Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 30 sie 2020, o 11:44

Robert F Kennedy Jr historic speech in Berlin 29.08.2020

https://www.youtube.com/watch?v=RPb74uBVkNM

Można włączyć napisy.

Postautor: Gość » 30 sie 2020, o 11:59

Znaczace,można powiedziec historyczne wystąpienie.Takie amerykanckie podanie ręki niemieckiemu ludowi.

Postautor: Gość » 30 sie 2020, o 13:39

Najciekawsze jest to, że potwierdził wszystkie podejrzenia, które niektórzy próbują zdyskredytować jako teoria spiskowa.

Postautor: Gość » 30 sie 2020, o 14:42

Postautor: Gość » 1 wrz 2020, o 15:25

Abyśmy zdrowi i szczęśliwi byli
https://www.youtube.com/watch?v=DfKFeTULpso

Postautor: Gość » 5 wrz 2020, o 09:48

trafne,znalezione w sieci

„Podejrzewam że wielu ludzi znacznie częściej zmienia bieliznę niż maski.”

Postautor: czajka2 » 5 wrz 2020, o 11:22

napewno po obydwóch stronach wisły :)

Postautor: Gość » 6 wrz 2020, o 17:56

Do 6 września potwierdzono łącznie 1711 przypadków, odnotowano 1346 ozdrowieńców i zarejestrowano 26 zgonów. Aktualnie 100 osób jest hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem, 3205 poddanych kwarantannie i 226 objętych nadzorem epidemiologicznym - mówi Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

https://kurierlubelski.pl/zakazenia-kor ... Zufro-hF4I

Postautor: Gość » 6 wrz 2020, o 18:05

Znowu trolle próbują Was przestraszyć.
Nie dajcie się, bądźcie mądrzejsi niż im się wydaje.

Postautor: Gość » 6 wrz 2020, o 18:15

Gość pisze:
> Znowu trolle próbują Was przestraszyć.
> Nie dajcie się, bądźcie mądrzejsi niż im się wydaje.
A jak widzałem Sasina w Big Busie do Warszawy, to tylko Ty mi uwierzyłeś. I za to dzięki.

Postautor: Gość » 6 wrz 2020, o 18:38

> A jak widzałem Sasina w Big Busie do Warszawy, to tylko Ty mi uwierzyłeś. I za to
> dzięki.

Hmmm. A to też Twoje?

"Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem "

Postautor: Gość » 6 wrz 2020, o 19:16

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Znowu trolle próbują Was przestraszyć.
> > Nie dajcie się, bądźcie mądrzejsi niż im się wydaje.
> A jak widzałem Sasina w Big Busie do Warszawy, to tylko Ty mi uwierzyłeś. I za to
> dzięki.

To znana 7ydowska metoda - jeśli nie mogą podważyć czyjejś wypowiedzi, bo jest prawdziwa, to próbują taką osobę zdyskredytować. Jeśli i to nie skutkuje, to wysyłają ją na "łono Abrahama".

Postautor: Gość » 6 wrz 2020, o 19:21

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Gość pisze:
> > > Znowu trolle próbują Was przestraszyć.
> > > Nie dajcie się, bądźcie mądrzejsi niż im się wydaje.
> > A jak widzałem Sasina w Big Busie do Warszawy, to tylko Ty mi uwierzyłeś. I za
> to
> > dzięki.
>
> To znana 7ydowska metoda - jeśli nie mogą podważyć czyjejś wypowiedzi, bo jest
> prawdziwa, to próbują taką osobę zdyskredytować. Jeśli i to nie skutkuje, to wysyłają
> ją na "łono Abrahama".

To ty Moniu żono Węgra jesteś antysemitą? :)

Postautor: Gość » 7 wrz 2020, o 06:25

Gość pisze:
> Znowu trolle próbują Was przestraszyć.
> Nie dajcie się, bądźcie mądrzejsi niż im się wydaje.

OBUDZILIŚCIE SIĘ JUŻ ? ZOBACZYLIŚCIE W JAKIM ŚWIECIE ŻYJECIE ? Czy widzicie , że wszystkie najważniejsze ośrodki władzy, wiele marionetkowych rządów w tym Polski, wszystkie mass media na świecie są w jednych rękach i wykonują rozkazy tzw ukrytej władzy ? Czy wreszcie widzicie, że działają przeciwko wam, waszym rodzinom, dzieciom ? Każdy średnio rozgarnięty człowiek doskonale wie, że maseczki zostały wynalezione tylko po to, żeby chirurg nie napluł, nie nakichał operowanemu pacjentowi do rany. Na trakcie operacyjnym jak tzw Pani maseczkowa, która wymienia lekarzom maski co 25-30 minut, ponieważ na masce namnażają się grzyby, które po tym czasie, lekarze zaczęli by wdychać. Operacja odbywa się w warunkach
sterylnych, bo w warunkach polowych takich jak nasze, taka maska powinna być zmieniana co 5 minut !! Poza tym lekarze podczas operacji noszą najlepsze maski chirurgiczne na świecie czyli N95. Natomiast to co wy nosicie na twarzach ma otwory sto razy większe niż respirator N95. Podsumowując-maski nie chronią was przed żadnymi wirusami, ani innych przed wami, bo to tak samo jakby zbudować sobie ogrodzenie z siatki w ochronie przed komarami !! Nawet na stronie ministerstwa zdrowia jest napisane, że maski dla osób zdrowych są absolutnie nie wskazane. Niedotlenienie organizmu, wdychanie tych grzybów, które gromadzą się na masce, to poważne kłopoty zdrowotne po kilku tygodniach czy miesiącach bezdennie głupiego posłuszeństwa noszenia takich masek łącznie z grzybicą płuc . Jeszcze sprawa przyłbic-również ograniczają oddychanie, co prawda w mniejszym stopniu niż maski, dodatkowo parują i zniekształcają obraz !! I zobaczcie, to nie żaden okupant, tylko wasz własny rząd jest waszym największym wrogiem !!! Obecnie w Polsce mamy 0,1% rzekomych zakażonych, co nie mieści się nawet w granicach błędu statystycznego!! Dlaczego rzekomych ? Bo wszystkich zakażonych i ofiary podaje się na podstawie testów PCR, które absolutnie do tego się nie nadają o czym pisał już w latach 90-tych producent tych testów, laureat nagrody Nobla. Te testy , to koń trojański, które w 80% dają wyniki fałszywie pozytywne, to dlatego wymyślono, że 80% ludzi choruje bezobjawowo. Polecam na you tube-"Andrzej Kawka o skuteczności testów" Tylko 8 minut! Pytam ilu ludzi umarło z braku dostępu do służby zdrowia przez te 5 miesięcy? Nigdy się nie dowiecie, bo główny ściek medialny ani politycy nigdy wam tego nie powiedzą.
Podsumowując-jak dalej będziecie tacy posłuszni, to wasze rządy, razem z mass mediami, strasząc i siejąc panikę od rana do wieczora zapędzą was do bydlęcych wagonów i wywiozą do obozów a wy grzeczni i posłuszni sami do nich wsiądziecie!!!!!

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”