Zmowa Stacji Paliw

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 7 cze 2019, o 07:57

Ceny benzyny z dziś:
Tomaszów 5.42
Krasnystaw 5.19
Więc w Krasnymstawie poszło pod korek 8)
Na orlenie?
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2019, o 08:56

To nie zmowa tylko naśladownictwo. Tyle, że w przypadku paliw nie jest to karalne, ale jak będziesz naśladował bandytę, oszusta, kombinatora mozesz pójść do pudła. Stacje bezkarnie mogą się naśladować.
Na górę

Postautor: Gość » 7 cze 2019, o 11:33

5,46 na orlenie pb 95
Na górę

Postautor: Airbus » 7 cze 2019, o 13:49

No to kolego przeplaciles. Widzę tankowałes na Orlenie od strony Zamościa bo na Orlenie od strony Lublina ON w cenie 4,99 a poza tym w Zamościu w stacji carefour też po 4,99
Czytaj ze zrozumieniem, lałem benzynę. Diesla już nie mam od 2 lat co najmniej i nie interesują mnie ceny tego paliwa.
Na górę

Postautor: Gość » 8 cze 2019, o 08:56

Może ktoś podać ceny paliw na Nowej stacji paliw E. Leclerc w Zamościu na ulicy Wyszyńskiego . Podobno ceny są niższe.
Na górę

Postautor: Gość » 10 cze 2019, o 07:04

Może ktoś podać ceny paliw na Nowej stacji paliw E. Leclerc w Zamościu na ulicy Wyszyńskiego . Podobno ceny są niższe.
?
Na górę

Postautor: wwewee » 10 lip 2019, o 19:34

Cena paliwa Zamość E.Leclerc On 4.75 Pb 4.85 Lpg 1.79 .
Na górę

Postautor: sandiego » 11 lip 2019, o 15:23

Ja już przepaliłem paliwa z Leclerka w Zamościu (ON,PB) na ponad 7000zł i polecam. Ceny najniższe w regionie, potwierdzam. Paliwo dobrej jakości.
Na górę

Postautor: Gość » 14 lip 2019, o 16:44

Ja już przepaliłem paliwa z Leclerka w Zamościu (ON,PB) na ponad 7000zł i polecam. Ceny najniższe w regionie, potwierdzam. Paliwo dobrej jakości.
O cenach paliw decydują w największym stopniu nałożone na nie podatki.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku wyraził się w sposób klarowny: – "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności". https://niewygodne.info.pl/artykul9/043 ... paliwo.htm
A co mamy? Nieodpowiedzialny tchórz I OSZUST Kaczyński nie tylko nie obniżył akcyzy, ale wprowadził kolejny podatek wbity w cenę paliwa, oszukańczo nazwany opłatą emisyjną. A wy frajerzy rajcujecie się jakimiś groszowymi różnicami w cenach różnych stacji paliw. :twisted: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Edffgggg » 21 lip 2019, o 17:11

Ceny w Zamościu takie jak były,bez zmian.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lip 2019, o 19:04

Ja już przepaliłem paliwa z Leclerka w Zamościu (ON,PB) na ponad 7000zł i polecam. Ceny najniższe w regionie, potwierdzam. Paliwo dobrej jakości.
O cenach paliw decydują w największym stopniu nałożone na nie podatki.
Prezes PiS Jarosław Kaczyński w sierpniu 2011 roku wyraził się w sposób klarowny: – "Ponad połowa ceny benzyny to podatki. Rząd może je zmniejszyć. Ja obniżyłbym akcyzę, przez co spadłyby ceny benzyny, ale do tego trzeba odwagi i odpowiedzialności". https://niewygodne.info.pl/artykul9/043 ... paliwo.htm
A co mamy? Nieodpowiedzialny tchórz I OSZUST Kaczyński nie tylko nie obniżył akcyzy, ale wprowadził kolejny podatek wbity w cenę paliwa, oszukańczo nazwany opłatą emisyjną. A wy frajerzy rajcujecie się jakimiś groszowymi różnicami w cenach różnych stacji paliw. :twisted: :twisted: :twisted:
To ci powiem, że w Zamościu rząd obniżył podatki bo cena paliw jest dużo niższa a w Tomaszowie przez ciebie mamy podatki jakie mamy.
Na górę

Postautor: Gość » 22 lip 2019, o 12:37

U nas jak zwykle Złodzieje się dogadali i jest drożej o 30 -50 groszy niż w Zamościu.
Może jak jest temat o tych złodziejach to napiszmy jeszcze o jakości tych ich paliw.
Ja mam auto na LPG i teraz taka mała opinia , Orlen na Zamojskiej , tankowałem często więc chciałem wymienić filtr gazu ( ciekłego ) tyle syfu ( czarnego suchego proszku ) to jeszcze nie widziałem :shock: Drugi kwiatek to stacja Shel ( Staropolska a bardziej znana jako ZAMEK ) dziwne ale zawsze wchodzi więcej ni ma pojemność ZBIORNIK ( Zbiornik - Butla 45L wchodzi 48L i jeszcze jest powietrza niby 20 % ) To jest dopiero Złodziej !!!! Tankuję na Koloni Łaszczówce ( nie będę reklamował bo nie ma co ) cny takie same tylko jakość Paliwa chyba Najlepsza i na Ilości nie oszukują !
Taniej mają na Ściegiennego ale z jakością LPG to też różnie , raz na zbiorniku przejedzie się więcej raz mniej kilometrów.
Na górę

Postautor: zordo2 » 24 lip 2019, o 11:48

Po ile dziś na Leclerku Pb i ON?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 13:14

Miasto biedniejsze a większe ceny niż w Zamosciu, tak się kosi ludzi z kasy. Trzeba zakładać stację, ludzie codziennie tankują i będą tankować.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2019, o 16:56

Miasto biedniejsze a większe ceny niż w Zamosciu, tak się kosi ludzi z kasy. Trzeba zakładać stację, ludzie codziennie tankują i będą tankować.
Nieodpowiedzialny tchórz I OSZUST Kaczyński nie tylko nie obniżył akcyzy, ale wprowadził kolejny podatek wbity w cenę paliwa, oszukańczo nazwany opłatą emisyjną. A wy frajerzy rajcujecie się jakimiś groszowymi różnicami w cenach różnych stacji paliw :twisted: :twisted:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”