Poturbowani

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 10:05

Nadchodzi czarny tydzień. Pracę mogą stracić nawet 3 mln Polaków

https://www.money.pl/gospodarka/nadchod ... 1025a.html

Czas żartów się skończył :roll:
Na górę

Postautor: trw » 26 mar 2020, o 11:36

A czego się spodziewaliście? Rząd ma dać na ZUS ok. tysiąca i na pensje wszystkim pracownikom? A skąd ma na to brac skoro ci którym niby ma to to dać sami się na to składają poprzez podatki. A nie będą ich płacić bo nie mają dochodów. Koło zamknięte. Będzie kryzys jak w latach trzydziestych. Pierwsze co powinni zrobić to ciąć świadczenia 500+. W 2019 to 31 mld zł. :!:
Pociesza, że ktoś umie myśleć i nazywać sprawy po imieniu!
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 11:47

Akcja-reakcja-skutek :idea: .
A jak będzie zależy trochę od nas.Jak już jest to już jest i musimy się powoli podskakiwac aby ćwiczyć odbicie.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2020, o 11:50

Pociesza, że ktoś umie myśleć i nazywać sprawy po imieniu!
Bo ty prostaku nie dostajesz 500+, jakbyś dostawał to byś się słowem nie odezwał.
Ot cała filozofia polaków - wielka zazdrość i nienawiść.
Na górę

Postautor: Gość » 27 mar 2020, o 22:38

Bo ty prostaku nie dostajesz 500+, jakbyś dostawał to byś się słowem nie odezwał.
Ot cała filozofia polaków - wielka zazdrość i nienawiść.
Polaków z małej litery? Miałeś trudności ze skończeniem podstawówki? I ty piszesz do kogoś prostaku? Ty wielki inteligent bo dostajesz 500+ :roll: No faktycznie elita zasiłkowa :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 15:53

Czy dobrze rozumiem,wszyscy zostaja zwolnieni z płacenia składek zus?
Na górę

Postautor: covid » 28 mar 2020, o 15:57

:oops: hej witam jestem chory mam grype ale nie widze wirusa jak nie mam korony to wszystko okey? :cry: czy tak?
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 16:04

witaj,wez kredyt.Podobno dobrze robi na grype.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 16:30

Polaków z małej litery? Miałeś trudności ze skończeniem podstawówki? I ty piszesz do kogoś prostaku? Ty wielki inteligent bo dostajesz 500+ :roll: No faktycznie elita zasiłkowa :roll:
o jacie jaki polonista się znalazł masakra, a jaki wykształcony, aż się przestraszyłem.
pracuje i dostaje 500+ i jestem bardzo z tego powodu zadowolony, a takich jak ty zazdrośników to wcale mi nie żal.
a ty do jakiej elity należysz? pewnie do tych co zbierają na piwo.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2020, o 19:14

o jacie jaki polonista się znalazł masakra, a jaki wykształcony, aż się przestraszyłem.
pracuje i dostaje 500+ i jestem bardzo z tego powodu zadowolony, a takich jak ty zazdrośników to wcale mi nie żal.
a ty do jakiej elity należysz? pewnie do tych co zbierają na piwo.

Taki co zbiera na piwo przynajmniej nie pobiera 500 zł za darmochę a jeszcze czasami wyczyści pojemnik z puszek :lol: :lol: Ciąć socjal. I tak to w końcu zrobią bo kto będzie podatki płacił. Aby do wyborów prezydenckich.
Na górę

Postautor: katia » 29 mar 2020, o 08:38

kupiłam szczepionkę na internecie haha!!! kurier dostarczy na tygodniu :lol: papatki wszystkim :panzielony:
Na górę

Postautor: zgred » 29 mar 2020, o 09:16

kupiłam szczepionkę na internecie haha!!! kurier dostarczy na tygodniu :lol: papatki wszystkim
Chyba ani na koronawirusa ani na głupotę szczepionek jeszcze nie ma? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 29 mar 2020, o 21:20

Pamietajcie jak nie uratujemy swoich sasiadów co maja sklepy,zakłady,okolicznych rolników to sami zginiemy.
Kupujcie polskie,ratujcie Polakow.Nie łazcie do marketów!
Na górę

Postautor: Jeremiah » 30 mar 2020, o 07:26

Pamietajcie jak nie uratujemy swoich sasiadów co maja sklepy,zakłady,okolicznych rolników to sami zginiemy.
Kupujcie polskie,ratujcie Polakow.Nie łazcie do marketów!
to gdzie? na bazar który jest zamknięty?
Na górę

Postautor: Gość » 31 mar 2020, o 09:21

to gdzie? na bazar który jest zamknięty?
PiSdowaty, niekumaty Jeremiahu!!! Co tak płaczesz??? Przecież to TWOJA ukochana PISOWSKA władza bazar zamknęła!!! :panzielony: :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”