KLUB

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 18:04

Prosimy dajcie prowadzić interes ludziom, którzy jeszcze w ogóle chcą coś prowadzić w tym wymierajacym mieście
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 18:44

zbudować wam 6 kościół z pobudką o 6 bo klecha uwiesi się na sznurze od dzwonu ? CZy też lepszy ten klub ?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 19:55

Niech tam sobie prowadzą interes i rozkręcają tylko nie w tym miejscu i nie kosztem naszego zdrowia i spokoju.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 20:00

Niech tam sobie prowadzą interes i rozkręcają tylko nie w tym miejscu i nie kosztem naszego zdrowia i spokoju.
Stopery w uszy książka w ręce a nie durne seriale to podwójne zdrowie będzie
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 20:35

Przypomina mi sie jak gdzieś protestowano przeciwko przedszkolakom.Przedszkole przeszkadzało emerytom :?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 21:48

O żeby tam było przedszkole, marzenie. To było by super.
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2018, o 23:30

Oj nie wiem nie wiem pewnie też ucierpiało by zdrowie a kto wie czy nie życie... Przecież dzieci tak głośno krzyczą a w dzień też drzemka potrzebna szczególnie w centrum...Jak tu żyć jak tu żyć w takim hałasie?? Pozamykac wszystko i nic nowego nie otwierać!! Cisza ma być!!! BARANY
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 06:53

Zgadzam się z przedmówcą. W nocy ma być cisza. Aniołki
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 09:16

Oj nie narażajcie sie młodym bo ustalą,że jak kto nieprzystosowany to zasluguje na wcześniejszą eutanazję :lol: oj nie skaczcie młodym do oczu i nie nasyłajcie na nich policji bo jak zasłabniecie na ulicy to przejdą obok bez reakcji.Oj...
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 16:36

Zapominasz że młodzi też się zestarzeją i też będą ich straszyć eutanazją......
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 16:59

Oj nie narażajcie sie młodym bo ustalą,że jak kto nieprzystosowany to zasluguje na wcześniejszą eutanazję :lol: oj nie skaczcie młodym do oczu i nie nasyłajcie na nich policji bo jak zasłabniecie na ulicy to przejdą obok bez reakcji.Oj...
Oj nie narażajcie się starym bo jak wam wszystko pozamykaja i ustalą godzinę policyjną to jeszcze o 20 trzeba będzie w domu siedzieć szczególnie w centrum bo jak nie to do kościoła nie wpuszcza. Ojj...
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 18:04

:roll: kurna jak tak dalej pójdzie to młodzi sie wkurzą i pójdą na wybory aby dokopać starym.oj...
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 19:50

UWAGA UWAGA NADSZEDŁ CZAS NA WYPICIE mocnej bardzo mocnej kawy albo trzech, bo trzeba całą noc nie spać żeby komuś utrudnić życie... Zgredy zawistne!! Startujcie bo za chwilę młodzi się bawić zaczną...A wy się wstydzicie, czy na bilet wstępu kasy szkoda??
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 20:51

Siedzę w oknie i siedzę a tu nic się nie dzieje?? Aż spać nie mogę😢
Na górę

Postautor: Gość » 28 wrz 2018, o 22:03

Nie martw się, jeszcze wcześnie, młodzież dopiero z domu wychodzi, wyjeżdża.Będzie się działo pomiędzy 23.00 a 4.00. Teraz jeszcze większość trzeźwa.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”