Polsat przed szkołą im. Janusza Korczaka.

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:24

Słyszało o umowach zlecenia? Gwno zarobisz. Samo wyskakuje z posiłkami z mopsu czy gopsu a potem od lewusów wyzywa. do głowy by mi nie przyszło. zostaw ciepłe posiłki osobom starszym i samotnym. raz w życiu sama coś ugotuj. masz szansę i czas.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:30

Gość pisze:
> Słyszało o umowach zlecenia? Gwno zarobisz. Samo wyskakuje z posiłkami z
> mopsu czy gopsu a potem od lewusów wyzywa. do głowy by mi nie przyszło.
> zostaw ciepłe posiłki osobom starszym i samotnym. raz w życiu sama coś
> ugotuj. masz szansę i czas.
hahahaha czyli nic nie potrafisz i masz umowę zlecenie, w tych czasach fachowcy mają więcej roboty niż mogą przerobić a terminy maja na pół roku do przodu. Czyli z ciebie jest miernota co nic nie potrafi, nawet prywaciarz nie zwolni fachowca który coś umie. A z tymi posiłkami "panie Makłowicz" napisałem jakie są możliwości, ale jak ty i tego nie potrafisz:)
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:31

ty jednak jesteś debil ciekawe ile przerobią sprawdzani przez policję. czekaj przygłupie na cieplą zupkę z gopsu jutro bo jak zwykle nie masz pojęcia o czym piszesz
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:36

Gość pisze:
> ty jednak jesteś debil ciekawe ile przerobią sprawdzani przez policję.
> czekaj przygłupie na cieplą zupkę z gopsu jutro bo jak zwykle nie masz
> pojęcia o czym piszesz


Ty czasem czytasz to co piszesz, bo z tego co tu widać wyżej to raczej nie:) Ty INO hahahahahahah
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:36

To nasz Car i Cesarz Francuzów:) Od razu wyskoczył z zupkami z mopsu bo tak żyje:) Dla niego nic się nie zmienia:)
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:41

Gość pisze:
> To nasz Car i Cesarz Francuzów:) Od razu wyskoczył z zupkami z mopsu bo tak
> żyje:) Dla niego nic się nie zmienia:)
A ty "Makłowicz" co tam dziś uwarzyłeś za rentę socjalną:)?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:45

Jakie zupki z mopsu najbardziej tobie smakują forumowy?
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2020, o 21:47

Gość pisze:
> Jakie zupki z mopsu najbardziej tobie smakują forumowy?


Wyobraź sobie, że te same co tobie:)
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 08:24

Jesteś osobą starszą, samotną i schorowaną, że korzystasz z zupek z gops? Czy to po prostu twój sposób na życie?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 08:42

Gość pisze:
> Jesteś osobą starszą, samotną i schorowaną, że korzystasz z zupek z gops?
> Czy to po prostu twój sposób na życie?

A ty jak się do tego ustosunkujesz?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 08:51

Pierwszy wyskoczyłeś z zupkami z gops. Ja byłem pewien , że to dla takich osób jak wyżej. Naprawdę się nie wstydzisz korzystać z tego?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 08:55

Uważam,że kazdemu kogo zamkneli przymusowo na kwarantannie powinni dostarczać posiłki.Bez dyskusji o tym czy kto ma co jeść czy nie.Wybiórcze dostawy są niedemokratyczne ani humanitarne.Niestety.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 09:02

każdy jak widać ma inne poczucie przyzwoitości.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 09:22

Ale tu nie o przyzwoitość idzie ani jej brak.Kazdy przymus ma swoje konsekwencje.Wiem,że to duże koszty ale niestety.
Smutne jest ale prawdziwe.I odwoływanie sie do poczucia godności czy przyzwoitości jest bezzasadne.To dużo kosztuje to fakt ale był czas na przygotowanie sie do takiej ewentualności.Nie ma to tamto.modlmy sie aby tylko na dostawie jedzenia sie to zakończyło.
Zdziwieni?
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 09:34

Trochę zdziwieni. Bo jednak do głowy by mi nie przyszło zawracać komuś głowę mając zdrowie pozwalające coś tam upichnić. Przecież muszą robić to dotychczasowi pracownicy ponad swoje codzienne obowiązki. To tez ludzie.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”