Najlepszy dentysta w Tomaszowie Lubelskim ????

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Sylwia » 5 lis 2015, o 16:01

Pani Barbara Malicka,najlepsza!
Na górę

Postautor: druhna » 5 lis 2015, o 16:14

wszystko zależy od zębów i higieny osobistej.a dentysci leczą na podobnym poziomie
Na górę

Postautor: Gość » 5 lis 2015, o 17:17

Gość pisze:kiedyś byłem u pana Kurz......i faktycznie tylko na wyrywaniu się zna



Pitolisz. Dobry jest
Na górę

Postautor: Querty » 2 sty 2016, o 09:00

Kto dziś przyjmuje?
Na górę

Postautor: tommy » 27 lut 2016, o 14:30

Ja jako jedynego dentyste z Tomaszowa polecam Pana Bartosza Raczkiewicza. Jestem bardzo zadowolony. Lecze zeby u niego wraz ze swoją rodziną. Moj synek bardzo chętnie do niego chodzi gdzie u innego pana dziecko plakalo gdyz pan byl niezdecydowany i nie mial podejscia do dzieci...Pan Bartosz je ma.Jak najbardziej polecam Pana Raczkiewicza!
Na górę

Postautor: miminka » 27 lut 2016, o 14:35

Gość pisze:
Gość pisze:kiedyś byłem u pana Kurz......i faktycznie tylko na wyrywaniu się zna



Pitolisz. Dobry jest


uzytkownik ma racje rowniez sie na tym przejechalam ale zmienilam dentyste i okazalo sie,ze wyrywanie nie jest konieczne. Jego zięć też zna się tylko na wyrywaniu. Zalożył mi białe plomby,które zaczęły robić się czarne.Popsuli się...kiedys byli naprawde dobrzy.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2016, o 16:54

miminka pisze:
Gość pisze:

Pitolisz. Dobry jest


uzytkownik ma racje rowniez sie na tym przejechalam ale zmienilam dentyste i okazalo sie,ze wyrywanie nie jest konieczne. Jego zięć też zna się tylko na wyrywaniu. Zalożył mi białe plomby,które zaczęły robić się czarne.Popsuli się...kiedys byli naprawde dobrzy.


Chyba syn a nie zięć :)
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2016, o 17:27

Ja od wielu lat korzystam z usług Pana Burka seniora jak i moja rodzina - jest super.
Na górę

Postautor: miminka » 27 lut 2016, o 18:21

Gość pisze:
miminka pisze:
uzytkownik ma racje rowniez sie na tym przejechalam ale zmienilam dentyste i okazalo sie,ze wyrywanie nie jest konieczne. Jego zięć też zna się tylko na wyrywaniu. Zalożył mi białe plomby,które zaczęły robić się czarne.Popsuli się...kiedys byli naprawde dobrzy.


Chyba syn a nie zięć :)


ziec,ten pan ma na nazwisko Małka. Z synem Pana Kurzepy nie mialam doczynienia.
Na górę

Postautor: Gość » 27 lut 2016, o 18:29

Polecam P. Czechońską. Świetna kobitka i solidnie leczy zeby.
Na górę

Postautor: simona » 27 lut 2016, o 18:36

Gość pisze:
Gość pisze:
heheh jaka reklama, koles w ogole nie znany, a ten juz numer potrzebuje, i nagle gabinet na lwowskiej otwiera


A właśnie, że ja szczerze polecam tego dentystę. Jedyny normalny (no ok, jeden z bardzo nielicznych), w tym mieście!!! A jak nie wierzysz, to sam sprawdź, a później oceniaj!!! Ma podejście i do małych dzieci i jest bardzo uprzejmy dla starszych ludzi. Wiem co mówię!

Rownież polecam ;) moja corka go uwielbia. Bardzo miły i żetelny pan.
Na górę

Postautor: simona » 27 lut 2016, o 18:44

simona pisze:
Gość pisze:
A właśnie, że ja szczerze polecam tego dentystę. Jedyny normalny (no ok, jeden z bardzo nielicznych), w tym mieście!!! A jak nie wierzysz, to sam sprawdź, a później oceniaj!!! Ma podejście i do małych dzieci i jest bardzo uprzejmy dla starszych ludzi. Wiem co mówię!

Rownież polecam ;) moja corka go uwielbia. Bardzo miły i rzetelny pan.
Na górę

Postautor: mertor » 1 mar 2016, o 10:49

Proszę tutaj - http://www.stomatologia-stencel.pl/
Tak, kawał drogi, ale jeśli chodzi o pomoc dentysty - zdecydowanie warto, tym bardziej przy poważniejszych tematach. W tym rejonie stawki są niższe, jakość usług wysoka - sami zerknijcie sobie w cenniki.
Na górę

Postautor: Hdjddh » 1 mar 2016, o 13:08

Kurzępow w Tomaszowie to jest chyba kilku. Ja polecam Pana Adama, przyjmuje w Tomaszowie tam koło dermatologa Fornalskiego,ale też i w Łaszczowie. Nie zdziera z ludzi, stara się ratować to co inny by już wyrwał,ale jest jeden minus-czasem trzeba długo czekać na wizytę,bez bólu nie da się raczej przyjść i żeby przyjął. W Łaszczowie też kolejki i możecie mieć pewność że nikt Was nie przepuści :-\ ale warto czekać ;-) a i nie jestem jedną z Kurzepow itp. Studiując w Lublinie przyjeżdżalam do niego bo dobra jakość w dość przystępnej cenie to rzadkie zjawisko nawet jak na Tomaszów.
Na górę

Postautor: jbd » 1 mar 2016, o 15:19

Zgłoś ten post
Cytuj

Nieprzeczytany postautor: Hdjddh » dzisiaj, o 13:08
Kurzępow w Tomaszowie to jest chyba kilku. Ja polecam Pana Adama, przyjmuje w Tomaszowie tam koło dermatologa Fornalskiego,ale też i w Łaszczowie. Nie zdziera z ludzi, stara się ratować to co inny by już wyrwał,ale jest jeden minus-czasem trzeba długo czekać na wizytę,bez bólu nie da się raczej przyjść i żeby przyjął. W Łaszczowie też kolejki i możecie mieć pewność że nikt Was nie przepuści :-\ ale warto czekać ;-) a i nie jestem jedną z Kurzepow itp. Studiując w Lublinie przyjeżdżalam do niego bo dobra jakość w dość przystępnej cenie to rzadkie zjawisko nawet jak na Tomaszów.
Ami ten Pan skrzanił totalnie 2 zeby,wiec mam odmienne zdanie!!!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”