Profesjonalny fryzjer damski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 18:30

Szukam w Tomaszowie fryzjera ,który dobierze fryzurę do kształtu twarzy i typu urody i wieku klientki. Czy któryś salon świadczy taką usługę czy wszystkie klientki obsługują według swojego gustu?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 22:00

Podjedz do Berlina albo Telefon do Londynu ! Ponoc Kate Ma dobrego Styliste ! W Tomaszowie to tylko do mnie golarke naladuje i szybko pojdzie . :lol: a moze ty lusterko potrzebujesz ? Czy ci peklo porazone twoja Uroda ?
Na górę

Postautor: Gość » 18 lis 2019, o 23:56

Podjedz do Berlina albo Telefon do Londynu ! Ponoc Kate Ma dobrego Styliste ! W Tomaszowie to tylko do mnie golarke naladuje i szybko pojdzie . :lol: a moze ty lusterko potrzebujesz ? Czy ci peklo porazone twoja Uroda ?
Z twoją inteligencją i kwalifikacjami to ty się tu zmarnujesz.Berlin i Londyn stoją przed tobą otworem.Przyjmą cię od ręki :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 lis 2019, o 19:14

jak chcesz mieć ładną fryzurę to przejdz się do zakładu vis a vis ,,Zielonego Rynku"(niestety,nazwy nie pamiętam a może ..nie ma nazwy?)Ja jak przyjeżdzam na urlop to zawsze korzystam z Ich usług i jestem zadowolona
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2019, o 13:26

Podjedz do Berlina albo Telefon do Londynu ! Ponoc Kate Ma dobrego Styliste ! W Tomaszowie to tylko do mnie golarke naladuje i szybko pojdzie . :lol: a moze ty lusterko potrzebujesz ? Czy ci peklo porazone twoja Uroda ?
Z twoją inteligencją i kwalifikacjami to ty się tu zmarnujesz.Berlin i Londyn stoją przed tobą otworem.Przyjmą cię od ręki :lol:
Niestety pracuje od 28 lat u Udo Walza . Zapradzam do Berlina
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2019, o 16:44

Nom, fajnie....
A ja latam co miesiąc z żoną Putina jego prywatną rakietą na marsa...tam czeszą świetnie na tzw afro!
Nie to żebym się chwaliła....
Na górę

Postautor: Gość » 24 lis 2019, o 17:19

Nom, fajnie....
A ja latam co miesiąc z żoną Putina jego prywatną rakietą na marsa...tam czeszą świetnie na tzw afro!
Nie to żebym się chwaliła....
Eh, Monia! :lol:
Na górę

Postautor: Ktosik b » 24 lis 2019, o 22:01

Wiecie co, brak słów za niektore odpowiedzi... Zwykle chamstwo. Jak ktoś nie chce odpowiedzieć w temacie to po co te drwiny i szyderstwo?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 08:15

Wiecie co, brak słów za niektore odpowiedzi... Zwykle chamstwo. Jak ktoś nie chce odpowiedzieć w temacie to po co te drwiny i szyderstwo?
Chyba lepiej, że ktoś żartuje niż bluza.
Przecież tu same bzdury piszecie.
Na górę

Postautor: facet » 26 lis 2019, o 13:19

hmm...

Jest chyba taka aplikacja co nakłada fryzury (wiadomo nie będzie to super jakość) ale coś można uzyskać..
poszukaj w google play czy tam ajfonowym szopie..

druga sprawa odnośnie salonów..
Renomowanych jest kilka, nie będę wymieniać nazw, przejdź się po nich zapytaj o terminy i o tym co chcesz zmienić..

jak w innym spartolą to nie przejmuj się włosy odrosną :)

ps. często te renomowane.. mają fejsa gdzie wrzucają do neta swoje dzieła trofea:P przejrzyj, poczytaj opinie..

pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 26 lis 2019, o 20:54

chciałbym zapytać czy w zakładach fryzjerskich NIE OBOWIĄZUJĄ cenniki...?
Na górę

Postautor: facet » 27 lis 2019, o 07:59

a tam cenniki... paragon to jest coś :)

cenniki wiszą na ścianach bądź przy ladach, stołach kto co ma..

tylko np farbowanie: włosy krótkie, a włosy długie to na logikę dłużej schodzi i więcej farby.. więc jednej Pani ten sam kolor wyjdzie za np 100 a drugiej za 300. No sorry ale nie chodzimy w kaskach by każdy miał taką samą fryzurę czy nie mieszkamy w Korei Północnej :)

Doświadczony fryzjer widzi gęstość, długość i objętość włosów i wstępnie pewnie na pierwszy rzut oka wyceni usługę i orientacyjny czas wykonania..

jak ktoś jakimś syfem farbuje za 20zł z galerii w domu potajemnie, a później chce iść do salonu i płaci 150-300 to jest ta różnica, usługa plus jakość produktów bo jakość kosztuje Panie i Panowie.

miłej lektury
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2019, o 13:22

a tam cenniki... paragon to jest coś :)

cenniki wiszą na ścianach bądź przy ladach, stołach kto co ma..

tylko np farbowanie: włosy krótkie, a włosy długie to na logikę dłużej schodzi i więcej farby.. więc jednej Pani ten sam kolor wyjdzie za np 100 a drugiej za 300. No sorry ale nie chodzimy w kaskach by każdy miał taką samą fryzurę czy nie mieszkamy w Korei Północnej :)

Doświadczony fryzjer widzi gęstość, długość i objętość włosów i wstępnie pewnie na pierwszy rzut oka wyceni usługę i orientacyjny czas wykonania..

jak ktoś jakimś syfem farbuje za 20zł z galerii w domu potajemnie, a później chce iść do salonu i płaci 150-300 to jest ta różnica, usługa plus jakość produktów bo jakość kosztuje Panie i Panowie.

miłej lektury
Dobrze pani fryzjer przyjęliśmy do wiadomości. Proszę się jeszcze bardziej określić (tzn zareklamować) to napewno będziemy omijać ten znakomity a za razem PEOFESJONALNY salon szerokim łukiem!
Pozdrawiamy KLIENCI
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2019, o 07:00

jak byłam z córką u fryzjerki to żadnego paragonu nie dostałam,cennika też nie widziałam :|
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2019, o 09:33

a tam cenniki... paragon to jest coś :)

cenniki wiszą na ścianach bądź przy ladach, stołach kto co ma..

tylko np farbowanie: włosy krótkie, a włosy długie to na logikę dłużej schodzi i więcej farby.. więc jednej Pani ten sam kolor wyjdzie za np 100 a drugiej za 300. No sorry ale nie chodzimy w kaskach by każdy miał taką samą fryzurę czy nie mieszkamy w Korei Północnej :)

Doświadczony fryzjer widzi gęstość, długość i objętość włosów i wstępnie pewnie na pierwszy rzut oka wyceni usługę i orientacyjny czas wykonania..

jak ktoś jakimś syfem farbuje za 20zł z galerii w domu potajemnie, a później chce iść do salonu i płaci 150-300 to jest ta różnica, usługa plus jakość produktów bo jakość kosztuje Panie i Panowie.

miłej lektury
Dobrze pani fryzjer przyjęliśmy do wiadomości. Proszę się jeszcze bardziej określić (tzn zareklamować) to napewno będziemy omijać ten znakomity a za razem PEOFESJONALNY salon szerokim łukiem!
Pozdrawiamy KLIENCI
hehe kurcze raz, czy salony są PEOFESIONALNE czy WYPISIONE to wasze chore tematy na tym forum.
Nie jestem Fryzjerką :D czy fryzjerem. Jestem zwykłym ogarniętym obywatelem tego kraju.
Na wasze chore narzekanie PISo PO nie mam wpływu.
Ale jak już nawet tutaj wrzucacie te swoje żale to mi was żal. Ogarnijcie się ludzie :) albo zróbcie sobie jakieś opaski na ramie jak były za wojny u jednych z gwiazdami na ramieniu że ja PO czy PIS czy Inne ugrupowanie :D będę wiedzieć kogo omijać na ulicy lub nie rozmawiać broń Boże o polityce.

pozdrawiam normalnych :)
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”