odśnieżanie chodników

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 12 sty 2019, o 14:19

Gdzie są służby burmistrza,gdzie sam burmistrz,dupę wozi samochodem i nie widzi w jakim stanie są chodniki.Na Lwowskiej można złamać nogę,boczne ulice nie są odśnieżone,zalega na nich śnieg.
tez tak mysle, burmistrz jest gospodarzem tego miasta i powinien zainteresowac sie jego wygladem , stanem chodnikow i drog oraz interweniowac do odpowiednich słuzb odpowiedzialnych za odsniezanie
Na górę


Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 09:00

Gdy prosiliśmy na listopadowej aby zostawić nam żywopłoty (chroniły od błota ) służby powiedziały że to nie nasze i nie mamy nic do powiedzenia, więc teraz odśnieżanie NASZE?????????
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 09:34

Mieszkam w Tomaszowie , nie odśnieżałem, nie odśnieżam i nie będę odśnieżał ! Służby miejskie są od tego, jak dupa od srania, a ja miastu między innymi na takie cele płacę podatki AMEN !!!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 09:58

Mieszkam w Tomaszowie , nie odśnieżałem, nie odśnieżam i nie będę odśnieżał ! Służby miejskie są od tego, jak dupa od srania, a ja miastu między innymi na takie cele płacę podatki AMEN !!!
jak tym memie. chodnik cudownie zmienia właściciela. chcesz coś postawic na chodniku to pozwolenie i oplata. a nagle w zimie to twój prywatny chodnik do odśnieżania
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 10:17

Pewnie jest w dużo prawdy ale trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi. I po wyglądzie chodnika widać kto na takiej posesji mieszka albo starsi ludzie albo lenie i niedbaluchy....
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 10:26

Pewnie jest w dużo prawdy ale trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi. I po wyglądzie chodnika widać kto na takiej posesji mieszka albo starsi ludzie albo lenie i niedbaluchy....
albo miasto nie ma gospodarza boczne uliczki pełne śniegu a teraz pełne błota śniegowego podatki brać umieją
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 11:35

Pewnie jest w dużo prawdy ale trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi. I po wyglądzie chodnika widać kto na takiej posesji mieszka albo starsi ludzie albo lenie i niedbaluchy....
albo miasto nie ma gospodarza boczne uliczki pełne śniegu a teraz pełne błota śniegowego podatki brać umieją
Przykro i wstyd mnie ogarnia czytając te bzdury, kup szuflę do śniegu, zakasaj rękawy i rusz dupę! Może dasz radę radę oczyść te dziesięć metrów chodnika. To cię nie zabije.
Ps. Chociaż na szerokość szufli
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 11:57



albo miasto nie ma gospodarza boczne uliczki pełne śniegu a teraz pełne błota śniegowego podatki brać umieją
Przykro i wstyd mnie ogarnia czytając te bzdury, kup szuflę do śniegu, zakasaj rękawy i rusz dupę! Może dasz radę radę oczyść te dziesięć metrów chodnika. To cię nie zabije.
Ps. Chociaż na szerokość szufli
Spokojnie. Przecież to jakas paranoja. W zimie ma odsnieżać chodnik bo jego a w lecie wystąpić o zezwolenie o składowanie np. materialow budowlanych i zapłacić?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 12:18

Ja odświeżam w zimie, w lecie koszę trawę i staram się, żeby było schludnie aż do asfaltu i korona z głowy mi nie spadnie!
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 12:51



Przykro i wstyd mnie ogarnia czytając te bzdury, kup szuflę do śniegu, zakasaj rękawy i rusz dupę! Może dasz radę radę oczyść te dziesięć metrów chodnika. To cię nie zabije.
Ps. Chociaż na szerokość szufli
Spokojnie. Przecież to jakas paranoja. W zimie ma odsnieżać chodnik bo jego a w lecie wystąpić o zezwolenie o składowanie np. materialow budowlanych i zapłacić?
Kto powinien a kto nie....
Ja po prostu nie mógłbym mieszkać z zaśnieżonym chodnikiem w tle. Kwestia estetyki i dbałość o tych, którzy muszą przejść przez te zaspy! Co mi Urząd Miasta w tym momencie gdy ja sam i mój sąsiad ma kłopot aby bezpiecznie przejść.
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 13:09



Spokojnie. Przecież to jakas paranoja. W zimie ma odsnieżać chodnik bo jego a w lecie wystąpić o zezwolenie o składowanie np. materialow budowlanych i zapłacić?
Kto powinien a kto nie....
Ja po prostu nie mógłbym mieszkać z zaśnieżonym chodnikiem w tle. Kwestia estetyki i dbałość o tych, którzy muszą przejść przez te zaspy! Co mi Urząd Miasta w tym momencie gdy ja sam i mój sąsiad ma kłopot aby bezpiecznie przejść.
Wiem o co chodzi. O piątej rano rozpalam bo tak musze i ide odśnieżać chodnik. Ale paranoja to jest bo gdy przywieźli węgiel w workach na palecie i zostawili na chodniku już się przyczepili bo chodnik miastowy a w zimie to juz mój
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 16:55



Kto powinien a kto nie....
Ja po prostu nie mógłbym mieszkać z zaśnieżonym chodnikiem w tle. Kwestia estetyki i dbałość o tych, którzy muszą przejść przez te zaspy! Co mi Urząd Miasta w tym momencie gdy ja sam i mój sąsiad ma kłopot aby bezpiecznie przejść.
Wiem o co chodzi. O piątej rano rozpalam bo tak musze i ide odśnieżać chodnik. Ale paranoja to jest bo gdy przywieźli węgiel w workach na palecie i zostawili na chodniku już się przyczepili bo chodnik miastowy a w zimie to juz mój
No tak niestety jest, cóż możemy zrobić?
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 17:08

W lecie przyczepią się że śmieci na nim leżą !!! Teraz SM jeździ i zagląda z samochodu czy na podwórku PIES jest na odpowiedniej długości łańcuchu przypięty do budy !!! Na OKO mierzą :lol:
ps. Gała. odśnieżyłeś u siebie przed domem chodnik ? A zapomniałem , ty nie masz chodnika ty tylko każesz tych co mają :!:
Na górę

Postautor: Gość » 14 sty 2019, o 17:44

JAK NA ŁAŃCUCHU?TERAZ JEST ZAKAZ.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”