no i mamy koronawirusa w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 12:53

Po raz czwarty czy enty: jak już osoba nie jest z TL to nie dotyczy to ciebie? czujesz się bezpieczny?
no jasne bo zapasy pewnie zrobione , brak małych dzieci, TV jest to na pewno przetrwam ten trudny okres,
co mnie obchodzą inni - pewnie tak sobie myślisz...
"Odpowiednie służby dotrą", no pewnie że dotrą i co będą izolować wszystkich?
Człowieku zastanów się co piszesz! Czy tu jest mowa o sianiu paniki?
Ludzie gdy będą wiedzieć to może coś do nich w końcu dotrze, bo tak to chyba nie i jutro dalej pojadą do Marketu.

Nie wiem czy nie dotyczy mnie. Może być i z Tomaszowa. Może stała za mną w Biedronce. Co mogę zrobić? Ty naprawdę jesteś jakiś inteligentny inaczej? Pewnie dlatego nie podają z jakiej wsi bo to mała społeczność i byście rodzinę zaszczuli.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 13:01

A do pracy jutro mam iść czy nie???
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 13:21

Francowatemu wirus nie przeszkadza, rzępoli na forum na okrągło.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 13:34

Francowatemu wirus nie przeszkadza, rzępoli na forum na okrągło.
Ty to masz kłopot z francowatym ,Zelnikiem na latającym dywanie i prezydentem który ciągle do ciebie wydzwania.Więc już się nie odzywaj błaźnie forumowy :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 13:42

A do pracy jutro mam iść czy nie???

Masz mozliwość to weź opiekę nad dzieckiem czy urlop.Ta jedna osoba lezy w szpitalu nie zarazi ciebie ale skąd wiesz czy nie ma innych .
Na górę

Postautor: Zalg1 » 15 mar 2020, o 13:48

Ta osoba została zawieziona do Lublina, nie leży w Tomaszowie
http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... zowie.html
Na górę

Postautor: nhy » 15 mar 2020, o 14:01

Była w Tomaszowie i miała kontakt z personelem szpitala
Na górę

Postautor: Korona » 15 mar 2020, o 15:07

Czyli jak chory w Lublinie to spokojnie można iść do Brico lub Mrówki tak dużo papieru WC i chemii więcej jak w Traxie przy kasie pytają o kod pocztowy to i pewno zapytają czy ktoś z Włoch lub Anglii kostkę mydła się dostanie i po panice
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 15:12

O czym wy w ogóle prodlicie? :roll:

Unikać wychodzenie z domu. Wszędzie o tym trąbią a tutaj jakieś prdoły
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 16:15

O czym wy w ogóle prodlicie? :roll:

Unikać wychodzenie z domu. Wszędzie o tym trąbią a tutaj jakieś prdoły

Jak widzę większości się po prostu marzy dalej normalne życie. Pełno ludzi w Mrówce czy w Media jak wczoraj. Przestańcie narażać ludzi którzy tam pracują a nie mają możliwości jak nauczyciele siedzieć w domu czy urzędnicy zastawić ławką wejście do urzędu i pełnić dyżur.

Tych przypadków będzie coraz więcej. To może być sąsiad a za chwilę ktoś z rodziny. Będziecie ujawniać swoje dane w trosce o współobywateli?
Na górę

Postautor: ja23456 » 15 mar 2020, o 16:18

Natomiast Brico na swoim profilu na Facebooku zachęca do zakupów. Ludzie porszę zostańcie w domu, dla dobra nas wszystkich.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 16:20

podobno tomaszowski szpital cały ma być przekształcony do przyjęć z koronawirusem czy to prawda?
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 16:23

podobno tomaszowski szpital cały ma być przekształcony do przyjęć z koronawirusem czy to prawda?
Raczej nie.

https://www.tvp.info/47106441/lista-szp ... niej-jeden
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 16:29

Natomiast Brico na swoim profilu na Facebooku zachęca do zakupów. Ludzie porszę zostańcie w domu, dla dobra nas wszystkich.

Siedźcie w domu i jak najmniej narażajcie ludzi pracujących w sklepach czy aptekach.Oni muszą pracować dla dobra nas wszystkich ale zakupy raz na parę dni

Markety budowlane sobie odpuście.Niech pracownicy mogą siedzieć w domu z rodziną. Jak dalej tak pójdzie to i tak nie będzie komu wam remontować.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 16:41

Jak nas poinformaował Piotr Gozdek, wicedyrektor szpitala w Tomaszowie Lub., w placówce jest obecnie 11 osób, od których pobrano próbki do badań w kierunku zakazenia. Każda leży na osobnej sali. Czekają na wyniki.

http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/ ... zowie.html

Jak każdy będzie leżał w osobnej sali to faktycznie zajmą i inne oddziały.Bo chorych lub podejrzanych o zarażeni na pewno będzie przybywać.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”