Każdy na burmistrza!!! Po 8 latach nie dla pis kontynuacji!!!

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 21:36

Tylko Cichocki, Galant, Sobczuk !!! Konieczna zmiana po8 latach!
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2018, o 22:55

„Tak niewiele znaczę, tak niewiele słyszałem, tak niewiele potrafię.

Wolność kocham i rozumiem, wolności oddać nie umiem.

Tak niewiele miałem, tak niewiele mam, mogę stracić wszystko, mogę zostać sam”....

Czy oddamy naszą wolność, nasze swobody obywatelskie, prawa zagwarantowane Konstytucją partii, która notorycznie łamie tą Konstytucję, wprowadza państwo policyjne, izoluje Polskę w świecie ?
Czy możemy ufać ludziom, którzy popierają to bezprawie ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 18:05

możesz cmoknąć .wiesz gdzie
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 18:48

możesz cmoknąć .wiesz gdzie
niestety ty się cmokniesz za jakiś czas a twoje dzieci albo wyjadą albo się będą cmokać z twoimi wnukami. ekonomia to nie worek bokserski. żal mi was naiwnych ale skoro tak chcecie proszę bardzo tylko bez pretensji za 5-10 lat.
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2018, o 20:13

możesz cmoknąć .wiesz gdzie
niestety ty się cmokniesz za jakiś czas a twoje dzieci albo wyjadą albo się będą cmokać z twoimi wnukami. ekonomia to nie worek bokserski. żal mi was naiwnych ale skoro tak chcecie proszę bardzo tylko bez pretensji za 5-10 lat.
no popatrz. Tusk ściągnął mi dzieci z Irlandii a będą musiały wyjechać znowu? :shock:
Na górę

Postautor: huti » 25 paź 2018, o 20:51

Dobrze ,że tu normalni ludzie mieszkają i podjęli odpowiednią decyzję. Jestem dumny z Burmistrza tak jak z Prezydenta. A ty złodziejaszku won do uczciwej pracy.Wystarczy waszych przekrętów
Na górę

Postautor: Hyter » 28 paź 2018, o 07:39

I wyszło super ze tak zaglosowalismy
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 10:08

Dobrze ,że tu normalni ludzie mieszkają i podjęli odpowiednią decyzję. Jestem dumny z Burmistrza tak jak z Prezydenta. A ty złodziejaszku won do uczciwej pracy.Wystarczy waszych przekrętów
Ot, przykład wpisu jeszcze jednego zaślepieńca pisowskiego. Za te rzekome "przekręty" miała być trąbiona na całą Polskę 3-4 lata temu LAWINA wniosków do sądów na tych pełowskich "przekrętasów" . Minęły TRZY lata pisiorskich rządów i gdzie ta LAWINA? Gdzie choć JEDEN taki wniosek? Nie widzicie jeszcze durnie zaślepieni PiSem, że nabrano was jak wróbla na plewy? Że oszukano was jak małe dzieci? Że tylko głos głupich dla pisowców się liczy? :twisted: :twisted: :twisted:
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 10:17

Dobrze ,że tu normalni ludzie mieszkają i podjęli odpowiednią decyzję. Jestem dumny z Burmistrza tak jak z Prezydenta. A ty złodziejaszku won do uczciwej pracy.Wystarczy waszych przekrętów
Ot, przykład wpisu jeszcze jednego zaślepieńca pisowskiego. Za te rzekome "przekręty" miała być trąbiona na całą Polskę 3-4 lata temu LAWINA wniosków do sądów na tych pełowskich "przekrętasów" . Minęły TRZY lata pisiorskich rządów i gdzie ta LAWINA? Gdzie choć JEDEN taki wniosek? Nie widzicie jeszcze durnie zaślepieni PiSem, że nabrano was jak wróbla na plewy? Że oszukano was jak małe dzieci? Że tylko głos głupich dla pisowców się liczy?

Tak.Tak. A Tusk jest prezydentem UE. :lol: Dlaczego ty taki durny jesteś? Przy każdym z tych nielicznych wniosków darłeś swojego ryja, że to zemsta polityczna. Teraz napdlasz, że nie ma wniosków i tak w kółko.A pomnik w Tomaszowie będziesz miał czy etat miejskiego błazna miastowego? :P
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 13:06



Ot, przykład wpisu jeszcze jednego zaślepieńca pisowskiego. Za te rzekome "przekręty" miała być trąbiona na całą Polskę 3-4 lata temu LAWINA wniosków do sądów na tych pełowskich "przekrętasów" . Minęły TRZY lata pisiorskich rządów i gdzie ta LAWINA? Gdzie choć JEDEN taki wniosek? Nie widzicie jeszcze durnie zaślepieni PiSem, że nabrano was jak wróbla na plewy? Że oszukano was jak małe dzieci? Że tylko głos głupich dla pisowców się liczy?

Tak.Tak. A Tusk jest prezydentem UE. Dlaczego ty taki durny jesteś? Przy każdym z tych nielicznych wniosków darłeś swojego ryja, że to zemsta polityczna. Teraz napdlasz, że nie ma wniosków i tak w kółko.A pomnik w Tomaszowie będziesz miał czy etat miejskiego błazna miastowego?
1. A według zaślepionego, ogłupionego, zmanipulowanego, odmóżdżonego miłośnika PiSu Tusk prezydentem nie jest, choć wszyscy odrobinę rozgarnięci wiedzą, że jest. https://poranny.pl/prezydent-unii-europ ... ar/5264016 Ile jeszcze razy i w ilu jeszcze wątkach mam ci to udowadniać :lol:

2. No i gdzie ta zapowiadana przez pisiorstwo LAWINA pisowskich wniosków i posadzenie w pierdlu pełowskich przekręciarzy ogłupiony, zmanipulowany, spsiały, spisiały i ordynarnie oszukany i wykiwany przez pisowców idioto? Gdzie choć jeden taki wniosek???!!! Kiedy spisiała mendo dostrzeżesz, że tak naprawdę, to pisiorom potrzebny jest tylko twój głos w wyborach i dlatego tak skutecznie błoto z mózgu ci zrobili?

3. Czemu jest tak, że jak ktoś jest beznadziejnie durnym prymitywem, to zaraz klei się do partii z arcykomiczną nazwą Prawo i Sprawiedliwość?
:panzielony: :panzielony: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 13:32




Tak.Tak. A Tusk jest prezydentem UE. Dlaczego ty taki durny jesteś? Przy każdym z tych nielicznych wniosków darłeś swojego ryja, że to zemsta polityczna. Teraz napdlasz, że nie ma wniosków i tak w kółko.A pomnik w Tomaszowie będziesz miał czy etat miejskiego błazna miastowego?
1. A według zaślepionego, ogłupionego, zmanipulowanego, odmóżdżonego miłośnika PiSu Tusk prezydentem nie jest, choć wszyscy odrobinę rozgarnięci wiedzą, że jest. https://poranny.pl/prezydent-unii-europ ... ar/5264016 Ile jeszcze razy i w ilu jeszcze wątkach mam ci to udowadniać :lol:

2. No i gdzie ta zapowiadana przez pisiorstwo LAWINA pisowskich wniosków i posadzenie w pierdlu pełowskich przekręciarzy ogłupiony, zmanipulowany, spsiały, spisiały i ordynarnie oszukany i wykiwany przez pisowców idioto? Gdzie choć jeden taki wniosek???!!! Kiedy spisiała mendo dostrzeżesz, że tak naprawdę, to pisiorom potrzebny jest tylko twój głos w wyborach i dlatego tak skutecznie błoto z mózgu ci zrobili?

3. Czemu jest tak, że jak ktoś jest beznadziejnie durnym prymitywem, to zaraz klei się do partii z arcykomiczną nazwą Prawo i Sprawiedliwość?
:panzielony: :panzielony: :lol: :lol:
Powiedz ile ci płacą bo nikt normalny za darmo tego by nie robił. A może dostajesz zapłatę w naturze?
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 14:38



1. A według zaślepionego, ogłupionego, zmanipulowanego, odmóżdżonego miłośnika PiSu Tusk prezydentem nie jest, choć wszyscy odrobinę rozgarnięci wiedzą, że jest. https://poranny.pl/prezydent-unii-europ ... ar/5264016 Ile jeszcze razy i w ilu jeszcze wątkach mam ci to udowadniać :lol:

2. No i gdzie ta zapowiadana przez pisiorstwo LAWINA pisowskich wniosków i posadzenie w pierdlu pełowskich przekręciarzy ogłupiony, zmanipulowany, spsiały, spisiały i ordynarnie oszukany i wykiwany przez pisowców idioto? Gdzie choć jeden taki wniosek???!!! Kiedy spisiała mendo dostrzeżesz, że tak naprawdę, to pisiorom potrzebny jest tylko twój głos w wyborach i dlatego tak skutecznie błoto z mózgu ci zrobili?

3. Czemu jest tak, że jak ktoś jest beznadziejnie durnym prymitywem, to zaraz klei się do partii z arcykomiczną nazwą Prawo i Sprawiedliwość?
Powiedz ile ci płacą bo nikt normalny za darmo tego by nie robił. A może dostajesz zapłatę w naturze?
Najpierw ty napisz dyżurny piesku ile ci pisiory płacą , byś natychmiast po każdym moim wpisie nawet największe idiotyzmy klepał w klawisze w debilnym przekonaniu, że jak twój wpis ostatni - to twoje na wierzchu tępa zakuta odmóżdżona pało, rozkochana w partii komuchów Piotrowiczów, "ministrów" Misiewiczów, rozbijaczy państwowych limuzyn StraSzydłów i innych notorycznych kłamców Morawieckich :twisted: :twisted: :panzielony: :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 14:45



Powiedz ile ci płacą bo nikt normalny za darmo tego by nie robił. A może dostajesz zapłatę w naturze?
Najpierw ty napisz dyżurny piesku ile ci pisiory płacą , byś natychmiast po każdym moim wpisie nawet największe idiotyzmy klepał w klawisze w debilnym przekonaniu, że jak twój wpis ostatni - to twoje na wierzchu tępa zakuta odmóżdżona pało, rozkochana w partii komuchów Piotrowiczów, "ministrów" Misiewiczów, rozbijaczy państwowych limuzyn StraSzydłów i innych notorycznych kłamców Morawieckich

Twój post nie może zostac ostatni bo jeszcze ktoś spoza Tomaszowa przeczyta i pomysli, że tutaj same takie debile jak ty :panzielony: No jak tam. Istnieje stanowisko prezydenta UE? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 16:17



Najpierw ty napisz dyżurny piesku ile ci pisiory płacą , byś natychmiast po każdym moim wpisie nawet największe idiotyzmy klepał w klawisze w debilnym przekonaniu, że jak twój wpis ostatni - to twoje na wierzchu tępa zakuta odmóżdżona pało, rozkochana w partii komuchów Piotrowiczów, "ministrów" Misiewiczów, rozbijaczy państwowych limuzyn StraSzydłów i innych notorycznych kłamców Morawieckich

Twój post nie może zostac ostatni bo jeszcze ktoś spoza Tomaszowa przeczyta i pomysli, że tutaj same takie debile jak ty No jak tam. Istnieje stanowisko prezydenta UE? :panzielony:
Donald Tusk prezydentem UE. Polski premier wybrany na szefa Rady Europejskiej http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/818 ... skiej.html

Nie musisz tekstu spod linku nawet otwierać pisoidioto. Wystarczy, jak treść linku przeczytasz. To dość, by twoją ograniczoność umysłową i nieuctwo jak na tacy pokazać. Idiotę sam z siebie robisz koncertowo. Gdzie i dlaczego tacy idioci jak ty się lęgną i dlaczego akurat pisobolszewia jest ich umiłowaną partią?
:twisted: :twisted: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2018, o 16:19



Powiedz ile ci płacą bo nikt normalny za darmo tego by nie robił. A może dostajesz zapłatę w naturze?
Najpierw ty napisz dyżurny piesku ile ci pisiory płacą , byś natychmiast po każdym moim wpisie nawet największe idiotyzmy klepał w klawisze w debilnym przekonaniu, że jak twój wpis ostatni - to twoje na wierzchu tępa zakuta odmóżdżona pało, rozkochana w partii komuchów Piotrowiczów, "ministrów" Misiewiczów, rozbijaczy państwowych limuzyn StraSzydłów i innych notorycznych kłamców Morawieckich :twisted: :twisted: :panzielony: :panzielony:
Ale ciebie dymają od tyłu żebyś tak nadawał na PIS lubisz takie dywanie oj lubisz kochający inaczej.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”