W Błudku,Błódku,Błutku...może ktoś wie o co w tym chodzi?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 22:47

Wnoszę więcej niż ci się wydaje :lol: A tobie proponuję może np. przekopać ogródek i zostawić w spokoju te nazwy. Lokalny poprawiaczu i ujednolicaczu
Weź się do jakieś roboty bo na mózg ci się rzuca :panzielony: Może chłopa ci po prostu trzeba? :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 22:53

Zapomniałam dodać, żebyś poprawianie i ujednolicanie zaczął od siebie. Błędy interpunkcyjne na poziomie szkoły podstawowej :lol: :lol: :lol:

A tutaj taki mentor :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 22:59

Ty Kaśka faktycznie jesteś głupia. :P Nazwa obozu to nie jest kwestia ortografii. Tak to jest jak się wypowiadasz w temacie o którym nie masz pojęcia a nawet nie zadałaś sobie trudu zapoznania się z wcześniejszymi postami. Jak się nie ma nic ważnego do przekazania w temacie to się dopdla do ortografii. Stary numer na forum. Nawet oryginalna nie jesteś. :P Wyraźnie chłopa ci potrzeba. Ten od Dolores miał rację. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:07

Żeby naprawiać świat, tropić błędy i niekonsekwencje, to trzeba zacząć od siebie. :lol: Twój zaś poziom językowy jest mierny, rzekłabym mizerny. :P I z czym do ludzi tutaj? :P Największą tragedią współczesnego świata jest to, jeśli ktoś próbuje coś naprawiać, a sam o tym nie ma bladego pojęcia. :P

Do szkoły zatem po naukę. Moja dobra rada. I odrobinę kultury w postach proszę, bo nie jesteś tutaj osobą anonimową.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:09

W ogóle nie rozumiesz tematu :P Ten gość od etymologii przynajmniej pisał z jakimś sensem. A ciebie dziecko nie chcą zatrudnić w szkole i tutaj musisz się dowartościować? :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:13

Słuchaj, słuchaj, słuchaj, bo ze mnie płynie krynica mądrości :lol:

Na naukę nigdy nie jest za późno :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:15

Słuchaj, słuchaj, słuchaj, bo ze mnie płynie krynica mądrości :lol:

Na naukę nigdy nie jest za późno :lol: :lol: :lol:
Ta wrodzona skromność. Faktycznie pasujecie do siebie . Car I Caryca Katarzyna.Para forum
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:18

Cóż za błysk intelektu na maluczkim wszakże poziomie :lol:

Gratuluję i współczuję jednocześnie :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:22

Cóż za błysk intelektu na maluczkim wszakże poziomie :lol:

Gratuluję i współczuję jednocześnie :P
Przynajmniej jakiś błysk. U ciebie żadnego jarzenia nie ma. :lol:Nudy masz no nie? Ale , że akurat w tym temacie usiłowałaś zabłysnąć :roll: Przynajmniej było się zapoznać z wcześniejszymi postami i nie wyskakiwać z ortografią.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:30

Jak ja się tutaj dobrze bawię :lol: :lol: Nawet nie sądziłam, że to będzie taka przednia zabawa :lol: :lol:

To jakie tam ustalenia? Będziesz coś dłubał w kamieniu? A może malował? Błudek, Błódek, Błótko? A może Błotko? Żeby Ci tylko to dobrze napisali :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:32

Jak ja się tutaj dobrze bawię : Nawet nie sądziłam, że to będzie taka przednia zabawa :lol: :lol:

To jakie tam ustalenia? Będziesz coś dłubał w kamieniu? A może malował? Błudek, Błódek, Błótko? A może Błotko? Żeby Ci tylko to dobrze napisali :P
W sumie sama się przyznałaś, że masz rozchwianą psychikę :P Bawi ciebie byle co.Efekt nudy i braku chłopa.
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:38

Cóż za przemyślenia :lol: Jestem totalnie zamurowana :lol: Oczywiście tym kolejnym błyskiem :lol: Gdybyś jeszcze napisał, że bawi mnie byle kto, to może miałbyś faktycznie trochę racji :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:39

Do paru firm mogłabyś wysłać swoje CV w tym czasie gdy tak pie.przysz bez sensu na forum :P
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:43

Jeszcze raz zwracam grzecznie uwagę na kulturę. A o moje CV proszę się nie martwić lokalny tropicielu :lol: :lol: :lol:

W tym czasie mógłbyś może coś wykuć? Tylko żeby dali Ci tę kartkę z dobrym napisem :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 6 sie 2018, o 23:47

Brak pracy i brak chłopa. To i to forum potrafi bawić. :panzielony:
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”