Głosujemy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 13:09

Oczywiście, że jedyna opcja to Konfederacja, a jak ktoś głosuje inaczej to jest takim samym zdrajcą jak politycy innych ugrupowań. Tak dla wolnej Polski!!!!
No to jestem zdrajcą, bo mam inne poglądy polityczne. Do czego prowadzi powyższe twierdzenie? Odpowiem. Jest to nazizm w czystej postaci. Państwo takich ludzi powinno natychmiast resocjalizować. Niestety czują się w Polsce bezkarni.

No widzisz. A gdy sobie swobodnie napdlasz na PIS i wyzywasz jego zwolenników od najgorszych to jest oczywiście wolność wypowiedzi. :P
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 18:31

Oczywiście, że jedyna opcja to Konfederacja, a jak ktoś głosuje inaczej to jest takim samym zdrajcą jak politycy innych ugrupowań. Tak dla wolnej Polski!!!!
Jedyna opcja jest taka-głosować na wszystkich aby tylko nie na PiS czy PO.Czy To będzie Konfederacja czy PSL z Kukizem to mniej ważne,obie te opcje chcą zmniejszyć ucisk państwa na obywatelach(ogólnopojęty) PiS i PO chcą dawać kosztem zwiększania ucisku w formie coraz to większych opłat i podatków.Kiedyś Lepper powiedział słynne słowa ,,Wy nam nie musicie dawać,wy przestańcie zabierać,,
Ciekawe , nie zabierac w postaci podatkow. ? A skad rzad weznie na budzet? Na sluzbe zdrowia / juz teraz za mialo placimy dlatego tak jest jak jest / na szkoly , szkolnivtwo wyzsze , przedszkola zlobki , Domy opieki itp z nieba nakapie ?
Glosowanie na pis - na latanie Kuchcinskiego „tylko 4 miliony. Na kaczewnice w Krakowie —ktore sa ponoc prywatne / ale za pieniedzy podatnikow Duzo by pisac tylko po co . Do pisuarow nic nie dociera ! Moze dlatego ze tylko biora a nie pracuja na to
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 22:08

Ja tam zgłosuję przeciwko PiS
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 22:21

Ja tam zgłosuję przeciwko PiS
A ja za PIS-em

👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 22:24

O Matko jakie lapki . Tylko umyj po glosowaniu bo glosujac na pis raczki sobie gownem umarzesz . WEZ ze soba mydlo
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 22:26

KOCHAM PIS TYLKO PIS PIS JEST MOIM CAŁYM ŻYCIEM
😍😍😍😍😍
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 22:57

Wyborcy pisu to – mieszkancy zakladow psychiatrycznych , pijeczyny bezzebne ze wsi zabitych dechami Glosuja bo im Plakaty na plotach powiesili a nawet nazwisk nie znaja Jak to mowi babina z Tarczyna w tv 📺 ja tam nie wiem czy to blaszczyk czy maszczyk ? Moze Blaszczak

Aresztowac powinni za to . Juz powinni dzieci w szkole uczyc zyciorysow tak wielkoch Polakow jak macierewicz ziobro kaczynski wazeliniaz suski Pirtrety malowac zeby rozpoznac mozna bylo Boze gdzie nam zyc przyszlo
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 23:03

Ty forumowy ty się zdecyduj czy kochasz PIS czy nie bo jak narazie zaprzeczasz sam sobie. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 05:14

Obrazki forumowy zapamiętał chyba ze szpitala psychiatrycznego. Co to jest, z czym się kojarzą. Jak widać choroba postępuje.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 15:33

Dziekuje za diagnoze : sam zglos sie do jakiegos lekarza bo jaroslaw juz ci wode z mozgu zrobil
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 16:55

Dziekuje za diagnoze : sam zglos sie do jakiegos lekarza bo jaroslaw juz ci wode z mozgu zrobil
Nie musisz dziękować . przecież diagnozę otrzymałeś w Radecznicy w której byleś jak sam się nam przyznałeś

http://www.tomaszow.lub.pl/forum/viewto ... 7&t=132749

No tej podstawie pobierasz rentę socjalną?
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 18:51

Debil pisze i sam sobie odpowiada podszywajac sie pod wszystkich I do tego te wielgasne raczki serducha Wstaw moze Jaroslawa Lokietka
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 19:24

Te obrazki to objaw postępującej choroby psychicznej. Widocznie nie bierze leków albo popija wódką którą zapdlił w sklepie monopolowym
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 19:38

Ja tam zgłosuję przeciwko PiS
Bo jestes lewak i popierasz PO kemonów .
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 21:26

Głosujemy. Na listę Nr 4
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”