no i mamy koronawirusa w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 14:19

Gość pisze:
> Ty już od dawna w kolejkach do gopsu stoisz.
Ty już od dawna we wszystkich tu piszących widzisz "forumowego". Już raz ci napisałem abyś się przebadał. Wykazujesz objawy manii prześladowczej.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 14:20

Informuję, że na terenie województwa lubelskiego potwierdzono pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych 46 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 - podaje Agnieszka Strzępka, rzecznik wojewody lubelskiego.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 14:40

Takie osoby to turbo de..., to jest niestety znak obecnych czasów, więc grupy zrzeszające takich pajaców rozrastają się szybko. A co gorsze, jeszcze im się wydaje, że potrafią myśleć - twierdzi dr Ciemięga.

Jeśli jakaś banda debili o wypłaszczonym fałdowaniu mózgowia robi najazd na sklep bez maseczek, to oprócz tego, iż wydaje im się, że sprzeciwiają się systemowi, to po prostu narażają innych ludzi. I to jest istotny problem w obecnych czasach, jak chcesz być debilem to sobie bądź, ale lepiej nie wychodź do ludzi

https://dziennikzachodni.pl/dr-dawid-ci ... 1-15168526
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 15:57

Gdyby jakiś debil zmuszał Was do zakładania namordnika lub sprzedawca nie chciał Was obsłużyć bo nie założyliście symbolu niewolnika, możecie kontaktować się z Kancelarią Prawna podaną na zdjęciu. Pozdrawiam ludzi rozumnych i przez to wolnych.
https://polfejs.s3.amazonaws.com/upload ... _image.jpg
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 16:55

Umrzecie jak 10 -15 minut ponosicie maseczkę w sklepie? Matko. Ale debile
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 17:50

Gość pisze:
> Umrzecie jak 10 -15 minut ponosicie maseczkę w sklepie? Matko. Ale debile
Ty możesz robić zakupy na kolanach, z nocnikiem na głowie. Skoro maseczka tylko ma mi przypominać o pandemii i nie chroni ani mnie, ani innych przed wirusami, to niby dlaczego mam ją nosić?
Daj innym prawo wyboru, jeśli sama nie chcesz go mieć.
Wyboru nie maja tylko ludzie zniewoleni. Pewnie i tak nie pojmiesz.
Na górę

Postautor: Gość » 23 wrz 2020, o 19:44

Mandatem w wysokości 300 złotych ukarano mężczyznę, który nie chciał założyć maseczki na pokładzie samolotu lecącego z Londynu do Wrocławia. Awanturujący się 45-latek został wyprowadzony z pokładu w kajdankach.

https://www.onet.pl/informacje/tuwrocla ... 5,30bc1058

Brawo. I tak trzeba z przygłupami
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2020, o 10:55

Zakażenia dotyczą osób z Lublina (24), Zamościa (3), Białej Podlaskiej (1) oraz powiatów: lubelskiego (6), janowskiego (4), łęczyńskiego (4), tomaszowskiego (4), świdnickiego (3), kraśnickiego (2), włodawskiego (1), biłgorajskiego (1), puławskiego (1), krasnostawskiego (1), parczewskiego (1), lubartowskiego (1), bialskiego (1), hrubieszowskiego (1).

https://www.dziennikwschodni.pl/koronaw ... 74967.html

21-40 pewnie uczniowie
Na górę

Postautor: Gość » 25 wrz 2020, o 14:21

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Umrzecie jak 10 -15 minut ponosicie maseczkę w sklepie? Matko. Ale debile
> Ty możesz robić zakupy na kolanach, z nocnikiem na głowie. Skoro maseczka tylko ma mi
> przypominać o pandemii i nie chroni ani mnie, ani innych przed wirusami, to niby
> dlaczego mam ją nosić?
> Daj innym prawo wyboru, jeśli sama nie chcesz go mieć.
> Wyboru nie maja tylko ludzie zniewoleni. Pewnie i tak nie pojmiesz.


Pomijając pandemię, cofamy się w czasie o rok,
do sklepu przychodzi rodzic z dzieckiem chorym na coś tam, np. na anginę
podchodzą do kasy, dziecko kicha i kaszle a rodzić także zasmarkany... zarazki podążają w kierunku kasjerki.
Mija dwa dni, kasjerka źle się czuje, następuję kolejny dzień i kasjerki nie ma w pracy bo jest chora i przebywa L4
Więc teraz odpowiedz mi, czy coś ci się stanie jeśli będąc np. przeziębiona założysz tą maseczkę jak to już ktoś wyżej napisał
na te 10-15, wiedząc przy tym że możesz w ten sposób uchronić osobę pracującą przed zarażeniem się zwykłym przeziębieniem?
Sądzę że i tak odpiszesz "odpierając", bo jak znam ludzi, to 1/10 osób rozumnych przyznaje się do błędu.
Na górę

Postautor: CoVitek » 25 wrz 2020, o 22:38

L
> Pomijając pandemię, cofamy się w czasie o rok,
> do sklepu przychodzi rodzic z dzieckiem chorym na coś tam, np. na anginę
> podchodzą do kasy, dziecko kicha i kaszle a rodzić także zasmarkany... zarazki
> podążają w kierunku kasjerki.
> Mija dwa dni, kasjerka źle się czuje, następuję kolejny dzień i kasjerki nie ma w
> pracy bo jest chora i przebywa L4
> Więc teraz odpowiedz mi, czy coś ci się stanie jeśli będąc np. przeziębiona założysz
> tą maseczkę jak to już ktoś wyżej napisał
> na te 10-15, wiedząc przy tym że możesz w ten sposób uchronić osobę pracującą przed
> zarażeniem się zwykłym przeziębieniem?
> Sądzę że i tak odpiszesz "odpierając", bo jak znam ludzi, to 1/10 osób
> rozumnych przyznaje się do błędu.

Pozwolicie, że i ja dodam coś od siebie ,cofnijmy się nawet i dwa lata wstecz. Ile razy nosiłeś/aś maseczkę będą przeziębionym w trakcie robienia zakupów? Ja przynajmniej jak żyje nie widziałem takich osób u nas w TL. Ale nierzadko widziałem panie ekspedientki które po mimo widocznej infekcji wirusowej obsługiwały klientów aż do czasu ozdrowienia.
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 14:03

Oj tam. Ile razy braliśmy gripex czy fervex i zasuwaliśmy do pracy? dziś 37,5 gorączki i już covid. był jakiś dokument w którym pokazywali , że w Chinach zgarniali z ulicy do szpitala przy 37 stopniach
Na górę

Postautor: CoVitek » 26 wrz 2020, o 15:44

Gość pisze:
> Oj tam. Ile razy braliśmy gripex czy fervex i zasuwaliśmy do pracy? dziś
> 37,5 gorączki i już covid. był jakiś dokument w którym pokazywali , że w
> Chinach zgarniali z ulicy do szpitala przy 37 stopniach

Do tego zmierzam że to tak naprawdę pier***enie w bambus ( bez obrazy dla bambusów) zresztą... ONI dążą do tego aby było jak w Chinach. Już jeden chciał abyśmy "...zapie***lali za miskę ryżu"
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 18:23

Ludzie cudownie ozdrowieni decyzją sanepidu bez wykonania testów. Bzdura do kwadratu
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2020, o 15:45

Oceniam, że zakażeń jest co najmniej kilkaset tysięcy, może nawet zbliżamy się do miliona - powiedział w piątek podczas konferencji "Polka w Europie".

Bezobjawowi zakażeni roznoszą wirusa na kolejne osoby. Część z nich też nie będzie mieć symptomów, inne mogą poważnie zachorowań.

Najlepsze, co możemy teraz zrobić, to minimalizować ryzyko poprzez częste mycie dłoni ciepłą wodą z mydłem, dezynfekcję, noszenie maseczek i - co najbardziej istotne - utrzymywanie dystansu społecznego. Zdaniem naukowców to właśnie unikanie skupisk ludzi i zachowywanie bezpiecznej odległości jest najlepszym sposobem ograniczenia transmisji koronawirusa.

https://www.medonet.pl/koronawirus/koro ... 81612.html
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2020, o 18:39

Według najnowszych danych polskiego Ministerstwa Zdrowia, w niedzielę do respiratora podłączone są 124 osoby chore na COVID-19. W porównaniu z poprzednimi tygodniami oznacza to wzrost liczby osób wymagających wspomaganego oddychania. Wcześniej liczba osób podłączonych do respiratorów oscylowała wokół 80-90. W ostatnich dniach wzrosła - w sobotę do 110, a w niedzielę do 124.

Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/news-koronawir ... gn=firefox
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”