Galant, Sobczuk i inni kandydaci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 14:31

Jak tam Pietia. Obchód Tomaszowa zrobiony?
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 14:34

Za to Ty nie możesz mieć długów bo jesteś tylko zasiłkowcem i nie masz legalnych dochodów bydlaku Ty!!! Bardzo oj bardzo się boisz, że jak wygra Galant to Ci zasiłki zabiorą??? Lechu wygraj!!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 15:19

Leszek, do boju. należy zabrać zasiłki Ciemnogrodzianom. szczególnie tym, co stoją na rondzie. a, tam blisko dyskoteka, patologia się szerzy niesamowicie, wódka, alkohol. dom handlowy, narzekania. bydło nie może spać. czy kandydat Leszek może się wypowiedzieć w tym temacie. Artur, chwytaj się za kieszenie, bo jak Galant zostanie burmistrzem, to Skawiński się z nim dogada i zabiorą Ci koncesję. nawet nie zdążysz spłacić długów w banku. fajnie się w tym mieście żyje. Leszek, nie szalej
Tylko nie bydło kulturalny człowieku
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 18:39

Leszek Galant ma mój głos
Na górę

Postautor: romantyk » 8 paź 2018, o 19:12

Ja nie znam Pana Galanta chyba tylko z widzenia - ale uważam,
że trzeba głosować na osobę nową mogącą coś wnieść innego do naszego miasta.
Pomijam fakt że św. Jaro sugeruje by w samorządach działać tylko dwie kadencje to wiadomo że W.Ż - już to odsłużył.
Niekiedy możliwości człowieka są ukryte i budzą się w chwili potrzeby działania.
Tak więc trzeba robić wszystko by opcja, której liderzy twierdzą że hołota ma pracować za miskę ryżu - nie powinna rządzić w Tomaszowie.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 19:16

Głosujmy na ludzi a nie na partie.. Dlatego mój głos ma pan Galant
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 19:26

Lechu masz mój głos za to ze jesteś zawsze taki sam nie odwracasz się od kolegów.
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 19:49

ludzie nasze miasto potrzebuje gospodarza,ekonomisty a nie pajaców
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 19:54

Sam jesteś pajac
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 19:56

Obwołać się Carem I, napisać , że RM postawi Carowi pomnik a innych nazywac pajacami :lol:
Na górę

Postautor: subaru » 8 paź 2018, o 20:47

ludzie nasze miasto potrzebuje gospodarza,ekonomisty a nie pajaców
Tak dokładnie , potrzebujemy gospodarza z Tomaszowa, który zna potrzeby mieszkańców od podszewki. A Pan Galant jak się domyślam jest z Tomaszowa . Kwestia znajomości ekonomiki to drugorzędna sprawa ( Pan Ż.W. - chyba nie jest znawcą) - gospodarz winien wiedzieć co "w duszy gra" tj. by mieszkańcy byli zadowoleni . A mieszkańcom doprawdy jest trudno dogodzić !!! LTM - Ludzie Trochę Marudni !!!
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 21:02

...i właśnie dlatego zagłosuje na Pana Sobczuka....
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 21:26

...i właśnie dlatego zagłosuję na Pana Galanta
Na górę

Postautor: Gość » 8 paź 2018, o 22:39

a burmistrzem moga być osoby które miały problemy z prawem?
Na górę

Postautor: gosc3695 » 8 paź 2018, o 22:54

Pan Prezes J.K powiedział że wszystkie ale to wszystkie układy należy zlikwidować.
Ja się słucham prezesa i myślę że układ należy zlikwidować.
Kto zaa bo układ napewno jest-dobra zmiana
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”