Nasza walka z grypa 2020

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 10 maja 2020, o 09:12

Po pierwsze: piszemy troll, po drugie: "troll" podaje jakieś informacje. Co prawda mnóstwo ludzi nic nie czyta, ani nie ogląda, ale "wszystko wie najlepiej", bo wierzy mediom "głównego ścieku", czy też ufa bezgranicznie swojemu proboszczowi.
Jednak człowiek rozumny przynajmniej próbuje zapoznać się z informacją podaną przez "troll'a". Następnie stara się to zweryfikować poprzez poszukiwanie informacji na ten sam temat w kilku innych miejscach, a dopiero wtedy wyciąga wnioski i je podaje, powołując się na kilka różnych i niezależnych źródeł, najlepiej naukowych, jeśli to temat, którym zajmuje się nauka.
Polska nigdy nie będzie potęga gospodarczą, a Polacy nie będą spostrzegania jako naród ludzi mądrych, bo mamy nadmiar przeciętniaków, którzy tylko konsumują i defekują.
Dlatego jesteśmy kolonią dla kilku krajów i zapleczem dość taniej i niewymagającej "siły roboczej".
I to się nie zmieni, bo Polacy nie stawiają na edukację, co wyraźnie widać w komentarzach dotyczących szkoły i nauczycieli na różnych portalach.
Zgotowaliśmy sami sobie taki los i taką rolę. Ale wierzymy, że jesteśmy wyjątkowi na tle "narodów świata". Na czym polega ta wyjątkowość? Chyba na wyjątkowym braku myślenia i braku umiejętności wyciąganiu wniosków.
Dlatego bracia Polacy do modlitwy, proście o mannę, bo rozumy Bozia nam skąpi. A Ci, którzy byli elitą zostali pomordowani w Katyniu, a współcześni wyjechali na szeroko rozumiany Zachód.
Ty smigol, nie na kolorowo?🤣😂
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2020, o 09:31

Albo szczepimy się wszyscy albo nikt. Za brak szczepień dziecka jest grzywna do 10 tys. zł. Może być nakładana wielokrotnie.Zrobią to samo w przypadku covid-19. Parę razy po 5 tys. i antyszczepionkowiec odpuści
Prędzej pójdę do pierdoła, niż dobrowolnie dam się zaszczepić. Człowiek wolny ma wybór. Może jeszcze krowi kolczyk w ucho albo metalowe kółko w nosie, aby można było zobaczyć kto zaszczepiony, a który członek stada stawia się właścicielowi Polski?
Na górę

Postautor: Gość » 10 maja 2020, o 12:19

Jakiś Dumas wydumał,że w kupie siła.Albo coś.
Na górę

Postautor: Gość » 12 maja 2020, o 14:01

Świeże powietrze i słonko oraz ruch to samo zdrowie.Nie myślcie o chorobach,myslcie o zdrowiu.W zdrowym ciele zdrowy duch!
Nie dajmy się zaorać.Albo...?uprawiajmy ekologiczne zioła.To dobro z perspektywami.
teraz czas na mniszka lekarskiego!!!

Czas na zbiory żółtych kwiatków "na miodek" do jesienno-zimowei wieczornej herbatki.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 09:55

Zdrowie zależy od dobrego jedzenia.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 10:21

Świeże powietrze i słonko oraz ruch to samo zdrowie.Nie myślcie o chorobach,myslcie o zdrowiu.W zdrowym ciele zdrowy duch!
Nie dajmy się zaorać.Albo...?uprawiajmy ekologiczne zioła.To dobro z perspektywami.
teraz czas na mniszka lekarskiego!!!

Czas na zbiory żółtych kwiatków "na miodek" do jesienno-zimowei wieczornej herbatki.
ja już wino zrobiłam z czarnej porzeczki, to mi mąż z bratem wszystko wychlali :(
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 20:42

ja już wino zrobiłam z czarnej porzeczki, to mi mąż z bratem wszystko wychlali :(
To już jest porzeczka?
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 22:20

Zwyczaj czystych rą i dezynfekcja rąk w sklepie powinna byc dobrą pamiatką grypy20,Pewne jest,że to super pomysł.
Na górę

Postautor: Gość » 16 maja 2020, o 23:14

Polacy zaczęli myć
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2020, o 20:01

Zainteresujcie się ziołolecznictwem.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2020, o 20:08

Zainteresujcie się ziołolecznictwem.
To będzie trudne. Zostaliśmy wychowani na klientów firm farmaceutycznych. Ludzie lubią łykać chemię tonami i jeszcze twierdzą, że zostali wyleczeni. Tak, "wyleczyli" nas z myślenia i "odchudzili i ciągle odchudzają" nam portfele. A "chorób" coraz więcej.
Nie widzimy związku pomiędzy coraz gorszą kondycją zdrowotną, a ilością chemii przyjmowanej z byle powodu.
Ale biznes się kręci. I o to chodzi.
Kto zyskuje? - raczej nie my.
Na górę

Postautor: Gość » 19 maja 2020, o 13:54

Zacznijmy od
1.Mniszka lekarskiego
2.Szałwia
3.Kwiat lipy
4.Kwiat czarnego bzu
5.Mięta
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2020, o 12:02

Jak widze nowych tematów juz chyba nie bedzie.
Na górę

Postautor: Gość » 31 maja 2020, o 20:50

Czas na porzucenie strachu przed chorobami.
Kwiat lipowy,suszony dobry na zimowe wieczory.
Na górę

Postautor: Gość » 2 cze 2020, o 09:44

Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”