Przyszłosć naszego miasta

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 16 lut 2019, o 09:45

ciekawi mnie tylko jak mohery spłacą długi miasta bo ja powiem dość więcej nie dam ani grosza skoro nikt mnie nie pyta czy zadłużenie jest racjonalne i niech spadają
A ciekawe przez kogo te długi są. Trzeba rozliczyć poprzedników, a nie czepiać się tych co je zastali.

Mnie się wydaje, że skoro obecna władza już rządzi 3 kadencję i nie potrafi wyciągnąć miasto z długów tylko dalej zaciąga długi trzeba wziąć poprzedników żeby naprawili.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2019, o 09:52

Ale po co takie prdolenie? :P Mieliśmy wybory w październiku 2018. Na 15 radnych jest 13 z PIS. Teraz już suweren nie pasuje? :P Potraficie tak tylko prpdlić na forum nie ruszając d...sprzed kompa bo w pokalach wyborczych młodych ludzi nie było widać. To do kogo pretensje, że "mochery" władzę wybrały?

Chcąc co.ś zmienić zacznijcie od siebie. A wam się nawet nie chce ruszyć d...na głosowanie :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2019, o 09:57

:roll: a może weżmy i wybierzmy najlepszych ???
Wybranych z tej,tamtej i uzupełnijmy nowymi.Zamiana grupowa nie gwarantuje dobrego rezultatu.ktoś powie,że to ryzyko.
A ja mówię,co my mamy do stracenia?jedynie moźemy zyskać jako miasto.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2019, o 11:24

:roll: a może weżmy i wybierzmy najlepszych ???
Wybranych z tej,tamtej i uzupełnijmy nowymi.Zamiana grupowa nie gwarantuje dobrego rezultatu.ktoś powie,że to ryzyko.
A ja mówię,co my mamy do stracenia?jedynie moźemy zyskać jako miasto.


Nie wiem co bierzesz ale musi być mocne. :P Jesteśmy 3 miesiące pow wyborach. Tak zadecydowali mieszkańcy a ty będziesz wybierał dalej. Na jakiej zasadzie?

Ostatnio wielu młodych widziałem w lokalach wyborczych gdy startował na burmistrza Pan M.R. ale nie przeszedł do drugiej tury i już w drugim głosowaniu młodych było jak na lekarstwo.

Także zamiast pluć na mochery którym chce sie iść do lokalu wyborczego ruszcie się. Poprzez wpisy na forum nic nie zmienicie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lut 2019, o 17:50

Wybierzmy najlepszych...a kto będzie decydował kto jest najlepszy? Demokracja nie jest idealna ale nic lepszego nie wymyślono. Więc trzeba chodzić do urn wyborczych zamiast jęczeć na forum. W tym roku mamy wybory do PE i parlamentu krajowego. I znowu frekwencja poniżej 50%?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 14:43

Pewnie nawet nie głosował. A teraz narzeka na tych którym się chciało pójść głosować. Bo źle według niego wybrali.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 15:21

Taaa...sorry,sorry...znowu zderzam sie z ogólnym poglądem,ze nic sie nie da i że trabant to najlepsze auto świata,:panzielony:
Musi tak już być i koniec.Raz my,raz oni.Taki widać nasz los bo nawet flage mamy biało czerwoną :roll: która dzieli sie na połowy.
Niby nic ale trudno żyć na styku poglądów by komuś sie nie narazić.Samodzielność jest niebezpieczna i zwalczana siłą i mocą.
Nawet przez tych co nie mają pojecia o co chodzi.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 17:39

Taaa...sorry,sorry...znowu zderzam sie z ogólnym poglądem,ze nic sie nie da i że trabant to najlepsze auto świata,:panzielony:
Musi tak już być i koniec.Raz my,raz oni.Taki widać nasz los bo nawet flage mamy biało czerwoną :roll: która dzieli sie na połowy.
Niby nic ale trudno żyć na styku poglądów by komuś sie nie narazić.Samodzielność jest niebezpieczna i zwalczana siłą i mocą.
Nawet przez tych co nie mają pojecia o co chodzi.

ciekawe czy w ogóle czytasz co piszesz. bo wychodzi zwykły bełkot :panzielony: ciągle pretensje do zwolenników określonej opcji , że głosują na okresloną opcję. gdzie jest 50% uprawnionych do głosowania? siedzą w domach. gdzie są ludzie młodzi? falami po kościele głosują faktycznie głownie ludzie po czterdziestce.

a młodzi siadają przy kompie i pitolą 3 miesiące po wyborach: wybierzmy najlepszych :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 18:22

Jakby Ci tu wytłumaczyć,żebyś zrozumiał :roll:
Albo nie,ide na imprezę :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 17 lut 2019, o 20:55

Jakby Ci tu wytłumaczyć,żebyś zrozumiał :roll:
Albo nie,ide na imprezę :panzielony:
:P no i tyle zrozumiałeś. pewnie w czasie wyborów też imprezowałeś. a potem wieczorem na kompa ponarzekać na forum. dziecko jesteś. albo fizycznie albo umysłowo.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2019, o 16:12

Widać należę :panzielony: do grupy Niezgodnych.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2019, o 18:06

Widać należę :panzielony: do grupy Niezgodnych.
marudzących raczej. olewać wybory i narzekać na forum.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lut 2019, o 23:17

A ty wkółko to samo :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2019, o 09:03

A ty wkółko to samo :panzielony:
Ręce opadają. Siedzi przy kompie i chce świat zmieniać. 3 miesiące po wyborach w których nie wziął udziału bo mu się d...nie chciało ruszyć będzie znowu wybierał. i nic nadal nie rozumie
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2019, o 10:32

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: tak,tak,tak!
Ręce opadają,nogi się uginaja i mózg lasuje.
Czy ateici i antyklerykałowie już cię nudzą?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”