Praca dodatkowa w Tomaszowie jaka

Wszelkie sprawy związane z Tomaszowem i jego okolicami.

Praca dodatkowa w Tomaszowie jaka

Postautor: whitka » 15 lip 2018, o 09:59

Mam już jedną na etat, pracuję po 12h, więc zazwyczaj mam dodatkowo jakiś dzień wolny w tygodniu, co drugi weekend, nie mam nastu lat więc chciałabym, by to było coś co mogłabym wpisać sobie bez wstydu w CV i przy okazji się czegoś nauczyć, ale to raczej mało realne.
Już nawet myślałam o Call center, ale tam trzeba być minimum 3 razy w tygodniu, a niestety nie mam takiej mozliwości no i nie oszukujmy się pracując po 12h czasem chciałabym mieć wolny. Niestety potrzebuję gotówki

Re: Praca dodatkowa w Tomaszowie jaka

Postautor: Gość » 16 lip 2018, o 08:43

Mam już jedną na etat, pracuję po 12h, więc zazwyczaj mam dodatkowo jakiś dzień wolny w tygodniu, co drugi weekend, nie mam nastu lat więc chciałabym, by to było coś co mogłabym wpisać sobie bez wstydu w CV i przy okazji się czegoś nauczyć, ale to raczej mało realne.
Już nawet myślałam o Call center, ale tam trzeba być minimum 3 razy w tygodniu, a niestety nie mam takiej mozliwości no i nie oszukujmy się pracując po 12h czasem chciałabym mieć wolny. Niestety potrzebuję gotówki
Pozostaje Ci 12h a wolne dni na odpoczynek wykorzystaj i nie kombinuj, właśnie mało realne to czego oczekujesz niestety. Gotówka a kto jej nie potrzebuje ale za jaką cenę swojego zdrowia?

Postautor: inna » 16 lip 2018, o 12:56

Mogę ci polecić wypełnianie ankiet przez internet. Kokosów nie zarobisz, ale coś tam wpadnie, a i wysiłek niewielki. Zachęciła mnie taka strona na fb https://www.facebook.com/Płatne-ankiety ... 912057044/ ,zarejestrowałam się w kilku panelach i jak narazie nie narzekam.

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 05:34

Przychodzi mamusia w imieniu córki w sprawie pracy i mówi tak:
Ja w sprawie oferty pracy dla mojej córki, tylko chciałam ustalić warunki bo niedługo rodzi i będzie osłabiona więc nie może sie przemęczać, no i żeby płaca nie była ta podstawowa tylko przynajmniej 1800 bo za psie pieniądze robić nie będzie ...
Patrze w cv a tam ukończona szkoła podstawowa, brak nawet matury bo pewnie zaciążyła w szkole, no śmiech na sali
Już nawet nie powiem gdzie owa mamusia przyszła z tą "ofertą" jakże nie do odrzucenia :lol:
Powiem tylko że przez pół godziny nie mogliśmy sie wszyscy pozbierać ze śmiechu
Oczywiście mamusi pokazałem drzwi i poradziłem wizytę u lekarza 8)
Czy wy jesteście normalni ? Przychodzicie do pracodawcy i wy stawiacie warunki ?
Jeszcze żeby chociaż mieć jakiekolwiek kwalifikacje a tu bez matury
I co za ton, jakby była przynajmniej siostrą prezydenta
No ma lala tupet, bez dwóch zdań

Postautor: Gość » 17 lip 2018, o 06:37

Przychodzi mamusia w imieniu córki w sprawie pracy i mówi tak:
Ja w sprawie oferty pracy dla mojej córki, tylko chciałam ustalić warunki bo niedługo rodzi i będzie osłabiona więc nie może sie przemęczać, no i żeby płaca nie była ta podstawowa tylko przynajmniej 1800 bo za psie pieniądze robić nie będzie ...
Patrze w cv a tam ukończona szkoła podstawowa, brak nawet matury bo pewnie zaciążyła w szkole, no śmiech na sali
Już nawet nie powiem gdzie owa mamusia przyszła z tą "ofertą" jakże nie do odrzucenia :lol:
Powiem tylko że przez pół godziny nie mogliśmy sie wszyscy pozbierać ze śmiechu
Oczywiście mamusi pokazałem drzwi i poradziłem wizytę u lekarza 8)
Czy wy jesteście normalni ? Przychodzicie do pracodawcy i wy stawiacie warunki ?
Jeszcze żeby chociaż mieć jakiekolwiek kwalifikacje a tu bez matury
I co za ton, jakby była przynajmniej siostrą prezydenta
No ma lala tupet, bez dwóch zdań
Jeszcze będziesz płakał i ukraińców zatrudnił.

Postautor: kerma » 18 lip 2018, o 08:49

Napisz w końcu ile masz wolnych dni w tygodniu na pracę. Łatwiej będzie coś Ci znaleźć. Jesli chodzi o możliwe zajęcia to:
praca jako kelnerka z doskoku
wspomniane call center ( może jednak znajdziesz miejsce, w którym mozna pracować maksymalnie 2 dni w tygodniu? od razu jednak zaznaczam ,ze praca nie jest taka łatwa oraz moze być wyczerpująca)
ewentualnie klub konsultantek - na stronie jest możliwość zarejestrowania się i zostania konsultantką Oriflame. Dostaniesz dzieki temu katalog za free.

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”