Zakupy przez internet/telefon w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: DzaspeR » 23 mar 2020, o 19:37

Wracając do tematu, niestety nie ma i koniec kropka.
Niestety ale nie ma. Masz w 100% rację. Tak jak wyżej pisałem. Nie ma kto wam zrobić zakupy. Poproście WOT o to. Chcecie profilaktycznie unikać skupisk ludzi? No cóż...musicie trochę koloryzować o Waszych "egzotycznych podróżach".
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 19:42

Niestety ale nie ma. Masz w 100% rację. Tak jak wyżej pisałem. Nie ma kto wam zrobić zakupy. Poproście WOT o to. Chcecie profilaktycznie unikać skupisk ludzi? No cóż...musicie trochę koloryzować o Waszych "egzotycznych podróżach".
Litości. A kto o tym tutaj pisze? Jakiś nawiedzony to promuje udowadniając jaki to świetny byłby biznes ale sam sie do tego nie zabiera
Na górę

Postautor: DzaspeR » 23 mar 2020, o 19:49

Litości. A kto o tym tutaj pisze? Jakiś nawiedzony to promuje udowadniając jaki to świetny byłby biznes ale sam sie do tego nie zabiera
No ale jaki biznes? Człowieku! Ja rozumiem że to jest czas zarabiania na naiwniakach. Ale ludzie! Trochę empatii! Jak sami sobie nie pomożemy to myślicie że Pisuary zrobią to za nas?
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 21:10

Wracając do tematu, niestety nie ma i koniec kropka.
W koncu dostałem odpowiedz. Szkoda, ze taką ale rozumiem, ze nie ma. Miłego wieczoru pozdrawiam.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 22:20

Niestety ale nie ma. Masz w 100% rację. Tak jak wyżej pisałem. Nie ma kto wam zrobić zakupy. Poproście WOT o to. Chcecie profilaktycznie unikać skupisk ludzi? No cóż...musicie trochę koloryzować o Waszych "egzotycznych podróżach".
Monia, żona Węgra z Londynu. :lol: She's come back from retirement just for you. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 08:22

W koncu dostałem odpowiedz. Szkoda, ze taką ale rozumiem, ze nie ma. Miłego wieczoru pozdrawiam.
Miałeś taką odpowiedź wczoraj o 14.13. A nawet pytanie czy oczekujesz jakieś pomocy. Możesz sprawdzić. Po co to dalej ciągnąłeś nie wiadomo
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 09:18

Miałeś taką odpowiedź wczoraj o 14.13. A nawet pytanie czy oczekujesz jakieś pomocy. Możesz sprawdzić. Po co to dalej ciągnąłeś nie wiadomo
Debilu jeden!!! czytałeś poprzednie posty ? nie znalazłem na Google !!!! A nie dostałem odpowiedzi na forum. Nikt nie pisał o pomocy o tym zeby WOT robił mi zakupy. Zadałem konkretne pytanie i na nie prosiłem o odpowiedz. Brak mi już sił do tego forum.
Miłego.
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 09:20

Debilu jeden!!! czytałeś poprzednie posty ? nie znalazłem na Google !!!! A nie dostałem odpowiedzi na forum. Nikt nie pisał o pomocy o tym zeby WOT robił mi zakupy. Zadałem konkretne pytanie i na nie prosiłem o odpowiedz. Brak mi już sił do tego forum.
Miłego.

No jesteś debilem :P

wczoraj, o 14:13

"Nie znalazłeś bo nie ma. "

Za trudne?
Na górę

Postautor: CoVitek » 24 mar 2020, o 13:47

Debilu jeden!!! czytałeś poprzednie posty ? nie znalazłem na Google !!!! A nie dostałem odpowiedzi na forum. Nikt nie pisał o pomocy o tym zeby WOT robił mi zakupy. Zadałem konkretne pytanie i na nie prosiłem o odpowiedz. Brak mi już sił do tego forum.
Miłego.
Idź pan w uj! Zdychaj gburze pierd***ny!
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 13:52

Robi się coraz bardziej ciekawie :) lekcje odrobione ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 mar 2020, o 17:15

E-edukacja, nagle wszyscy sie przekonaja,że edukacja w obecnym modelu(testowy) nie wymaga tylu nauczycieli.
Trochę podkręcą internet i wszyscy będa siedzieli w wirtualnej klasie.A test raz do roku w maskach p/g.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 00:09

Monia, żona Węgra z Londynu. :lol: She's come back from retirement just for you. :lol:
Taa. On/ona był/a w stanie spoczynku, a raczej w izolacji, w Abramowicach.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 14:55

Z tego co sie ogłaszaja to tylko hurtownia chemiczna p.Kałuzyńskiego tak działa nawet z dowozem przez taksówkarzy ,spożywcze zakupy jak na razie trzeba robić osobiście
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 15:27

Z tego co sie ogłaszaja to tylko hurtownia chemiczna p.Kałuzyńskiego tak działa nawet z dowozem przez taksówkarzy ,spożywcze zakupy jak na razie trzeba robić osobiście
Porażka, w innych miastach to norma a u nas widocznie sprzedaż im nie spadła więc nie maja takiej potrzeby ...
Na górę

Postautor: zgred » 25 mar 2020, o 18:49

Porażka, w innych miastach to norma a u nas widocznie sprzedaż im nie spadła więc nie maja takiej potrzeby ...
Poważnie? W miastach, a nie w 15 tysięcznym miasteczku.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”