Drogi powiatowe

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: subaru » 20 maja 2019, o 01:07

Czy po Tomaszowie jeżdżą służby zawiadujące drogami powiatowymi ????
Pytanie retoryczne - bo mam na myśli wjazd na ulicę Rolniczą ( droga powiatowa) . Nawierzchnia tej drogi od skrzyżowania z ulicą Lwowską jest w opłakanym stanie od wielu lat. Wiedząc że technika w XXI wieku poszła do przodu wiem, że jest możliwość zeszlifowania garbów asfaltu powstałych, chyba w wyniku działania temperatury. Ten odcinek powinien być już dawno wyrównany obecną techniką.
Ja zwracam na to uwagę, ponieważ mam problemy z kręgosłupem i przejechanie odcinka od ulicy Lwowskiej do stacji benzynowej to dla mnie naprawdę " droga przez mękę ". Niech panowie od dróg powiatowych zareagują na to ...
Oczywiście problem nie dotyczy tylko mnie !!!
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 06:58

Cała ulica Rolnicza jest w opłakanym stanie, nie tylko przy Lwowskiej. Droga do bloków jest usłana wybojami. A chodniki to wołają o pomste do nieba. W zeszłym roku kopano kanalizację, zamiast chodnika wysypano jakieś kamyczki. Z wózkiem dziecięcym sie nie da normalnie przejść. Jezdnia dramat, chodnik koszmar.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 07:49

Na ul.listopadowej przy mostku na chodniku wpadła kostka,reszta wisi w powietrzu.Może dojść do tragedii wtedy się to zauważy.Naprawiali to już kilka razy ale to trzeba zrobić raz a dobrze.
Na górę

Postautor: jalasica » 20 maja 2019, o 12:13

Przecież, to naturalne progi zwalniające;)
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 08:34

Progi bardzo dobry pomysł ale lepszy byłby radar, wyłapie wszystkich piratów. Na tej ulicy jest 40 /h nie ma samochodu który tego przestrzega. Szkoda że nikt z władz nie jechał wczoraj w czasie tej ulewy co tu się działo. Kratka mała, jedna fontanna. wszystko leci na chodnik nie mówiąc o przejściu chodnikiem w tym czasie. Na pewno kierowcy zwolnią jeśli zapłacą za szybkość.
Na górę

Postautor: Gość » 21 maja 2019, o 09:27

Na Rolniczej te GARBY powstały w wyniku PROMOCJI w Intermarche ! Dzieje się to przeważnie po 15 gdzie urzędnicy wstają z za biurek i pędzą swoimi autami na kredyt lub w lizingu w celu zakupu kiełbasy grillowej w promocji , gwałtownie hamują przed zjazdem na parking i " ściągają " asfalt :!: Taką mam koncepcję - Jasiu kierowca Walca Drogowego z Firmy MZD w Tomaszowie :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”