Które z tomaszowskich firm zaczna grupowe zwolnienia pierwsze ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 20:15

To czemu Rydzyk nie modli się tylko żmęda o kasę??
Nie ma nic za darmo
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 18:41

Zaostrzamy kryteria oceny zdolności kredytowej osób starających się o kredyt mieszkaniowy. Trzeba dokładnie zbadać, czy obecne źródła przychodów będą stabilne.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/gieldy/aktual ... ign=chrome
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 23:11

Jestem pewny, ze będą to ci pseudobiznesmeni z Rolniczej
pseudobiznesmeni z Rolniczej mają tyle kasy że wystarczy im, i ich dzieciom do końca życia - piszę jako pracownik takiego" bizmesmena"
[/quote]
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 18:13

pseudobiznesmeni z Rolniczej mają tyle kasy że wystarczy im, i ich dzieciom do końca życia - piszę jako pracownik takiego" bizmesmena"
[/quote]

Mam biznes na Rolniczej i mówie "SPRAWDZAM". Zobaczymy, czy kolega jest faktycznie tak zazdrosny, czy moze ma inne przesłanki do obrażania ludzi. Skonczy się to anonimowe gadanie durnot na innych. Do zobaczenia kolego.
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 18:19

Chyba, że jako pozew zbiorowy tych którzy mają działalność na Rolniczej. A po drugie co będziesz udowadniał, że nie masz odłożonej kasy dla siebie i dzieci?
Na górę

Postautor: Gość » 6 kwie 2020, o 18:33

ludzie, przestańcie, co z tego, czy ktoś ma odłożoną kasę czy nie, jak nie wie, czy go to nie dopadnie, albo kogoś z jego rodziny, tragedia i tyle
Na górę

Postautor: ltm2020 » 7 kwie 2020, o 12:59

Władza Kler Pracodawcy (biznesmeni) się dogadają proszę się nie martwić od lat tak było jest i będzie NAS postraszą mandatami klatwami i zwolnieniami z pracy i będziemy w krótkim czasie chodzic jak zegarki szwajcarskie bo nawet za granicę nie bedzie jak wyjechać i będziemy pracować za jedzenie :) i , i i, i dopisałam wiecej "i" bo zamało coś mi się zadje "i" w mojej wypowiedzi
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2020, o 13:02

Władza Kler Pracodawcy (biznesmeni) się dogadają proszę się nie martwić od lat tak było jest i będzie NAS postraszą mandatami klatwami i zwolnieniami z pracy i będziemy w krótkim czasie chodzic jak zegarki szwajcarskie bo nawet za granicę nie bedzie jak wyjechać i będziemy pracować za jedzenie :) i , i i, i dopisałam wiecej "i" bo zamało coś mi się zadje "i" w mojej wypowiedzi
Bedziemy pracować za "miskę ryżu" Nasz premier już tak mówił zanim to było modne...
Na górę

Postautor: Gość » 7 kwie 2020, o 13:47

Mam biznes na Rolniczej i mówie "SPRAWDZAM". Zobaczymy, czy kolega jest faktycznie tak zazdrosny, czy moze ma inne przesłanki do obrażania ludzi. Skonczy się to anonimowe gadanie durnot na innych. Do zobaczenia kolego.
[/quote]

sprawdzić to se możesz swoją starą :lol: :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”