Przyszłosć naszego miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 17:27

Według Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń przeprowadzonego w 2015 roku przez Sedlak&Sedlak, mediana wynagrodzeń osób pracujących w Polsce Wschodniej wyniosła 3 080 zł brutto miesięcznie. W tym samym roku przeciętne wynagrodzenie w pozostałych województwach było o 30 proc. wyższe i wyniosło 4 tys. zł.

https://www.pulshr.pl/wynagrodzenia/pol ... 32960.html

Niby 2015 ale pewnie na lepiej się nie zmieniło.
Tylko mediana i przeciętne wynagrodzenie to są różne pojęcia, jak to więc porównywać?
Na górę

Postautor: kji » 26 lut 2019, o 18:59

W tej mieścinie nie ma żadnej przyszłości ..... taka jest prawda.
Na górę

Postautor: Gość » 26 lut 2019, o 22:02

No niw wiem :roll: załamywać się nie można.
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2019, o 08:27

Sprawna komunikacja to podstawa.kolej to przyszlośc regionu.Dlaczego nikt o tym nie myśli?
Na górę

Postautor: Gość » 2 mar 2019, o 17:16

I pomyśleć :roll: znowu partia rzadzaca przywróci Pks y.rzadowy projekt za rzadowe pieniądze! Taki prezent to dopoero jest prezent.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 08:31

I pomyśleć :roll: znowu partia rzadzaca przywróci Pks y.rzadowy projekt za rzadowe pieniądze! Taki prezent to dopoero jest prezent.
Tylko zapytam, gdzie ten PKS będzie miał bazę, jakim taborem będzie jeździł i kto będzie tymi autobusami kierował (spróbuj teraz znaleźć do pracy kierowcę z uprawnieniami).
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 09:45

To miastu już nic nie zostało?
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 11:00

To miastu już nic nie zostało?
Nic. Tylko PiS.
Na górę

Postautor: Gość » 3 mar 2019, o 14:25

pierniczysz :roll: może rząd odkupi dawny dworzec.
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 05:38

Ostatnie autobusy PKS zapamiętąłem z 3 -4 pasażerami w środku. oczywiście na trasach mniej popularnych niż w stronę Warszawy. nagle zacznie opłacać :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 6 mar 2019, o 08:32

Może będą Pksbusy.
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 09:35

A tak ogólnie to jaki mamy wyznaczony cel?
Na górę

Postautor: Gość » 26 mar 2019, o 10:41

Monarchia. Cara I juz mamy
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 08:20

Obwodnica nas wykluczy gospodarczo :!: Piaski mnie o tym przekonały.Dla małych miasteczek to katastrofa.
Na górę

Postautor: Gość » 28 mar 2019, o 08:44

Obwodnica nas wykluczy gospodarczo :!: Piaski mnie o tym przekonały.Dla małych miasteczek to katastrofa.
Dlatego przy budowie obwodnicy powinne powstawać parkingi,hostele tak jak to ma miejsce mi. w Zgorzelcu gdzie przed granicą pozna jeszcze zjeść,przespać się itp. W obwodnicy jest potencjał tylko trzeba to wykorzystać
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”