Busy Tomaszów Lubelski-Krasnobród

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: MariaS » 5 lip 2022, o 10:54

Witam, mam pytanie związane z kursami busów na trasie Tomaszów Lubelski- Krasnobród i z powrotem, o której godzinie skąd i w jakiej cenie bilet? Byłabym bardzo wdzięczna za odpowiedź kogoś zorientowanego w sprawie :)
Na górę

Postautor: Oko » 11 lip 2022, o 15:22

Nie ma busów z tl do Krasnobrodu, na Majdan Sopocki jeżdzą a tam nie. Kiedyś PKS latał na Krasnobród a teraz nie wiem
Na górę

Postautor: moro44 » 8 paź 2022, o 12:48

Witam!
Trafiłem na stary wątek ale mimo wszystko chciałbym poruszyć ten temat. Czy naprawdę zupełnie nic nie jeździ na tej linii? Żadne autobusy, busy? Dla mnie to zadziwiające, że akurat to tej miejscowości nic nie ma z Tomaszowa. Na znacznie mniej popularne kierunki znajdą się busy a tu nic. Fajnie by było jak by ktoś się zdecydował otworzyć działalność przewozową na tej trasie. Ewentualnie rozszerzyć istniejącą o ten kierunek. Można przecież pojechać tą trasą dalej, powiedzmy do Zwierzyńca, Szczebrzeszyna i nawet domknąć pętlę do Zamościa.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2022, o 10:18

W 2015 Kaczynski, ze swoja swita przy brawach naszego burmistrza i reszty pisdolizow zapowiadala:

- polaczenia autobusowe pomiedzy malymi miastami
- miliony aut elektrycznych
- setki nowych mieszkan

Jakby cos z tego wyszlo to bys nie pytal na tym forum.

Takze, pozostaje Ci wziasc pisowski elektryczny samochod, ktorego sie za Kaczora dorobiles, doladowac tanim pradem i jezdzic do krasnobrodu.
Albo druga opcja, wsiasc w pisowski elektryczny autobus i korzystac z ekologicznej komunikacji.


BUAHHHAHHAHAHA !

Ale zrobili z Was idiotow. Reka w nocniku.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”