Nocne pielgrzymki

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 22:08

Szanuje wiarę i innych którzy czczą kościół
Ale qurwa odpierdalanie po 22 imprezy to chyba przesada
Może jeszcze o północy by widzieć jak wasz pan kocha ludzi
A i tak wszyscy to banda złodziei i squrwieli
Takie szopki udowadniają tylko to że proboszcze mają mało kasy i napędzają ludzi do kościoła
A ten kościół już dawno nie jest kościołem i nie ma nic wspólnego z wiarą
Pier dolona mafia naciągająca ludzi
Wierzycie w coś takiego to powodzenia
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 22:14

Szanuje wiarę i innych którzy czczą kościół
Ale qurwa odpierdalanie po 22 imprezy to chyba przesada
Może jeszcze o północy by widzieć jak wasz pan kocha ludzi
A i tak wszyscy to banda złodziei i squrwieli
Takie szopki udowadniają tylko to że proboszcze mają mało kasy i napędzają ludzi do kościoła
A ten kościół już dawno nie jest kościołem i nie ma nic wspólnego z wiarą
Pier dolona mafia naciągająca ludzi
Wierzycie w coś takiego to powodzenia
Wiesz co Przyjacielu współczuję Ci ale i tacy ludzie są w jakimś celu potrzebni Bogu.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2018, o 22:16

Bóg mu wybaczy :roll: A powinien kopnąć go w d...
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 07:28

Szanuje wiarę i innych którzy czczą kościół
Ale qurwa odpierdalanie po 22 imprezy to chyba przesada
Może jeszcze o północy by widzieć jak wasz pan kocha ludzi
A i tak wszyscy to banda złodziei i squrwieli
Takie szopki udowadniają tylko to że proboszcze mają mało kasy i napędzają ludzi do kościoła
A ten kościół już dawno nie jest kościołem i nie ma nic wspólnego z wiarą
Pier dolona mafia naciągająca ludzi
Wierzycie w coś takiego to powodzenia
Zmień dilera :oops:
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 08:58

"coś takiego"... Tak nazywasz Pana Boga? Obyś był zdrowy i szczęśliwy!
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 09:02

Szanuje wiarę i innych którzy czczą kościół
Ale qurwa odpierdalanie po 22 imprezy to chyba przesada
Może jeszcze o północy by widzieć jak wasz pan kocha ludzi
A i tak wszyscy to banda złodziei i squrwieli
Takie szopki udowadniają tylko to że proboszcze mają mało kasy i napędzają ludzi do kościoła
A ten kościół już dawno nie jest kościołem i nie ma nic wspólnego z wiarą
Pier dolona mafia naciągająca ludzi
Wierzycie w coś takiego to powodzenia
Masz rację. I koniecznie muszą manifestować swoje przywiązanie do proboszcza na głównej ulicy miasta, przy asyście dwóch radiowozów. Wczoraj wiozłem dwie kuzynki, obywatelki GB, w czasie tego przemarszu. Obie są są wierzącymi katoliczkami. Były zniesmaczone.
W Polsce mamy do czynienia z innym Kościołem. To "Kościół Polski". Dlatego próżno tu szukać prawdziwej wiary. To rodzaj show.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 10:17

Tu nie chodzi o to czy wierze czy nie wierze
W poniedziałek niektórzy ludzie idą do pracy a większość na tej "wyprawie" to stare baby które śpią do 10
Nie mam nic przeciwko ale bądźmy trochę rozsądni i nie róbmy imprez o 22:30 bo dziś święto sręto
A jutro co będzie, święto czyje znowu
A pojutrze święto sra...nia i tak co dzień macie jakieś święta
Skoro jesteś tacy wierzący to powinniście też pamiętać że narzucanie komuś swojej wiary też jest grzechem
Tacy jesteście wierzący jak ja jestem świętym mikołajem 8)
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 10:28

Spoko. Jeszcze trochę to na ulicy będą sie modlić muzułmanie w Ramadan i nawet nie piśniesz złego słowa :P

Jak robisz imprezę w swoim mieszkaniu równo o 22 godzinie uciszasz towarzystwo i kończysz imprezę? No tak pogrzeb w sumieniu :panzielony: Bardzo ciebie wtedy obchodzi że sąsiad może mieć rano do pracy?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 10:53

Spoko. Jeszcze trochę to na ulicy będą sie modlić muzułmanie w Ramadan i nawet nie piśniesz złego słowa :P

Jak robisz imprezę w swoim mieszkaniu równo o 22 godzinie uciszasz towarzystwo i kończysz imprezę? No tak pogrzeb w sumieniu :panzielony: Bardzo ciebie wtedy obchodzi że sąsiad może mieć rano do pracy?
kto robi imprezy w domu ?
to nie watykan
teraz się imprezuje po knajpach
właśnie po to by ów sąsiad nie czepiał się rano z oczami na zapałkach
chyba że ktoś lubi mieć problemy
w każdym razie, błagam, proszę czytać treści postów ze zrozumieniem
piszemy tu nocnych modlitwach a nie o tym czy sąsiad imprezuje o 22
jak masz taki problem to załóż nowy temat i tam płacz o swoim sąsiedzie 8)
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 11:12

Spoko. Jeszcze trochę to na ulicy będą sie modlić muzułmanie w Ramadan i nawet nie piśniesz złego słowa :P

Jak robisz imprezę w swoim mieszkaniu równo o 22 godzinie uciszasz towarzystwo i kończysz imprezę? No tak pogrzeb w sumieniu :panzielony: Bardzo ciebie wtedy obchodzi że sąsiad może mieć rano do pracy?
kto robi imprezy w domu ?
to nie watykan
teraz się imprezuje po knajpach
właśnie po to by ów sąsiad nie czepiał się rano z oczami na zapałkach
chyba że ktoś lubi mieć problemy
w każdym razie, błagam, proszę czytać treści postów ze zrozumieniem
piszemy tu nocnych modlitwach a nie o tym czy sąsiad imprezuje o 22
jak masz taki problem to załóż nowy temat i tam płacz o swoim sąsiedzie 8)


Sam czytaj ze zrozumieniem. Cos takiego jak analogia nie uczyli w szkole? :P Jeżeli ty możesz mi po 22 napdlać wiertarką czy robić imprezę ja mogę po 22 iść ulicami i się modlić za ciebie. Tobie w końcu chodzi o to czy ktoś po 22 zakłóca tobie spokój czy drażnią ciebie czyjeś modlitwy?
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 12:26

Cisi zostaną wysłuchani, a nie ksiądz śpiewający przez megafon po nocy. Wierze w Boga głęboko, jednak uważam, że nie powinny te modlitwy być tak głośne. Takie uatrakcyjnianie sprawia, że postrzegam kościół jako jarmarczny.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 12:37

Cisi zostaną wysłuchani, a nie ksiądz śpiewający przez megafon po nocy. Wierze w Boga głęboko, jednak uważam, że nie powinny te modlitwy być tak głośne. Takie uatrakcyjnianie sprawia, że postrzegam kościół jako jarmarczny.
Zawsze się możesz z niego wypisać. Przymusu nie ma. Wielu dokuczają imprezy po 22 w parku czy na stadionie gdy drą ryje jacyś "piosenkarze."
Może ty wróć do tematu Kler w Polsce bo wątpie żeby tobie chodziło o cisze nocną w tym temacie.
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 12:39


Jak robisz imprezę w swoim mieszkaniu równo o 22 godzinie uciszasz towarzystwo i kończysz imprezę? No tak pogrzeb w sumieniu :panzielony: Bardzo ciebie wtedy obchodzi że sąsiad może mieć rano do pracy?
Jeżeli jutro jest dzień pracujący to nie robię imprez po 22. A jeżeli dzień jest wolny, to uprzedzam sąsiadów, że może być głośniej. Wszystko zamyka się w dobrym wychowaniu, kulturze osobistej i szacunku dla innych.
A co do wiary, to jestem katoliczką. Ale też uważam, że takie upublicznianie wiary nie jest konieczne. Zarzucamy Świadkom Jehowy, że chodzą po domach, ale my też to robimy. "... niech nie wie jedna twoja ręka, co czyni druga..." Szanujmy się nawzajem :)
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 13:16


Jak robisz imprezę w swoim mieszkaniu równo o 22 godzinie uciszasz towarzystwo i kończysz imprezę? No tak pogrzeb w sumieniu :panzielony: Bardzo ciebie wtedy obchodzi że sąsiad może mieć rano do pracy?
Jeżeli jutro jest dzień pracujący to nie robię imprez po 22. A jeżeli dzień jest wolny, to uprzedzam sąsiadów, że może być głośniej. Wszystko zamyka się w dobrym wychowaniu, kulturze osobistej i szacunku dla innych.
A co do wiary, to jestem katoliczką. Ale też uważam, że takie upublicznianie wiary nie jest konieczne. Zarzucamy Świadkom Jehowy, że chodzą po domach, ale my też to robimy. "... niech nie wie jedna twoja ręka, co czyni druga..." Szanujmy się nawzajem :)

Wszystko zamyka się w nietolerancji i tyle. Ja mam szacun do tych ludzi, że im się chciało. I wcale to nie były same stare babki
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 14:05

Wszyscy święci a diabła za skórą mają w realu
Już tak przestańcie się pokazywać jacy wy to święci nie jesteście
Tu jak aniołek jeden za drugim a tylko skończy się cały pochód to zmiana o 180 stopni :lol:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”