Nowy Notariusz w mieście

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Katerina » 17 maja 2019, o 13:07

Witajcie, pojawił się na Lwowskiej nowy notariusz. Akurat mam do zalatwienia parę formalności. Polecacie? Ponoć profesjonalny I kontaktowy a na tym mi najbardziej zalezy.
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 14:41

Z niecierpliwością czekamy na reklamę Katerino :oops: :lol: :lol: :lol: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 17 maja 2019, o 19:50

Drogo u tych naszych notariuszy to i może kto taniej policzy.Trzeba mieć nadzieję :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2019, o 09:13

Witajcie, pojawił się na Lwowskiej nowy notariusz. Akurat mam do zalatwienia parę formalności. Polecacie? Ponoć profesjonalny I kontaktowy a na tym mi najbardziej zalezy.
jesli to prawda to b.dobrze,wiele osob wybiera juz notariuszy w Zamosciu,wiekszy jest wybor i ceny konkurencyjne bo w Tomaszowie jest naprawde drogo w porownaniu z innymi miastami, co dziwi ludzi przyjezdzajacych z Polski bo musza tu ze wzgl. na rodzine zrobic akta notarialne
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2019, o 09:54

Witajcie, pojawił się na Lwowskiej nowy notariusz. Akurat mam do zalatwienia parę formalności. Polecacie? Ponoć profesjonalny I kontaktowy a na tym mi najbardziej zalezy.
jesli to prawda to b.dobrze,wiele osob wybiera juz notariuszy w Zamosciu,wiekszy jest wybor i ceny konkurencyjne bo w Tomaszowie jest naprawde drogo w porownaniu z innymi miastami, co dziwi ludzi przyjezdzajacych z Polski bo musza tu ze wzgl. na rodzine zrobic akta notarialne
Reklamy ciąg dalszy....
A właśnie ten jest super fachowiec, tani, miły i przystępny! I teraz już nie musisz jechać do Zamościa!
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2019, o 10:48



jesli to prawda to b.dobrze,wiele osob wybiera juz notariuszy w Zamosciu,wiekszy jest wybor i ceny konkurencyjne bo w Tomaszowie jest naprawde drogo w porownaniu z innymi miastami, co dziwi ludzi przyjezdzajacych z Polski bo musza tu ze wzgl. na rodzine zrobic akta notarialne
Reklamy ciąg dalszy....
A właśnie ten jest super fachowiec, tani, miły i przystępny! I teraz już nie musisz jechać do Zamościa!
człowieku,o jakiej reklamie mowisz? prawda jest taka a nie inna, zagłebij sie w temat i dopiero cos napisz, tutaj notariusze sa bardzo drodzy
Na górę

Postautor: Gość » 18 maja 2019, o 19:28



Reklamy ciąg dalszy....
A właśnie ten jest super fachowiec, tani, miły i przystępny! I teraz już nie musisz jechać do Zamościa!
człowieku,o jakiej reklamie mowisz? prawda jest taka a nie inna, zagłebij sie w temat i dopiero cos napisz, tutaj notariusze sa bardzo drodzy
Ta, zwłaszcza ten o którym od początku piszesz.
Ale to nie reklama, a gdzież tam!
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 09:26

A ja byłem w tamtym tygodniu i nie dość, że zapłaciłem o wiele mniej niż u tutejszych to wszystko mi wytlumaczył po kolei. Polecam.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 10:19

A ja byłem w tamtym tygodniu i nie dość, że zapłaciłem o wiele mniej niż u tutejszych to wszystko mi wytlumaczył po kolei. Polecam.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 10:52

A czy Ci co byli u tego notariusza mogą się wypowiedzieć coś więcej niż tylko polecam lub śmiać się z innej odpowiedzi? Też mam trochę formalności związanych z zakupem domu a u innych terminy odległe.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 10:56

Tam jeszcze nikt nie był i dlatego zero komentarzy!
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 11:04

A skąd wiadomo że nikogo tam nie było? Pracujesz tam czy co? Pytam z ciekawości😊
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 11:10

Ponieważ szanująca się kancelaria,która ma klienta nie ma takich problemów i nie "sterczy" na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 11:15

W takim razie konkurencja odpisuje😂 człowiek zielony, potrzebuje na już notariusza, u Bieleckiej termin Za mc a tu takie coś
Na górę

Postautor: Gość » 20 maja 2019, o 11:22

A o jakich problemach Kancelarii mowisz? Autor zadal pytanie a tu znawca tomaszowskich kancelarii sie odzywa. Wydaje sie, ze Twoj komentarz jest duza nadinterpretacja albo jestes jasnowidzem.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”