dobre wyniki po gimnazjum uczy się w zamojskich szkołach ,nawet tych społecznych . Ale taka była wola ich rodziców by zapewnić lepszy start w przyszłość swoim pociechom. Przecież wiadomo,że większość z nich po ukończeniu studiów nie wróci do Tomaszówka, bo tu nie ma dla nich pracy nawet jak by mieli ukończone ciekawe i atrakcyjne kierunki po studiach .
Pozdrawiam.


nie zgodze sie
dyrektorka przeszkadza w uczeniu się, bo np. usprawiedliwiając nieoecność w szkole swoich pupilków daje im do zrozumienia że mogą robić co ccą. jeżeli ktoś chce się uczyć to w takiej szkole (jeżeli nie trafi na któregoś z dobrych nauczycieli, którzy jakoś się tam zachowali) będzie mu bardzo ciężko. zacytuje tu pewną osobe: "zawsze muszą być dwie strony: ta co uczy i ta co jest uczona". Czey znasz jakiegoś geniusza, który nie miał nauczyciela?? tomaszowska młodzież uczy się w zamościu, bo w tomaszowie nie ma dobrych szkół. i to wcale nie jest wola rodziców. ja właśnie kończe gimnazjum i wybieram się do zamościa. moi rodzice próbowali mnie namówić do nauki na górce. ale się nie zgodziłam bo wiem, że byłoby mi o wiele ciężej. A po ukończeniu studiów chce wrócic do Tomaszowa, bo jestem regionalną patriotką ;)
Na górę

Postautor: sisi » 26 mar 2006, o 18:46

absolwent pisze:
sisi pisze:jaka dyrekcja taka szkoła powiedziałabym raczej...kiedyś to była dobra szkoła ale jak sie zmieniła dyrekcja, to wszystko spaprała...a szkoda...

Tak?moze ci Pani Dyrektor zabrania sie uczyc co?jacy uczniowie taki poziom.Z bandy takich co mieli kilka PUNKTOW na gimnazjalnym nikt nie stworzy geniuszy .trzeba sie bylo uczyc!Dyrekcja ma mnostwo spraw o ktorych nie masz pojecia.ruszcie sie i sami zadbajcie o wizerunek szkoly.Strona internetowa. bartoszowe wiesci to tez ma Dyrekcja robic?
to jest dalej fajna szkola.pozdro


moje zdanie co do tego postu (jest to tylko moje wrażenie i moge sie mylić) wydaje mi się, że nie pisał tego absolwent tylko ktoś z władz szkoły...
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”