Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 10:26

"Jestem, więc myślę."

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 10:44

Gość pisze:
> "Jestem, więc myślę."
To hasło nie bardzo pasuje do Polaków.

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 11:25

Możemy byc pierwsi.Taki małomiasteczkowy pomysł.

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 11:45

"Trzepot skrzydeł motyla może wywołać tornado na drugim krańcu ziemi".

;)

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 23:25

To wszystko sie kupy nie trzyma.

Postautor: Gość » 12 sie 2020, o 22:53

Rosjanie zarejestrowali Sputnika 5 na koronkę.No i co teraz będzie?
no i kurna co ?

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 09:24

Szach i mat!

Postautor: jezus89 » 13 sie 2020, o 13:16

Straszna sprawa z tym wirusem. Ja tam w przerwie grałem sobie w gierki. Niestety czasami stan mojej sieci nie domagał. Gdybym wcześniej to sprawdził to na pewno byłoby lepiej.
-----------------------------
Miernik 5G - TriField TF2

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 17:35

To,że nie zajmujemy sie pięć gy to nie znaczy,że zapomnieliśmy o badaniach nad jego szkodliwośćią.

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 21:47

Nie wiecie co robić? Trzeba się postawić rządom syjonistów. Macie okazję już w niedzielę 16 sierpnia.

Uprzedzając pytania, odpowiadam:
1) tak, trzeba osobiście pojawić się w Warszawie na Placu Zamkowym,
2) nie, protestowanie w swoim ogrodzie podczas grilla z piwem w reku nic nie da.

https://www.youtube.com/watch?v=-eMmJvmUc4w

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 23:10

Ale ankiete można zrobić.Do Wawy daleko.

Postautor: Gość » 14 sie 2020, o 15:15

A co to sie w izbie wyzszej wyprawia?

Postautor: Gość » 14 sie 2020, o 22:34

Testowanie niepewnym testem jest zastanawiające.A wymaz pobierany tak geboko z nosa też nie jest bez konsekwencji.Węch mozna stracić podobno jak za głeboko pogmyrają.Jak ktos ma wirusa to ma go w gardle.

Postautor: Gość » 16 sie 2020, o 11:53

Warszawa 16.08,2020
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

........................

.

Postautor: Haker » 17 sie 2020, o 11:45

Nie tylko wiek jest czynnikiem, od którego uzależnione jest ryzyko zgonu. Ostry przebieg choroby zakończony śmiercią obserwuje się u osób cierpiących na choroby układu krążenia, cukrzycę, nadciśnienie, nowotwory oraz schorzenia układu oddechowego.

https://www.medonet.pl/koronawirus/to-m ... 77139.html

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”