Galant, Sobczuk i inni kandydaci

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 16:31

Co się stało , że nagle Pietia przestał nadawać na Cysorza Żukowskiego? Odkąd sobie uświadomił, że sam jest Carem? :P

Błazen – nazwa rodzaju klauna, zwykle kojarzona ze średniowieczem. W Polsce zwany też wesołkiem. Charakterystycznym elementem stroju błazna była czapka o trzech rogach zakończonych dzwoneczkami – trzy rogi symbolizowały ośle uszy i ogon, przyczepiane przez błaznów we wcześniejszym okresie. Oprócz tego błaźni charakteryzowali się kolorowym strojem i specjalnym berłem z wyrzeźbioną głową na końcu.Wiki

"...ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. .."

Obrazek
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 17:24

Co się stało , że nagle Pietia przestał nadawać na Cysorza Żukowskiego? Odkąd sobie uświadomił, że sam jest Carem? :P

Błazen – nazwa rodzaju klauna, zwykle kojarzona ze średniowieczem. W Polsce zwany też wesołkiem. Charakterystycznym elementem stroju błazna była czapka o trzech rogach zakończonych dzwoneczkami – trzy rogi symbolizowały ośle uszy i ogon, przyczepiane przez błaznów we wcześniejszym okresie. Oprócz tego błaźni charakteryzowali się kolorowym strojem i specjalnym berłem z wyrzeźbioną głową na końcu.Wiki

"...ależ skowronku, pomnik mi wystawią w ramach realizacji budżetu obywatelskiego, jest już nawet kasa. rada Ciemnogrodzka podjęła juchwałę. tylko machoś ze Skawińskim głosowali przeciw. .."

Obrazek
Bo po postawieniu pomnika Cysorz obiecał mu szpital psychiatryczny na wyłączność :lol:
Na górę

Postautor: Phi » 11 paź 2018, o 19:04

To jest wskazane w pierwszej kolejności :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 11 paź 2018, o 19:45

Żeby człowiek który nie przepracował swoim życiu ani jednego dnia tak bezkarnie wymyślał ludziom od bydła, rogacizny i ciemnoty :roll:
Na górę

Postautor: Maja1902 » 12 paź 2018, o 12:35

Hej, wiecie może gdzie znajdę obietnice wyborcze Pana Leszka Galanta? Jakiś plik pdf cokolwiek gdzie moge przesledzić co chce zmienić, poprawić w mieście? :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 12:54

Hej wiecie może gdzie znajdę obietnice Żukowskiego, Sobczuka, Cichockiego? Jakiś plik pdf czy coś w tym stylu?
Na górę

Postautor: oleolep » 12 paź 2018, o 12:59

Hej wiecie może gdzie znajdę obietnice Żukowskiego, Sobczuka, Cichockiego? Jakiś plik pdf czy coś w tym stylu?
a ja Pana Sobczuka i Marka Cichockiego 8) 8) 8)
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 13:53

OJ BYDŁO, DOCISNĄ WAS PODATKAMI. JA OSOBIŚCIE MODLĘ SIĘ ZA TO. LAĆ HOŁOTĘ, ILE WLEZIE
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:00

Hej, wiecie może gdzie znajdę obietnice wyborcze Pana Leszka Galanta? Jakiś plik pdf cokolwiek gdzie moge przesledzić co chce zmienić, poprawić w mieście? :panzielony:
Jedno jest pewne, chce zmienić biurko 8) :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:01

Szpital ci już budują???
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:10

hołocie szpital jeden to za mało. co najmniej dwa. ale czas pokaże.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:15

hołocie szpital jeden to za mało. co najmniej dwa. ale czas pokaże.
Pietia. Ale projekt pomnika ten wyżej podoba się Tobie? Masz bezdomnego psa o którym pisałeś no i TY.
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:18

Będziesz miał dojazdy z głowy.. Bo Radecznica daleko :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 12 paź 2018, o 14:21

a jak tam Twoja stara, dalej się puszcza?? a może zostanie sekretarką Galanta, tylko należy ją solidnie wykształcić.
Na górę

Postautor: Maja1902 » 12 paź 2018, o 14:25

Może jakaś pomoc w moim pytaniu? Istnieją takie pliki z obietnicami lub programem wyborczym? :cry: :|
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”