kondolencje dla Rysia, Zbysia, i lesia

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: smerf2 » 22 paź 2018, o 13:38

moi Kochani Zbysiu i lesiu. za pośrednictwem forum tomaszowskiego składam wam kondolencje z powodu przegranych wyborów. Ciemnogrodzianie nie dali się już nabrać na waszą propagandę i agitację. Lesio ksywa zaczarowany ołówek były radny minionej kadencji przegrał z Cesarzem już w drugiej turze. Anatol Rysio Sobiepan także poniósł sromotną klęskę, nie pomógł nawet Kukiz 15. a mówiłem, Że Cesarz jest czarnym koniem tych wyborów i wygra w cuglach. Lesio żałuje zapewne swojej decyzji, jakby nie było, robił konkurencję swojemu pracodawcy i przyjdzie mu teraz ponosić pewnego rodzaju konsekwencje swojej jakże nieprzemyślanej i idiotycznej decyzji. Lesiu, a po co Ci to było, siedziałeś sobie spokojnie na swoim stanowisku, to było siedzieć. po co Ci to Lechu było. nie wystartowałeś w debacie kandydatów na burmistrza. zapewne dostałeś rozwolnienia na samą myśl, że nie masz żadnej merytorycznej wiedzy i na pewno nie wniósłbyś nic konstruktywnego. Ryszard Sobczuk zwany przeze mnie Sobiepanem również zrezygnował ze spotkania w oko w oko z Cesarzem. nie wiem czym się kierował, bo zaliczył tyle partii co Zbysio Skawiński. jak kiedyś pisałem, skoczkowie i spadochroniarze. no cóż, taki był wybór Ciemnogrodzian, za co z Bożej łaski serdecznie im dziękuję. skończą się umizgi do Pana Burmistrza i Pana Posła. teraz dupa została w Lesie Zbysiu. teraz to karierę to możesz robić tylko i wyłączenie jako Przewodniczący Rady Seniorów i sekretarz Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Zbysiuniu, Twoja Szanowna Małżonka Pani rektor zapewne też rozczarowana wynikiem wyborów. rozumiem, Uniwersytet III wieku, dziewczyny spod znaku moherowych beretów zawiodły. może Zbysiu zrobisz karierę w kabarecie, bo tak naprawdę między Bogiem a prawdą do tego się tylko nadajesz. i tak jestem osobiście zdziwiony, że Burmistrz Żukowski tak długo tolerował Cię Zbysiuniu. nie miał widocznie innego wyjścia, ale doskonale wie, że zdradziłbyś Go przy nadarzającej się okazji, i wstąpił do innej partii. niestety zbysiuniu, już do Ciebie przylgnie określenie skoczek i spadochroniarz. gdzie Ty już nie bywałeś Zbysiuniu, I Liga Polskich Rodzin u Matki Boskiej Sendeckiej, U Pani TUrkaweczki doktor T w Akcji Wyborczej Na Rzecz Miasta i Regionu. Teraz zaprzyjaźniłeś się z PiS-em w nadziei, że ten elektorat drugi raz da się ogłupić. Także Zbysiu, próbuj do parlamentu, nadchodzą wybory parlamentarne. już oczami wyobraźni widzę Cię Zbysiu na stanowisku Marszałka sejmu, a Twoją matronę, żonę u twojego boku. no tak, Zbysiu należy się pogodzić z klęską i próbować sił dalej. może jednak ten kabaret. przesiedziało się cztery lata na koszt podatników, brało się kasę w wysokości 1000 zł. ale nic z tego siedzenia nie wynikało, tak jak z kadencji lesia Galanta ksywa zaczarowany ołówek. Rysio Sobczuka wraca chyba do swoich dinozaurów do Rąblowa. żegnaj Rysiu kochany Ty mój. cesarz zafunduje Ci bilet, ale wilczy. tylko w jedną stronę. amen.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 15:19

Szpital psychiatryczny masz zapewniony jak nic za to wsparcie :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 16:40

Pietia a ty dalej napdlasz z darmowego neta w bibliotece miejskiej?
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 18:01

Dlaczego jak ktoś pisze prawdę to mu ublużacie? Przecież dużo prawdy jest w tym co ten gość napisał.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 18:06

Pietia a ty dalej napdlasz z darmowego neta w bibliotece miejskiej?
jesteś w każdym temacie , zobacz czy nie ma cię w sedesie i miejskiej kanalizacji . Ty musisz cięzko pracować i zarabiać kokosy , nie za ciasno ci w Tomaszowie z taką głową ? Wszystko wiesz i znasz , może ogłoś się prorokiem albo wzorem ojca grzyba załóż nową religię
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 18:12

Ten człowiek jest po prostu bocznym obserwatorem naszego lokalnego życia publicznego i widzi więcej niż my ślepo wszystko przyjmujący. Po prostu pisze prawdę, która dla wielu jest bolesna.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:11

Lepiej, aby nikt nie startował przeciwko Żukowskiemu ? Oddać mu waklowerem stanowisko burmistrza ? Chwała im za to, że próbowali.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:14

Zgadzam się z przedmowca. Niech nikt nie startuje bo po co przecież taki region. A mnie strasznie wkurza ta pewność siebie pana Żukowskiego...
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:17

Nie o tym pisałam, to że byli inni kandydaci to bardzo dobrze, jestem za. To powinno zmusić czy zachęcić do refleksji. Miałam na myśli dostrzeganie tego, co nie wszyscy widzą, a nie stawianie na piedestał jednej osoby.
Na górę

Postautor: Gość » 22 paź 2018, o 20:26

Pietia a ty dalej napdlasz z darmowego neta w bibliotece miejskiej?
jesteś w każdym temacie , zobacz czy nie ma cię w sedesie i miejskiej kanalizacji . Ty musisz cięzko pracować i zarabiać kokosy , nie za ciasno ci w Tomaszowie z taką głową ? Wszystko wiesz i znasz , może ogłoś się prorokiem albo wzorem ojca grzyba załóż nową religię
Pietia.Przecież ty nawet jednego dnia w swoim życiu nie przepracowałeś :P
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”