Głosujemy

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 18:18

Wybory parlamentarne 2019 - lubelskie - okręg nr 7

Riad Haidar
Stanisław Żmijan – bialski - PO
Kornelia Wróblewska - bialski
Krzysztof Grabczuk – Chełm - PO
Małgorzata Gromadzka – powiat biłgorajski – PO
Rafał Zwolak – Zamość Nowoczesna
Mariusz Grad- tomaszowski PO
Marek Poznański – hrubieszowski PO
Wojciech Antoniuk – hrubieszowski PO
Kamil Jóżwik – Zieloni
Magdalena Zając – powiat krasnostawski
Grażyna Lamczyk – parczewski – bezpartyjny
Mariusz Kowalewski – włodawski
Bożena Kieliszek-Wasiołek – tomaszowski – PO
Katarzyna Ewa Pietraszkiewicz– Biała Podlaska – bezpartyjny
Barbara Zbikowska - Chełm
Karolina Hukiewicz – powiat krasnostawski
Kamila Ćwiklińska – Zamość
Katarzyna Pelc – Zamość
Anna Wiczuk – Biała Podlaska
Wioletta Zarebska – powiat bialski
Antoni Rusinek -Zamość PO
Jan Musolf – powiat hrubieszowski
Piotr Zygarski - Zamość – bezpartyjny
Hyba niespełna rozumu zagłosuje na PO nie macie szans, przegracie.
Nigdy na PO i PSL,NIGDY nie głosować
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 18:24

To nie Glosuj ! Kazdy Ma prawo glosowac na kogo chce —Tobie tez mozna ciemnoto !
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 20:33

Pis juz pokazal na co go stac - posady i stolki, tyle tylko potrafią!!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 20:42

To nie Glosuj ! Kazdy Ma prawo glosowac na kogo chce —Tobie tez mozna ciemnoto !
A ty jeśnie oświecony na jaką ciemnotę głosujesz?
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 20:42

Tylko kandydat Colgate :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 23:04

Tylko kandydat Colgate :lol:
Co Monia ząbki co drógi wystąp i żal. :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 01:39

Ja czytając płoty w Tomaszowie i okolicach WIEM na kogo na 100 % nie zagłosuje !!! Dziękuje banerom. :lol: :!:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 03:59

Ja czytając płoty w Tomaszowie i okolicach WIEM na kogo na 100 % nie zagłosuje !!! Dziękuje banerom. :lol: :!:
Ty chyba bedziesz głosował na PO kemonów ,szkodników Polski ,aferzystów itd.Nigdy na to dziadostwo i nie na PSL
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 04:54

Ja czytając płoty w Tomaszowie i okolicach WIEM na kogo na 100 % nie zagłosuje !!! Dziękuje banerom. :lol: :!:
A widzsz ja dzięki banerom wiem na kogo mam głosować aby głos niebył zmarnowany.
Na górę

Postautor: gosc43 » 18 wrz 2019, o 08:20

Oczywiście, że jedyna opcja to Konfederacja, a jak ktoś głosuje inaczej to jest takim samym zdrajcą jak politycy innych ugrupowań. Tak dla wolnej Polski!!!!
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 09:02

Oczywiście, że jedyna opcja to Konfederacja, a jak ktoś głosuje inaczej to jest takim samym zdrajcą jak politycy innych ugrupowań. Tak dla wolnej Polski!!!!
Jedyna opcja jest taka-głosować na wszystkich aby tylko nie na PiS czy PO.Czy To będzie Konfederacja czy PSL z Kukizem to mniej ważne,obie te opcje chcą zmniejszyć ucisk państwa na obywatelach(ogólnopojęty) PiS i PO chcą dawać kosztem zwiększania ucisku w formie coraz to większych opłat i podatków.Kiedyś Lepper powiedział słynne słowa ,,Wy nam nie musicie dawać,wy przestańcie zabierać,,
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 09:15

Oczywiście że konfabulacja to perfidne zajęcie , toż to jak zdrada :shock: i dlatego posiedzę w doma niech mają wybawcy poparcie z 3 głosów matki żony i ...... :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 09:25

Oczywiście że konfabulacja to perfidne zajęcie , toż to jak zdrada :shock: i dlatego posiedzę w doma niech mają wybawcy poparcie z 3 głosów matki żony i ...... :panzielony:
Forumowy ty możesz głosować w obwodzie zamkniętym tam gdzie aktualnie przebywasz. Pielegniarka ciebie zaprowadzi jak poprosisz
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 09:27

Oczywiście że konfabulacja to perfidne zajęcie , toż to jak zdrada :shock: i dlatego posiedzę w doma niech mają wybawcy poparcie z 3 głosów matki żony i ...... :panzielony:
Forumowy ty możesz głosować w obwodzie zamkniętym tam gdzie aktualnie przebywasz. Pielegniarka ciebie zaprowadzi jak poprosisz
Widzisz. Już ktoś tobie to tutaj tłumaczył. Nie można być debilem i inteligentnie dowcipnym. A ty niestety próbujesz to pogodzić i dlatego od razu wiadomo , że to ty
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 10:36

Oczywiście, że jedyna opcja to Konfederacja, a jak ktoś głosuje inaczej to jest takim samym zdrajcą jak politycy innych ugrupowań. Tak dla wolnej Polski!!!!
No to jestem zdrajcą, bo mam inne poglądy polityczne. Do czego prowadzi powyższe twierdzenie? Odpowiem. Jest to nazizm w czystej postaci. Państwo takich ludzi powinno natychmiast resocjalizować. Niestety czują się w Polsce bezkarni.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”