Mam takie pytanie, czy te zapasy które mamy można juz jesc czy jeszcze czekamy na cos ?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 14 mar 2020, o 21:10

:cry: dzisiaj nacieszmy się jeszcze pełną wolnością słowaJutro może znowu nie być Teleranka.
Twój ojciec się nie napracował nad tobą. Odwalił fuszerkę. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2020, o 21:21

Ale on jest prdlnięty. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 14 mar 2020, o 21:25

No dobrze kochani, to z moja żonką Gabrysią właśnie polalem po 20ml ukraińskiej najlepszej wodeczki i zaczynamy pracę zdalną jak to mówią w telewizji. Wam wszystkim bez względu na płeć czy miłość do opcji politycznej (bo z kim będę się kłócić jak kogoś zabraknie) życze zdrowia i wszystkiego dobrego. Kochani jesteście - trzeba dziabnąć 20ml
Monia żona Węgra. :lol: Tym razem w męskiej odsłonie z żoną Gabrysią pijącą ukraińską wódkę. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 07:31

Forumowy postawił na nogi nawet swoją posłankę

Cały kraj walczy z koronawirusem, a Spurek... pyta o prawo wjazdu do Polski dla gejów i lesbijek

https://niezalezna.pl/316300-caly-kraj- ... i-lesbijek
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 09:35

Monia żona Węgra. :lol: Tym razem w męskiej odsłonie z żoną Gabrysią pijącą ukraińską wódkę. :lol:
A jeszcze niedawno paliła ukrainskie fajki z mężem Węgrem
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 09:44

Widzę że świetnie się bawicie na forum,nieważne jaki temat ważne aby wyśmiewać i dopierdzielać.Wasze teksty nadają się do każdego miejsca.Do założyciela-przygłupa,tego tematu.Moja odpowiedź brzmi:idź do lasu,zabierz siekierkę,wytnij gałąź,wyciosaj kołek i wbij sobie w dupę.Po 14 dniach kwarantanny w domu możesz wyjąć.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 09:45

Widzę że świetnie się bawicie na forum,nieważne jaki temat ważne aby wyśmiewać i dopierdzielać.Wasze teksty nadają się do każdego miejsca.Do założyciela-przygłupa,tego tematu.Moja odpowiedź brzmi:idź do lasu,zabierz siekierkę,wytnij gałąź,wyciosaj kołek i wbij sobie w dupę.Po 14 dniach kwarantanny w domu możesz wyjąć.
A ty tak zrobiłeś?
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 09:48

Widzę że świetnie się bawicie na forum,nieważne jaki temat ważne aby wyśmiewać i dopierdzielać.Wasze teksty nadają się do każdego miejsca.Do założyciela-przygłupa,tego tematu.Moja odpowiedź brzmi:idź do lasu,zabierz siekierkę,wytnij gałąź,wyciosaj kołek i wbij sobie w dupę.Po 14 dniach kwarantanny w domu możesz wyjąć.
Tobie pomogło?
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:00

Nie.Ja zrobiłem zapasy i z nich korzystam.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:14

Nie.Ja zrobiłem zapasy i z nich korzystam.
Zrobiłeś zapasy kołków? :P Bo do tego było pytanie
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 22:42

pytanie jak w temacie
Sprawdź termin ważności. Wątpię żebyś sprawdzał przy zakupie bo panika była. Co zjesz. to uzupełniaj
Na górę

Postautor: DzaspeR » 16 mar 2020, o 00:34

pod źadnym pozorem nie zjadać zapasów!!! To na święta jest!
Na górę

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 08:26

pod źadnym pozorem nie zjadać zapasów!!! To na święta jest!
Optymista z ciebie
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2020, o 20:02

Chyba czas na nowe zapasy
Na górę

Postautor: Gość » 21 wrz 2020, o 13:55

Gość pisze:
> Widzę że świetnie się bawicie na forum,nieważne jaki temat ważne aby
> wyśmiewać i dopierdzielać.Wasze teksty nadają się do każdego miejsca.Do
> założyciela-przygłupa,tego tematu.Moja odpowiedź brzmi:idź do lasu,zabierz
> siekierkę,wytnij gałąź,wyciosaj kołek i wbij sobie w dupę.Po 14 dniach
> kwarantanny w domu możesz wyjąć.


Tak zrobiłeś i fajnie tobie było?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”