Kozaczynski

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Jozek » 7 gru 2018, o 23:43

Drodzy mieszkańcy powiatu Tomadzowskiego proszę omijać zakład pogrzebowy Kozaczynski-Miszczyszyn, ta firma na prawdę nie powinna istnieć! Kozaczynski wysyla pracowników pod prosektorium i stoją sepia na nieboszczyka, i z prosektorium biorą numery i wydzwaniaja że zrobią pogrzeb, ta firma jeszcze gorzej jak hieny cmentarne, a pan Kozaczynski dlaczego nie chce u siebie działać bo tam go wszyscy znają i wiedzą co to za człowiek (hiena). Ciekawe czy jeszcze z kiosku bierze gazetę by przeczytać i oddaje bo albo nie ma drobnych albo nie ma pieniedzy by kupić wstyd Adaś !!!!!!
Na górę

Postautor: noico » 8 gru 2018, o 07:11

nie wiem czy sępią pod prosektorium,nie wiem czy wydzwaniają ale jedno wiem-TO NAJBARDZIEJ KOMFORTOWY DOM POGRZEBOWY w Tomaszowie!! Kaplica na Starym Cmentarzu,Dom Pogrzebowy na Nowym Cmentarzu-to porażka!! Zimno jak w..,,kostnicy",mało miejsca,brak zaplecza,uczestnicy pogrzebu muszą stać na zewnątrz w skwarze,deszczu,mrozie(zależy od pory roku i pogody).Pan Kozaczyński zadbał o wszystko a ,,OPIEKUNOWIE" pozostałych...przybytków, zbierają tylko kasę.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2018, o 08:50

Drodzy mieszkańcy powiatu Tomadzowskiego proszę omijać zakład pogrzebowy Kozaczynski-Miszczyszyn, ta firma na prawdę nie powinna istnieć! Kozaczynski wysyla pracowników pod prosektorium i stoją sepia na nieboszczyka, i z prosektorium biorą numery i wydzwaniaja że zrobią pogrzeb, ta firma jeszcze gorzej jak hieny cmentarne, a pan Kozaczynski dlaczego nie chce u siebie działać bo tam go wszyscy znają i wiedzą co to za człowiek (hiena). Ciekawe czy jeszcze z kiosku bierze gazetę by przeczytać i oddaje bo albo nie ma drobnych albo nie ma pieniedzy by kupić wstyd Adaś !!!!!!
Miałam te niemiła przyjemnosc miec z ta firma kontakt jak zmarł mi maz i wrecz jestem pod ogromnym wrazeniem jak podeszli do tego w sposob bardzo profesjonalny.Wiadomo, ze jak umiera ktos z rodziny i w dosc młodym wieku nie jestsmy w stanie nad tym zapanowac a TA WLASNIE FIRMA załatwiła mi formalnosci prawie w 100% procentach ,oproc tego, ze sama musialam wybrac ubranie bo chciałam wszystko nowe i załatwic akt zgonu.Dla mnie sa ok, i ja osobiscie kazdmu ich polece
Na górę

Postautor: Tobik » 8 gru 2018, o 17:44

Pewnie odzywa się jakiś przeciwnik, bo ma mały ruch w branży.
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2018, o 19:30

Pełny profesjonalizm w bardzo trudnej dziedzinie. Wielkie uznanie i wyrazy szacunku.
Na górę

Postautor: sagan » 8 gru 2018, o 21:39

nie wiem czy sępią pod prosektorium,nie wiem czy wydzwaniają ale jedno wiem-TO NAJBARDZIEJ KOMFORTOWY DOM POGRZEBOWY w Tomaszowie!! Kaplica na Starym Cmentarzu,Dom Pogrzebowy na Nowym Cmentarzu-to porażka!! Zimno jak w..,,kostnicy",mało miejsca,brak zaplecza,uczestnicy pogrzebu muszą stać na zewnątrz w skwarze,deszczu,mrozie(zależy od pory roku i pogody).Pan Kozaczyński zadbał o wszystko a ,,OPIEKUNOWIE" pozostałych...przybytków, zbierają tylko kasę.
racja, kaplica na nowym i starym cmentarzu to istny wstyd, zimno, obskurnie, czy księdza nie stać na wyremontowanie ???????????????????????????????????
Na górę

Postautor: Gość » 8 gru 2018, o 22:24

A od kiedy to księdza obchodzi opinia wiernych, co oni mówią ? Liczy się tylko kasa.
Na górę

Postautor: Lwica » 9 gru 2018, o 06:23

Ludzie krytykują tych co coś robią a ci co nic nie robia rozgrzeszeni
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 07:16

"kaplica" na nowym to własność komunalna
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 08:20

A czy ksiądz wciąż wodę święconą trzyma w wiaderku po śledziach?
Na górę

Postautor: fdr » 9 gru 2018, o 10:14

A czy ksiądz wciąż wodę święconą trzyma w wiaderku po śledziach?
A czy Ty przestaniesz głupoty pisać ????/
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 10:16

A od kiedy to księdza obchodzi opinia wiernych, co oni mówią ? Liczy się tylko kasa.
A od kiedy to który kolwiek ksiądz czy która kolwiek tomaszowska parafia zarządza kaplicą na nowym cmentarzu...??? Jeśli nie masz pojęcia o czym piszesz to najpierw zorientuj się w temacie!

Ps. Żeby nie było nie jestem za ani przeciw ksiezom czy naszym parafiom.
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 15:18

To ten trachtorzysta z przetwórni.
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 15:39

To ten trachtorzysta z przetwórni.
Tak, to ten traktorzysta. Znam Pana Adama osobiście i jestem dumny z tego faktu. Chylę głowę i doceniam Jego wiedzę, niezachwiany nigdy charakter oraz Jego talent. Wielki zwykły Człowiek, godny najwyższego szacunku.
Na górę

Postautor: Gość » 9 gru 2018, o 16:16

To ten trachtorzysta z przetwórni.
"Trachtorzysta" to ty. A swoją drogą to każdy człowiek ciężko pracujący może osiągnąć sukces. Nie ważne kim jest i co posiada. Weź się do roboty a nie obgadujesz i zazdrościsz!
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”